Sobota 20.01.2018 08:45

Szostak nienawidzi Chylewskiej? "Widzi, że Paulina idzie jak burza"

Karolina Szostak Paulina Chylewska

Szostak nienawidzi Chylewskiej? "Widzi, że Paulina idzie jak burza"

Paulina Chylewska latem zeszłego roku zdecydowała się odejść z telewizji publicznej. Przyjęła ofertę Polsatu, z którym dogadywała się od pół roku, w międzyczasie udowadniając swoją determinację w Tańcu z gwiazdami.

Początkowo Chylewska miała się zajmować tym samym, co w TVP, czyli tematyką sportową. Ostatnio jednak dyrektor programowa stacji Nina Terentiew postanowiła dać jej szansę wykazania się w programie kulinarnym. Paulina od lutego poprowadzi Makaronowy zawrót głowy na głównej antenie Polsatu.

Karolina Szostak, która od czterech lat promuje się na ekspertkę w dziedzinie diet i odchudzania, jest tym bardzo rozczarowana. Podobno liczyła, że to jej powierzą program, zwłaszcza że przez kilka miesięcy zdobywała doświadczenie, gotując w internetowym programie Po zdrowie.

Gdy dowiedziała się, że Paulina dostała swój cykl na głównej antenie, nie było jej do śmiechu - potwierdza w rozmowie z tygodnikiem Gwiazdy pracownik Polsatu. Ona też miała swój program o żywieniu, ale tylko na stronie internetowej Polsatu Sport i na razie nie mówi się o jego kontynuacji. Zwyczajnie zaczęła zżerać ją zazdrość, bo widzi, że Paulina idzie w Polsacie jak burza.

Osoby z otoczenia Szostak uważają jednak, że lepiej dla wszystkich byłoby, gdyby zamiast się obrażać, poszukała winy w sobie. Podobno zawsze miała tendencje do zadzierania nosa, strojenia fochów i arogancji, a odkąd schudła 30 kilogramów, to się jeszcze pogłębiło. Chylewska zaś chodzi uśmiechnięta i wszystkim dziękuje za ciepłe przyjęcie w nowej pracy.

Karolina zraziła do siebie wiele osób z telewizji swoim roszczeniowym zachowaniem, więc nie powinna się dziwić, że większość osób woli pracować z Pauliną - ujawnia informator tabloidu. Chylewska ma opinię profesjonalistki i nigdy nie gwiazdorzy ani z nikim nie zadziera. 

 


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (104)

Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 20.01.2018 09:21
Wiecie, że kiecka Dody na aukcji WOŚP jest zalicytowana już za ponad 15 tysięcy zł i jeszcze pozostało wiele dni do końca aukcji
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Gość 20.01.2018 09:22
gość: U mnie pada śnieg ,nie znoszę zimy
A u mnie w Radomiu piękne słoneczko świeci i zachęca do wyjścia na spacer .byle do wiosny
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 20.01.2018 09:22
Gość: Paulina to rasowa dziennikarka a Karolina pseudo celebrytka i tyle w temacie.... 😉
może i rasowa jest ale do gotowania makaronu to się zupełnie nie nadaje
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.01.2018 09:24
szostak wygląda na niezłą cwaniarę ...biedna desperatka .... hahahah
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.01.2018 09:25
gość:
Gość: Paulina to rasowa dziennikarka a Karolina pseudo celebrytka i tyle w temacie.... 😉
może i rasowa jest ale do gotowania makaronu to się zupełnie nie nadaje
skąd to wiesz ?
Ładowanie komentarzy…