Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda bawi się na imprezie z byłym mężem obecnej żony swojego byłego męża (ZDJĘCIA)

733
Podziel się

Dorota była gwiazdą gali, którą prowadził Jacek Rozenek... Porozmawiali ze sobą?

Doda bawi się na imprezie z byłym mężem obecnej żony swojego byłego męża (ZDJĘCIA)
bCyZGhcl

Ciekawe, co nowy rok przyniesie miłosnemu pięciokątowi w osobach Dody, Emila Stępnia, Emila Haidara, Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana. Poprzedni bowiem skończył się o wiele bardziej nieszczęśliwie dla Rabczewskiej i dwóch Emilów, podczas gdy Gosia i Radzio szykowali się do kolejnego podbicia show biznesu, wyjeżdżając na koszt pracodawcy na swój "secret project". W tym wszystkim brakuje nieco Jacka Rozenka, ale nie ma się co dziwić, bo on znalazł szczęście w ramionach troskliwej Roxi Gąski, więc raczej nie przejmuje się życiem innych.

Okazja do wymiany opinii o Gosi Rozenek nadarzyła się w piątek wieczorem na imprezie kalendarza charytatywnego. Dorota była tam główna gwiazdą, ale całość prowadził były mąż obecnej żony jej byłego męża, Jacek Rozenek.

bCyZGhcn

Myślicie, że ze sobą rozmawiali?

bCyZGhct
bCyZGhcu
bCyZGhcO
KOMENTARZE
(733)
Gość
2 lata temu
Doda twoje oczy wyrazaja tęsknotę za rozumem
Gość
2 lata temu
Szwagra zony brata rodzonego wujka ciotka
Gość
2 lata temu
Gdzie jest męski Majewski w obronie swojej kobiety ? Taki maczo a nie zabrał głosu. Pozerka straszna.
bCyZGhcP
Gość
2 lata temu
On ma już Nowa po Rozenek i to o wiele ładniejsza
Gość
2 lata temu
Niesmaczne to
Najnowsze komentarze (733)
KATE
2 lata temu
Chcę tylko szybko poradzić każdemu, kto ma trudności w jego związku z kontaktem z Dr.Agbazara, ponieważ jest on jedyną osobą zdolną do przywrócenia zerwanych związków lub zerwanych małżeństw w terminie 48 godzin. ze swoimi duchowymi mocami. Możesz skontaktować się z Dr.Agbazara, pisząc go przez e-mail na adres ( agbazara@gmail.com ) LUB zadzwoń / WhatsApp mu na +2348104102662, w każdej sytuacji życia znajdziesz siebie.
kimberly Mari...
2 lata temu
Nazywam się Kimberly Maria, mieszkam w Ohio w Stanach Zjednoczonych i jestem szczęśliwie żonaty z uroczym i troskliwym mężem z trójką dzieci. Bardzo duży problem pojawił się w mojej rodzinie rok temu, między mną a moim mężem, tak straszny, że złożył sprawę do sądu o rozwód. powiedział, że nigdy więcej nie chciał zostać ze mną i że już mnie nie kocha. Opuścił więc dom i zmusił mnie i moje dzieci do ciężkich bólów. Wypróbowałem wszystkie możliwe sposoby, aby go sprowadzić z powrotem przez błaganie, ale wszystko bez skutku. W końcu potwierdził, że podjął decyzję i już nigdy nie chciał mnie zobaczyć. Pewnego pamiętnego wieczoru, gdy wracałem z pracy, spotkałem starego przyjaciela, który poprosił mojego męża. Wyjaśniłem jej wszystko, więc powiedziała mi, że jedyny sposób, w jaki mogę odzyskać męża, to odwiedzić rzucającego zaklęcie, ponieważ to naprawdę zadziałało dla niej. Przeciwnie, nigdy nie wierzyłem w zaklęcie, ale nie miałem innego wyjścia, jak pójść za jej radą. Podała mi adres e-mail rzucającego czar, którym jest "dr.kolaspiritualhome@gmail.com". Następnego ranka wysłałem wiadomość na adres, który mi podała, a rzucający zaklęcie zapewniał mnie, że odzyskam męża w ciągu dwóch dni. Cóż za niesamowite stwierdzenie !! lol !!! Nigdy nie wierzyłem, więc rozmawiał ze mną i powiedział mi wszystko, co musiałem zrobić. Następnego dnia rano, co zaskakujące, mój mąż, który nie dzwonił do mnie przez ponad rok, dał mi znać, że wraca . Tak niesamowite, prawda? Cóż, tak właśnie wrócił tego samego dnia, z wielką miłością i radością, i przeprosił za swoje błędy i za bóle, które spowodował mnie i moje dzieci. Od tego dnia nasz związek był silniejszy niż przedtem. Dzięki za pomoc tego wspaniałego rzucającego czar. Moją radą dla wszystkich, którzy przeżywają różne wyzwania, jest skontaktowanie się z tym wspaniałym człowiekiem i t ...
marianna
2 lata temu
doda to jest zuch dziewczyna. bardzo ladna i bardzo madra. rozni sie od tych wszystkich fruwajek. wyglada zawsze perfekt.
gość
2 lata temu
Jest piekna!
gość
2 lata temu
Rodzina ! Troje oczy muwiom : Bieszczady nie !
gość
2 lata temu
Tródno nadąrzywać za niemi....
Gość
2 lata temu
Dawna Doda i dawna Rozenkowa, obie nie do poznania. To inne twarze. Skalpele dały czadu
kogel-mogel
2 lata temu
Posiadał majątek ziemski we wsi Grabowo, bardzo porządny człowiek, nie żaden krwiopijca, niesłychanie przystojny. Nawet miał Kasię Solską podawać do chrztu, ale w końcu nie przyjechał, nie podawał i nie został tym ojcem chrzestnym. No ale tak, czy inaczej, to prawie rodzina. Kasia Solska przyjechała do Warszawy szukać pracy i od razu poszła jak w dym do stryjecznego wuja szwagra mego drugiego męża.Tam dowiedziała się, że u Wolańskich zwolniło się miejsce. Barbara Wolańska nie miała przyjemności go poznać, mimo tylu lat, ani Marian też o nim nigdy jakby nie wspominał, ponieważ będąc na imieninach u ciotecznego kuzyna ze strony pierwszego męża stryjenki Marysi, Marian uraził go bardzo i ich stosunki uległy pogorszeniu
bCyZGhcH
nicole.r
2 lata temu
Gala biznesu a ta paraduje w brokacie i tanich koronkach. Kobieto, zlituj się...
wujek
2 lata temu
plastikowy manekin
gość
2 lata temu
Pani Dorotko pięknie Pani wygląda. Gwiazda filmowa
gość
2 lata temu
genialna sukienka!
gość
2 lata temu
W systemie "każda z każdym" takie sytuacje to przecież normalność.
gość
2 lata temu
Piekna ona
...
Następna strona
bCyZGhdj