Tyszkiewicz odchodzi z "Tańca z gwiazdami": "To bardzo wymagający program. Na pewno będę tęsknić"

85
Podziel się

Producent Rinke Rooyens długo ją namawiał: Zaproponowałem, że tak zorganizujemy pracę, żeby mogła spędzać w studiu jak najmniej czasu. Niestety, nie udało się pani Beaty przekonać.

Tyszkiewicz odchodzi z "Tańca z gwiazdami": "To bardzo wymagający program. Na pewno będę tęsknić"

Minione miesiące upłynęły Beacie Tyszkiewicz na walce o powrót do zdrowia. Wiosną zeszłego roku aktorka dwa razy pod rząd trafiła do szpitala w Aninie z poważnymi problemami kardiologicznymi. Niestety, po pierwszej hospitalizacji i udrożnieniu tętnicy, niespecjalnie przejęła się zaleceniami lekarzy i nadal paliła, ukryta za budynkiem szpitala. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Zaledwie kilka dni po wypisie znowu trzeba było wzywać karetkę. Tyszkiewicz tłumaczyła potem, że pomyliła zawał z… hinduskim jedzeniem. Przypomnijmy: Tyszkiewicz pomyliła... ZAWAŁ Z CURRY. "Żadnych objawów nie miałam, tylko byłam u Hindusa"

Ostatecznie zdecydowała się rozstać z ulubionym nałogiem i trochę zwolnić tempo. Niestety, znów zasłabła. Córka aktorki, Karolina Wajda, która wezwała do niej pogotowie, tłumaczyła wówczas, że to nic poważnego, a mama ma już 79 lat, więc trudno oczekiwać, że jej organizm będzie działał zupełnie bez zarzutu.

Kłopoty Tyszkiewicz zaniepokoiły producentów Tańca z gwiazdami. Aktorka początkowo zapewniała, że czuje się na siłach by wiosną znowu zasiąść w fotelu jurora, jednak ostatecznie rozsądek zwyciężył.

Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od Tańca z gwiazdami. To bardzo wymagający program - tłumaczy aktorka w Fakcie. Nie tylko dwie godziny na wizji, ale też próby i inne długie nagrania. Na pewno będę tęsknić, to zresztą będzie chyba tęsknota obopólna.

Ze strony producenta Rinke Rooyensa na pewno. Jak wyznał, starał się przekonać Tyszkiewicz do zmiany decyzji. Jak wszyscy kocham panią Beatę, więc zaproponowałem jej, że tak zorganizujemy pracę, by mogła spędzać w studiu jak najmniej czasu - ujawnia w tabloidzie. Niestety, nie udało się pani Beaty przekonać.

Dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew zapewnia, że "drzwi na plan będą zawsze otwarte". Jestem pewna, że spotkamy się jeszcze na planie naszych produkcji - ogłasza. Wszyscy życzymy pani Beacie dużo zdrowia.

Nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi Tyszkiewicz. Super Express sugeruje, że będzie to osoba, zajmująca się zawodowo tańcem. Przyznajmy jednak, że pani Beata mimo braku tanecznego wykształcenia była najbardziej urokliwą postacią całego show. A na pewno najbardziej znaną.

KOMENTARZE
(85)
Gość
2 lata temu
Grabowskiego tez powinni wymienić. Dobry aktor, ale tu się nie sprawdza.
Kiki
2 lata temu
Bez Wodeckiego i Tyszkiewicz ten program powinien zmienić nazwę bo byli tam jedynymi gwiazdami....
Gość
2 lata temu
Piękna kobieta! Ma prawie 80 lat, a spójrzcie jak swietnie wygląda! Klasa!
Gość
2 lata temu
Najfajniejsza jurorka ever.
gość
2 lata temu
Tyszkiewicz odchodzi bo sama będzie tańczyć
Najnowsze komentarze (85)
grzegorz piek...
2 lata temu
KURWAAAA SKANDAL! STARA RURO
Gość
2 lata temu
Weźcie Marię Pakulnis
gość
2 lata temu
okropna na tych fociach... pzrykro patrzeć na nią.
Gość
2 lata temu
ona juz ledwie zipie.
Gość
2 lata temu
Żal będzie żółtych zębów... I nie „pod rząd” tylko „z rzędu” Pudlu. Jak macie potrzebę zatrudnienia osoby korygującej wpisy to proszę o wiadomość ;)
gość
2 lata temu
Grabowskiego tez wymienić,a bez tyszkiewicz przy całym szacunku będzie lepiej
gość
2 lata temu
Jesli nie bedzie p.Beaty....to prosze nam oszczedzic widoku oblesnego,nierozgarnietego merytorycznie FERDKA...bardzo bardzo prosze..... dostojnej Może Michał Bajor i Grazyna Szapołowska?
gość
2 lata temu
koniec epoki? chyba koniec sezonu..tyle pokazała klasy..
Gość
2 lata temu
Nie zapomnijcie o Grabowskim...pomino sympatii do niego..hest swietnym aktorem...alw tu.pasuje jak roza do.kozucha!!!!
gość
2 lata temu
I bardzo dobrze, że już jej nie będzie ! Najhujowszy juror jaki był !! Nie zna się wogóle na tańcu, stroiła jakieś głupkowate miny jakby była jakąś królową, te jej beznadziejne docinki do "Czarnej Mamby", która jest profesjonalną tancerką, do tego bardzo sympatyczną i dowcipną a nie jak ta Tyszkiewicz, nadąsana, napuszona stara r*****a !!
Gość
2 lata temu
ciekawe czy nadal pali?
tesa
2 lata temu
Szkoda, ale teraz biora kogo sie da aby o nim bylo glosno, noe wazne gwiazda czy gwiazda z podciemnej....program juz zszedl na dno.
Gość
2 lata temu
Ja też będę tęsknić, lubiłam ją, babka z klasą, takich teraz już nie ma ...
Gość
2 lata temu
Beata Kiszczak xd Wlazila wszystkim do lozka
gość
2 lata temu
Smutne jest przemijanie, ale każdego z nas czeka. Dziękujemy pani Beato, życzymy zdrowia.
gość
2 lata temu
czarna mamba z ferdkiem tez dosc nudza
gość
2 lata temu
i czas najwyższy, bo gadała takie głupoty że słuchać tego się nie dało
gość
2 lata temu
ta kobieta to wielka klasa!!!!ale juz niestety powinna przysiąść koło piecyka w grubych bamboszach!!!!niestety juz zaawansowany wiek i choroby!!!!powinna byc juz na emeryturze!!!!!!!!
polak
2 lata temu
wielka szkoda p Beata jest bardzo podobna do mojej mamy która ma już 83l ale i jedna i druga ma po prostu klasę i styl bycia gwiazdą --- dużo zdrowia dla beaty i mamy
gość
2 lata temu
Pani Beata niech odpoczywa. Nasza największa gwiazda oprócz Jandy. Grabowski wcale nie pasuje do tego programu, powinien zrobić sobie przerwę. Dlaczego nazywacie gwiazdami zwykłe osoby. Gwiazdami to jest pani Tyszkiewicz, Janda, Gajos itd, a nie takie osoby jak Majadany, Cichopek, Szulim. Tak ich nazywacie i im odbija
gość
2 lata temu
No i dobrze że odchodzi! Nie zna się na tańcu nie ma o tym zielonego pojęcia.Tam powinni siedzieć sami profesjonaliści. Jeszcze tego debila Grabowskiego powinni się pozbyć. P******i głupoty i udaje znawce,żenada.
Gość
2 lata temu
Bo zdrowy chorego nie zrozumie tak jak sytuacji głośnego.
gość
2 lata temu
Była przepiękna i nadal jest przepiękna
gość
2 lata temu
przestalam ogladac ten profram nie tylko ze wzgledu na jakosc "gwiazd", ale przede wszystkim z powodu obecnosc***ana Grabowskiego. jest fatalnym jurorem i niemilo sie niego patrzy i go slucha.