Durczok boi się Lisicy? "Rzucił na kolegium: "A po co ona nam tu?""

268 reakcji
0
0
268
Podziel się

Podobno Kamil nie jest zadowolony, że Hania też dostała program w tej samej stacji co on. Za kim byście bardziej tęsknili?

Durczok boi się Lisicy? "Rzucił na kolegium: "A po co ona nam tu?""

Hanna Lis po tym, jak padła ofiarą "dobrej zmiany" i wyleciała z TVP, szuka dla siebie miejsca w telewizji. Początkowo zapowiadała, że na zawsze rozstanie się z tematyką polityczną, bo znacznie bardziej interesują ją kuchnia i podróże.

Po tej deklaracji dostała pierwszą ofertę pracy. Mąż Hani, Tomasz Lis, zatrudnił ją w swoim portalu, by stworzyła tam cały dział lifestylowy. Niestety dziennikarce zapału wystarczyło tylko na tydzień. Po tym czasie przestała pojawiać się w pracy. Wiosną 2016 roku wybrała się do Azji z ekipą TVN-u. Wprawdzie w parze z Łukaszem Jemiołem musieli wycofać się z wyścigu z powodów zdrowotnych, jednak zdążyła wpaść w oko dyrektorowi programowemu stacji Edwardowi Miszczakowi, który powierzył jej program kulinarno-podróżniczy w TVN Style. Niestety, Bez planu miał zbyt niską oglądalność, by utrzymać się w ramówce.

Hanna znów została bez pracy, a na dodatek podobno nie może liczyć na wsparcie męża. Ich związek zresztą w ogóle zdaje się przechodzić do historii: "Flesz": Lisowie się rozwodzą! "Hanna jeszcze przed świętami wyprowadziła się z domu w Konstancinie"

Z ulgą przyjęła więc propozycję Polsat News, by wróciła do tematyki politycznej i poprowadziła własny program. Nie wszyscy w stacji są zachwyceni tym pomysłem. Najmniej entuzjazmu wykazuje ponoć Kamil Durczok, który też znalazł w Polsat News bezpieczną przystań po tym, jak wyrzucono go w TVN-u za poniżanie pracowników i składanie pracownicom obleśnych propozycji.

Kamil szybko poczuł się gwiazdą do tego stopnia, że chciałby mieć decydujący wpływ na decyzje personalne stacji.

Kamil wypytuje o szczegóły programu Hanny. Ne ukrywa też zdziwienia, że ją zatrudniono - ujawnia pracownik stacji w rozmowie z Faktem. Rzucił nawet na kolegium: "A po co ona nam tu?".

Powodów do niepokoju Kamilowi z pewnością nie brakuje. Jego program Durczokracja ogląda średnio 76 tysięcy widzów.

On ostatnio nie budzi sympatii widzów - ujawnia informator tabloidu. A Hanna w "Azji Express" pokazała, że potrafi być wyluzowaną, fajną babką. Kamil boi się pewnie, że może stracić swój program.

Za kim byście bardziej tęsknili?

268
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(268)
Gość
2 lata temu
Dziwny kraj, facet który molestował kobiety nie poniósł żadnych konsekwencji a na dodatek ma jeszcze ciepłą posadkę i tyle do powiedzenia...
Gość
2 lata temu
Hanka będzie bardziej merytoryczna i mniej zacietrzewiona niż on. Proste, ze boi się konkurencji
Gość
2 lata temu
Za Lisica
Gość
2 lata temu
Durczok gentelmen jak zawsze...
Gość
2 lata temu
Powinieneś ulice zamiatać i trawniki kosić a nie w tv porad udzielać
Najnowsze komentarze (268)
gość
2 lata temu
Nie lubię Durczoka ale ma rację. Po co ta w*****a w Polsacie? Nie mogę patrzeć na jej mordę.
gość
2 lata temu
co to za stacja która zatrudnia ludzi moralnie wątpliwych
gość
2 lata temu
Lis przy Durczoku to długo nie a potem wcake😁Kobitka niech kepiej ścianek pilnuje
Gość
2 lata temu
O****h
lilka kossak
2 lata temu
A dopiero co mowila, ze nigdy nie wroci do tematyki politycznej.
gość
2 lata temu
Lis nie pasuje do Polsatu jest zbyt wyniosła i mało profesjonalna
gość
2 lata temu
Pani Lis nie pasuje na wizji ma strasznie zbotoxowana twarz jest juz przestarzała . Dajcie kogoś młodego atrakcyjnego z dobra dykcja i profesjonalizmem Pani Hanna niech znika baba ble
marek
2 lata temu
durczok to podejrzany facet dlatego sie boi a hania moze byc dekoracjq polsatu
gość
2 lata temu
Z tej Lis to taka dziennikarka jak z koziej d**y trąba. Juz chyba przeszła wszystkie stacje wszędzie bez zachwytu 😁 Czytać jazdy moze troche kepiej ttochegorzej zenada
gość
2 lata temu
Jak nie znasz prawdy nie rozsiewają głupot Durczok to mądry facet poradzi sobie
Ja
2 lata temu
A debile w kółko o odbieraniu męża.Pani Hania to piękna,mądra kobieta.Czekam JEJ program.A Durczok niech już czyści dla Hani biurko!
gość
2 lata temu
Wolę Lisicę, jest rzeczowa i sympatyczna, a D. to zarozumialec, jego czas już minął.Baby są mądrzejsze.
Amanda
2 lata temu
Durczok ten szowinista moze co najwyżej w pralni pracować albo lepiej nie bo jeszcze koszule pobrudzi, na takiego gościa trzeba uważać. Jestem za panią Hanną
gość
2 lata temu
Oczywiscie ze Durczok Lis nie nadaje sie na dziennikarkę jest nieprofesjonalna i ta hej maniera a gadce Polsat poniesie stratę zatrudniając ta kobite
...
Następna strona