Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pieczyński przekonuje w Polsacie: "Papież jest urzędnikiem SEKTY RELIGIJNEJ. Papieżami zostali ludzie, którzy byli GWAŁCICIELAMI"

861
Podziel się:

Pobity niedawno aktor ostro skrytykował także cały Kościół. Został właśnie największym wrogiem polskiej prawicy?

Pieczyński przekonuje w Polsacie: "Papież jest urzędnikiem SEKTY RELIGIJNEJ. Papieżami zostali ludzie, którzy byli GWAŁCICIELAMI"

Polityka i sztuka to dwa odrębne światy i w myśl dobra obu dziedzin - takimi powinny pozostać. W obliczu aktualnej sytuacji politycznej, wielu artystów postanowiło jednak sprzeciwić się rządzącym, angażując tym samym w nieobliczalny świat polityki. Należy do nich m.in. Maciej Stuhr: Stuhr oskarża: "HEJTUJĄ MNIE OPŁACANI TROLLE. To są względy polityczne!"

Mocno zaangażowanym w walkę z PiS-em aktorem jest też Krzysztof Pieczyński, który został ostatnio zaatakowany fizycznie przez swoich przeciwników: Pieczyński o człowieku, który go pobił: "Gdyby nie obawiał się kary, prawdopodobnie BY MNIE ZABIŁ"

Pieczyński znany jest ze swoich wyrazistych poglądów, mocno sprzeciwiających się PiS-owi i kościołowi katolickiemu. Polsat News wyemitował ostatnio wywiad z aktorem, nagrany prawdopodobnie jeszcze przed napaścią. Pieczyński potępia w nim kościół katolicki i papieża Franciszka:

Kościół przy pomocy sfałszowanych dokumentów, zbrodni, nacisków politycznych, szantażu uzyskał to, że ma związek z bóstwem. Tego związku Kościół nie ma i dlatego papież jest takim samym człowiekiem, takim samym urzędnikiem z sekty religijnej, jak każdy inny urzędnik, czy to prezydent państwa, czy pracownik jakiejś korporacji - mówił w programie Skandaliści.

Zdaniem artysty "chrześcijaństwo jest organizacją terrorystyczną":

Ten terror trwał tysiąc lat. Kościół Katolicki do końca XVI wieku wymordował 60 milionów ludzi – przekonywał na antenie. Czystki, które popełnił Kościół, to dziesiątki milionów zgładzonych ludzi. Papież też powinien stanąć przed trybunałem. Jest człowiekiem, którego nie można postawić przed sądem. Jest urzędnikiem sekty religijnej. Boskość papieża pochodzi ze sfałszowanych dokumentów. Papieżami zostali ludzie, którzy byli gwałcicielami, zbrodniarzami.

_

_

_

__

_

_

_

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(861)
gość
5 lata temu
wiele racji co do historii, ale Franciszek wydaje sie akurat normalny ludzki
Gość
5 lata temu
Kosciol to banda biznesmenow i tyle
Ateista
5 lata temu
Ostro..ale co do Franciszka się nie zgodzę żeby był do tego zdolny.. a inni to zamilkne
gość
5 lata temu
Oglądałam program, on ma dużo racji, kościół to sekta, ludzie myslcie, czytajcie od wieków robią nas w balona
Gość
5 lata temu
Od dawna wiadomo ze Kościół to pierwsza największa mafia juz Mario puzo o tym pisal
Najnowsze komentarze (861)
Dziwny swiat
2 lata temu
Gdybyście słyszeli pieczynskiego jak on bredzi
gość
5 lata temu
czas zdelegalizowac tą sektę oszustów stworzoną przez cwanego żydka. Polacy, modlicie sie do żyda ???
gość
5 lata temu
Pieczyński do Boga nic nie ma. Zwraca uwagę,że księża to zwykli ludzie, którzy realizują politykę innego państwa- Watykanu.
gość
5 lata temu
Ludzie myślą, że jak dadzą pieniądze księdzu to będą bliżej Boga.Tak po znajomości załatwiają sobie przychylność.
gość
5 lata temu
Panie Pieczyński, ja zawsze była, po stronie lewicy, ale jestem katoliczką i żadna siła mnie od Boga nie odciągnie. A to co pan wygaduje, to jest chore.Niech pan te rewelacje zachowa dla siebie.
gość
5 lata temu
Te objawienia to po tym wypadku,czy on tak sam z siebie?Ciężki przypadek i konieczny szybki kontakt z lekarzem
DARO
5 lata temu
ale wał do tworek szkoda że tak słabo dostał może jak by było lepiej to by się łeb naprawił
igor
5 lata temu
facet ma racje i co z tego ?? zniszcza go w tym kraju!! mowio czyms co wszyscy wiedza ale nie wolno o tym mowic !! zaraz zrobia z niego warjata .. kleru w polsce nikt nie ruszy !! to oni zadza w tym naszym kraju !!
gość
5 lata temu
Czy właściwie dostał po pysku ?
xl
5 lata temu
A kto komu każe wierzyc w kościół??? albo w księży??? Ludzie pomyślcie trochę!!zastanówcie się sami nad sobą. Co ma wiara złego w sobie - przecież uczy tylko dobra. gdyby wszyscy zyli wg 10 przykazań to jakie piekne byłoby zycie!
gość
5 lata temu
Pieczyński nie gadaj tyle, bo znów ci nawalą chuligani.
Wena
5 lata temu
Panie Pieczyński, zżera Pana od środka trucizna w postaci zionięcia jadem nienawiści. co Panu zrobili w tej Ameryce?!!! powinienieś Pan się leczyć.
gość
5 lata temu
Jedyny człowiek który odważył się publicznie powiedzieć o tym, co po cichu myśli wielu ludzi. BRAWO PANIE Pieczyński, BRAWO,
uwaga
5 lata temu
Polska jest pod okupacją WATYKANU! Trwa teatr dla naiwnych gojów. Czytajcie, co się dzieje na prawdę na świecie! NWO- nowy porządek świata! Wszystkie religie to ściema elit! SAROS, rockefeller, rothschild crew. Pobudka!!! dr Jaśkowski, Sanjaya Jasna strona mocy, Eter tv
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie