Poniedziałek 22.01.2018 17:05

Wojewódzki GROZI, ŻE UJAWNI SMS-y od Rozenek! "Pokażą PRAWDZIWE PRZYCZYNY Pani stosunku do mnie i mojej partnerki"

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek-Majdan Radosław Majdan Radek Majdan Kuba Wojewódzki Renata Kaczoruk

Wojewódzki GROZI, ŻE UJAWNI SMS-y od Rozenek! "Pokażą PRAWDZIWE PRZYCZYNY Pani stosunku do mnie i mojej partnerki"

Jesienią 2016 roku wszyscy żyli pierwszą edycją Azja Express oraz konfliktem między jego uczestnikami, Małgorzatą Rozenek, Radosławem Majdanem i Renulką Kaczoruk, która za udział w show zyskała miano Żenulki. Po facebookowej wymianie zdań między Majdanami a obrońcą i mentorem Renaty, Kubą Wojewódzkim, wydawało się, że wszystko wróciło do normy. Nic bardziej mylnego: konflikt przeniósł się na salę sądową i wrócił za sprawą najnowszej wypowiedzi "Lady Małgorzaty", w której znów wytknęła Renulce, że ta jest hipokrytką.

Przypomnijmy: Rozenek ostro o Kaczoruk w "Tańcu z gwiazdami": "To HIPOKRYZJA i brak konsekwencji"

Okazuje się, że na odpowiedź Wojewódzkiego znów nie trzeba było długo czekać. Kilkanaście minut temu Kuba opublikował na Facebooku wpis, który na długo zapadnie w pamięć obserwatorom show biznesu. Król TVN-u grozi w nim bowiem, że ujawni kompromitujące Małgorzatę SMS-y, które miał otrzymywać od niej na początku ich znajomości. Kuba sugeruje chyba, że chodzi o zdradę, bo zaznaczył, że Małgorzata wiedziała o tym, że jest chłopakiem Renaty:

Ponownie publicznie ocenia Pani moralność i etykę Bliskiej Mi Osoby. Niesprawiedliwie i nieuczciwie moim zdaniem. Ale jako że najwyraźniej oboje, Pani i ja, jesteśmy miłośnikami uczciwości i prawdy ustalmy zatem uczciwie dwie sprawy - zaczyna Kuba.

1. Myślę, że będzie uczciwe i zgodne z prawdą poinformowanie opinii publicznej, że wyrok sądu w naszej sprawie został uchylony i ponownie wróci ona na wokandę. Teraz także z moim udziałem oraz udziałem moich świadków, a naszych wspólnych kolegów z TVN, którzy wniosą swoje zdanie na temat mojej opinii, iż – "Weszła Pani do show biznesu jak do agencji towarzyskiej".

2. Zgodnie z prawdą informuję Panią, że zabezpieczyłem u swoich adwokatów esemesy które od Pani dostawałem na początku naszej znajomości. Ich treść oraz zawarte tam propozycje, a wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką, a także moja na nie reakcja, dobrze pokażą opinii publicznej prawdziwe przyczyny Pani dzisiejszego stosunku zarówno do mnie jak i mojej partnerki. I choć brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami, to jednak oboje przecież uważamy, że prawda powinna zwyciężyć. Czyż nie ?

Na koniec Wojewódzki dodał, że życzy Majdanom powodzenia w prowadzeniu ich najnowszego programu...

Czekacie na odpowiedź Gosi i Radka?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (816)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 816
Odpowiedz
848 74
zgłoś
gość 22.01.2018 17:14
Jedno lepsze od drugiego, serio.
Odpowiedz
659 260
zgłoś
Gość 22.01.2018 17:14
A niech pokazuje. Będzie śmiesznie
Odpowiedz
646 269
zgłoś
Gość 22.01.2018 17:15
Tak myślałam, że i tedy próbowała...
Odpowiedz
528 236
zgłoś
znaffca 22.01.2018 17:15
dawaj Kuba
Odpowiedz
708 279
zgłoś
gość 22.01.2018 17:15
wierzę wojewódzkiemu
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 816