Sobota 20.01.2018

Szostak nienawidzi Chylewskiej? "Widzi, że Paulina idzie jak burza"

Karolina Szostak Paulina Chylewska

Szostak nienawidzi Chylewskiej? "Widzi, że Paulina idzie jak burza"

Paulina Chylewska latem zeszłego roku zdecydowała się odejść z telewizji publicznej. Przyjęła ofertę Polsatu, z którym dogadywała się od pół roku, w międzyczasie udowadniając swoją determinację w Tańcu z gwiazdami.

Początkowo Chylewska miała się zajmować tym samym, co w TVP, czyli tematyką sportową. Ostatnio jednak dyrektor programowa stacji Nina Terentiew postanowiła dać jej szansę wykazania się w programie kulinarnym. Paulina od lutego poprowadzi Makaronowy zawrót głowy na głównej antenie Polsatu.

Karolina Szostak, która od czterech lat promuje się na ekspertkę w dziedzinie diet i odchudzania, jest tym bardzo rozczarowana. Podobno liczyła, że to jej powierzą program, zwłaszcza że przez kilka miesięcy zdobywała doświadczenie, gotując w internetowym programie Po zdrowie.

Gdy dowiedziała się, że Paulina dostała swój cykl na głównej antenie, nie było jej do śmiechu - potwierdza w rozmowie z tygodnikiem Gwiazdy pracownik Polsatu. Ona też miała swój program o żywieniu, ale tylko na stronie internetowej Polsatu Sport i na razie nie mówi się o jego kontynuacji. Zwyczajnie zaczęła zżerać ją zazdrość, bo widzi, że Paulina idzie w Polsacie jak burza.

Osoby z otoczenia Szostak uważają jednak, że lepiej dla wszystkich byłoby, gdyby zamiast się obrażać, poszukała winy w sobie. Podobno zawsze miała tendencje do zadzierania nosa, strojenia fochów i arogancji, a odkąd schudła 30 kilogramów, to się jeszcze pogłębiło. Chylewska zaś chodzi uśmiechnięta i wszystkim dziękuje za ciepłe przyjęcie w nowej pracy.

Karolina zraziła do siebie wiele osób z telewizji swoim roszczeniowym zachowaniem, więc nie powinna się dziwić, że większość osób woli pracować z Pauliną - ujawnia informator tabloidu. Chylewska ma opinię profesjonalistki i nigdy nie gwiazdorzy ani z nikim nie zadziera. 

 


Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (104)

Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 20.01.2018 09:21
Wiecie, że kiecka Dody na aukcji WOŚP jest zalicytowana już za ponad 15 tysięcy zł i jeszcze pozostało wiele dni do końca aukcji
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Gość 20.01.2018 09:22
gość: U mnie pada śnieg ,nie znoszę zimy
A u mnie w Radomiu piękne słoneczko świeci i zachęca do wyjścia na spacer .byle do wiosny
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 20.01.2018 09:22
Gość: Paulina to rasowa dziennikarka a Karolina pseudo celebrytka i tyle w temacie.... 😉
może i rasowa jest ale do gotowania makaronu to się zupełnie nie nadaje
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.01.2018 09:24
szostak wygląda na niezłą cwaniarę ...biedna desperatka .... hahahah
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.01.2018 09:25
gość:
Gość: Paulina to rasowa dziennikarka a Karolina pseudo celebrytka i tyle w temacie.... 😉
może i rasowa jest ale do gotowania makaronu to się zupełnie nie nadaje
skąd to wiesz ?
Ładowanie komentarzy…