Środa 24.01.2018 10:00

Isabel narzeka na Marcinkiewicza: "Nie płaci od miesięcy. Dla takich alimenciarzy jest KARA WIĘZIENIA!"

Izabela Olchowicz Marcinkiewicz Isabel Marcinkiewicz Kazimierz Marcinkiewicz Kaz

Isabel narzeka na Marcinkiewicza: "Nie płaci od miesięcy. Dla takich alimenciarzy jest KARA WIĘZIENIA!"

Minęły dwa lata odkąd wielka miłość Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz oraz Kazimierza Marcinkiewicza ostatecznie przeszła do historii. Pobrali się siedem lat wcześniej w polskim konsulacie w Barcelonie. Dwa miesiące po ślubie postanowili podzielić się swoim szczęściem z całym narodem i w towarzystwie ekipy magazynu Viva wybrali się do Wenecji na sesję zdjęciową. To był najszczęśliwszy okres ich małżeństwa.

Niestety, gdy "Kaz” stracił dobrze płatną posadę w londyńskim banku i wraz z żoną musiał wrócić do Polski, wszystko się popsuło. Izie brakowało światowego życia, do którego przywykła. Skarżyła się, że doszło do tego, że na tajskie jedzenie musi latać do Londynu. Narzekała też na męża, który, jej zdaniem, wpadł w złe towarzystwo Romana Giertycha i Michała Kamińskiego, którzy nastawiali go przeciwko młodej żonie. Nie podobało im się, że poetka z Brwinowa publikuje w Internecie opisy seksu z "Kazem" i uznali, że lepiej, by w ogóle się nie odzywała. Z czasem były premier stał się wobec niej tak zimy i obojętny, że jadąc na spotkanie z nim straciła panowanie nad kierownicą, uderzyła w ekran dźwiękochłonny, a teraz nie może się przez to ubrać.

Podczas rozprawy rozwodowem Iza domagała się dla siebie alimentów w takiej wysokości, by już nigdy nie musiała chodzić do pracy. Przekonywała sąd, że to właśnie przez oziębłość "Kaza" doszło do wypadku, w wyniku którego ma niesprawną rękę. Na każdej rozprawie prezentowała obnażone ramię oparte na specjalnym rusztowaniu. Przekonywała, że w grudniu 2014 roku wjechała samochodem w ekran dźwiękochłonny, ponieważ była bardzo zdenerwowana umówionym na ten dzień spotkaniem mężem, który od wielu miesięcy znęcał się nad nią psychicznie, dlatego od tamtego czasu nie może pracować. Isabel uważa, że w takiej sytuacji Kaz powinien utrzymywać ją do końca życia. Swoje szkody moralne wyceniła na 12 tysięcy złotych miesięcznie.

Sąd uznał, że poniekąd ma rację i przyznał jej alimenty, choć nie tak wysokie, jak chciała. Skończyło się na kwocie 5 tysięcy złotych miesięcznie, które Kazimierz zarabiający 40 tysięcy złotych miesięcznie początkowo potulnie płacił. Aż rok temu zbuntował się i przestał. Prawdopodobnie wydanie książki, w której Iza opisuje szczegóły ich burzliwego związku, nie poprawiło mu humoru.

Isabel strasznie się tym niepokoi. Jak skrupulatnie wylicza w Super Expressie, były mąż jest jej winien dokładnie 56 tysięcy złotych. Ma nadzieję, że Zbigniew Ziobro wsadzi go za to do więzienia.

Nie płaci od miesięcy - skarży się poetka z Brwinowa. Powinien zostać ukarany co najmniej grzywną. Dla tego rodzaju alimenciarzy jest nawet kara więzienia. Z tytułu alimentów jest mi winny obecnie 50 tysięcy złotych. Do tego dochodzi 6 tysięcy z podział majątku. On czuje się bezkarny. Mam orzeczenie o niepełnosprawności, w którego wynika, że potrzebuję pomocy, a on od wypadku nie interesuje się tym, czy mam pieniądze na życie, na leczenie. Nie mogę uwierzyć, że człowiek, były premier tak postępuje. Gra na zwłokę, by przeciągnąć sprawę i pokazać w rozliczeniu rocznym, że ma niskie dochody. Powinien ponieść konsekwencje lekceważenia wyroku sądu. 

"Kaz" ostatnio nie ma głowy do problemów byłej żony, bo właśnie znalazł kandydatkę na kolejną. Też w takim wieku, że mogłaby być jego córką...

Przypomnijmy: TYLKO U NAS: Marcinkiewicz MA NOWĄ DZIEWCZYNĘ? Isabel będzie zadowolona?

Widocznie nadal ma za dużo pieniędzy do wydania...

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (782)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 782
Odpowiedz
1229 56
zgłoś
Gość 24.01.2018 10:02
Wg mnie żadne alimenty jej się nie należą.
Odpowiedz
747 35
zgłoś
Gość 24.01.2018 10:02
Kobieta tragedia!!!
Odpowiedz
71 63
zgłoś
Gość 24.01.2018 10:02
ile ten serial jeszcze potrwa? zal kobiety,bardzo czuje sie skrzywdzona
Odpowiedz
865 41
zgłoś
Gość 24.01.2018 10:02
Haha doobre . do roboty kobieto
Odpowiedz
170 12
zgłoś
gość 24.01.2018 10:02
za długie nie czytam tych wynurzeń, ta kobieta powinna zdecydowanie przestać, tylko się pogrąża
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 782