Niedziela 21.01.2018 10:30

Ubrana Ashley Graham na nowej okładce

modapudelek Ashley Graham

Ubrana Ashley Graham na nowej okładce

Po niewiele ponad dwóch latach intensywnej autopromocji Ashley Graham w Stanach może pochwalić się statusem prawdziwej gwiazdy. Dorodna 30-latka spełnia się nie tylko jako modelka i "osobowość telewizyjna", ale też "projektantka" własnej kolekcji bielizny. W grudniu pochwaliła się autorską linią stworzoną dla włoskiej marki Marina Rinaldi, co skłoniło ją do pracy nad rozpoznawalnością w Europie.

Zobacz też: Ashley Graham chwali się ciałem w "biblii mody"

Graham w ostatnich tygodniach przypominała o sobie w sesjach dla włoskich magazynów, a w tym miesiącu wtargnęła również do niemieckich kiosków. Co ciekawe, modelka słynąca z pozowania nago lub w bieliźnie, w sesji dla magazynu Madame postanowiła zaprezentować się w ubraniach. Zdjęcia autorstwa Riccardo Vimercatiego przedstawiają Graham w roli "szefowej", na której stylizacje składają się ubrania i biżuteria z metkami Mariny Rinaldi, Giorgio Armaniego i Cartiera.

Zobaczcie ubraną Graham na nowych zdjęciach. Wygląda lepiej niż w samej bieliźnie?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (45)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-45 z 45
Odpowiedz
1 3
zgłoś
Gość 21.01.2018 19:18
Gość: Piękne zdjęcie z profilu
No brzydkiej g**y aż tak nie widać.
Odpowiedz
1 3
zgłoś
Gość 21.01.2018 19:30
:
Gość:
gość:
Gość:
gość:
Gość:
Basiatoja: Zdjęcia świetne, bardzo eleganckie. Niby dobrze, że promują większe, ale powinniśmy wytyczyc granice jakies. 36-46 norma. Dalej za daleko. Ma kobieta szczescie, ze twarz ma ladna, bo gdyby od samego ciala zalezalo, to daleko by nie zaszla
Głupia jestes jak c**j pierdziocha
Ktoś "dorodny" się zdenerwował i pokazał "klasę" hahaha
A ty taka piękna i nikt cię nie chce na okładki ? 😁
Co ma moja uroda lub jej brak do twojego chamstwa i braku klasy? A ocenić MODELKĘ, osobę, która zarabia wyglądem, może każdy. Nawwt taka g******a jak ty.
Skąd wiesz że jestem grubaska, i*****o ? 😁 Po za tym, sama sobie przeczysz, co ma moja hipotetyczna nadwaga do krytyki twojej głupoty i braku kwalifikacji na modelkę. Naprawdę mi cię szkoda, przegrałas życie.
Nie ma to jak z obsesja maniaka cytować cudze teksty ,mało tego czynic gorsze rzeczy 😂😂😂😂😂 Stróż moralności i estetyki?Myslalby kto ha ha ha Ciesz się,ze wygrałeś sam ze sobą.😜
Nie płacz już
Odpowiedz
3 1
zgłoś
Gość 21.01.2018 21:22
Aha. Czyli teraz będziemy zachęcać dziewczyny, żeby objadały się bez umiaru i nie kontrolowały swojej wagi bo to jest trendy i seksi. Niedługo Polska stanie się drugimi Stanami Zjednoczonymi gdzie CHOROBĄ! narodową jest otyłość i wiążące się z nią poważne następstwa. BRAWOOOO
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gość 22.01.2018 08:34
Lepsza od Rubik, ta zdrowa dorodna, tamta Oświęcim.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
Gość 22.01.2018 11:08
Ma szczescie, ze ma talie. Bo gdyby miala taka polska otylosc, to mialaby wielki bebzol . A tak to tylko pupa i uda zwaliste i wielkie, dobrze jej sie chodzi, jak nogi sie ocieraja o siebie?