Środa 31.01.2018 14:15

TYLKO U NAS! Joanna Przetakiewicz: "Ja się za mąż nie wybieram!"

Joanna Przetakiewicz

TYLKO U NAS! Joanna Przetakiewicz: "Ja się za mąż nie wybieram!"

Super Express postanowił zrzucić bombę towarzyską i poinformował o tym, że Joanna Przetakiwiewcz jest zaręczona. Wywnioskowali to na podstawie rozmowy z właścicielką marki La Mania, która zapytana o drogą torebkę z którą ją ostatnio widziano, odpowiedziała: "Nie kupiłam jej sama. Dostałam ją od narzeczonego, więc noszę".

Tabloid natychmiast ogłosił, że ma "nowego Kulczyka" (swoją drogą - nawet nas zniesmaczyło to określenie) i zgodziła się na ślub z niejakim Paulem, biznesmenem od nieruchomości. Niestety, musimy ostudzić zapał tych, którzy oczekują kolejnego, gwiazdorskiego wesela.

Ja się za mąż nie wybieram! - stwierdziła stanowczo Przetakiewicz w rozmowie z Pudelkiem. Nie chciała komentować szczegółów swojego życia prywatnego, jednak nasze śledztwo wykazało, że owszem, w życiu gwiazdy jest ktoś wyjątkowy, ale nie nazywa się Paul. Jak udało nam się dowiedzieć, torebkę faktycznie dostała od ukochanego, ale ponad rok temu.

Zobaczcie: Przetakiewicz z drogą torbą i w futrze wsiada do limuzyny

Joanna nie ma w najbliższym czasie planów ślubnych, ceni sobie wolność i niezależność. Oczywiście trudno oczekiwać, że taka kobieta będzie samotna, ale na pewno nie planuje żadnego ślubu w najbliższym czasie - zdradza nasze źródło.

Przypomnijmy, że Przetakiewicz dzieli życie między Londyn i Warszawę, a od czasów związku z Janem Kulczykiem nie pokazywała żadnego swojego faceta publicznie, co jest dość nietypowe w celebryckim świecie.

Myślicie, że kiedyś jednak się skusi na kolejny ślub?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (131)

Odpowiedz
5 6
zgłoś
gość 31.01.2018 14:39
A kto by ją chciał taką pustą utrzymankę ?!!
Odpowiedz
9 3
zgłoś
Gość 31.01.2018 14:41
Gość:
Gość:
gość:
Gość:
Gość: Już nawet nie bogaty ale chociaż mądry i troskliwy i z pracą. Gdzie tacy się podziali? Gdzie sa ogarnieci faceci?
Z pewnoscia nie są wolni, wolne są tylko p*****ly życiowe. Rozglądaj się ,jeśli spotkasz i się zakochasz to nie masz wyjścia będziesz musiała zawalczyć i odbic . Takie życie.
Żałosna jesteś. Zasługujesz żeby umrzeć w samotności.
Akurat sobie odbiłam prawie ćwierć wieku temu i jesteśmy szczęśliwi.O szczęście trzeba walczyć. Nie ma w tym nic żałosnego.
Ja też, odbiłam cwaniaczce która złapała go na brzuch i myślała że ma zaplute i zatarte. Nic bardziej mylnego. Niby dlaczego miałam ustąpić ? Zresztą nie opierał się ani trochę.
I chwalisz się na pudlu że jesteś szmatą co rozbija rodziny
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 31.01.2018 14:41
Gość:
Gość: Już nawet nie bogaty ale chociaż mądry i troskliwy i z pracą. Gdzie tacy się podziali? Gdzie sa ogarnieci faceci?
Z pewnoscia nie są wolni, wolne są tylko p*****ly życiowe. Rozglądaj się ,jeśli spotkasz i się zakochasz to nie masz wyjścia będziesz musiała zawalczyć i odbic . Takie życie.
Nie buduje się szczęścia na czyjejś krzywdzie
Odpowiedz
4 2
zgłoś
Gość 31.01.2018 14:44
Artykuł sponsorowany moim zdaniem.
Odpowiedz
6 7
zgłoś
anioł 31.01.2018 14:44
Gość:
Gość: Już nawet nie bogaty ale chociaż mądry i troskliwy i z pracą. Gdzie tacy się podziali? Gdzie sa ogarnieci faceci?
Z pewnoscia nie są wolni, wolne są tylko p*****ly życiowe. Rozglądaj się ,jeśli spotkasz i się zakochasz to nie masz wyjścia będziesz musiała zawalczyć i odbic . Takie życie.
nigdy nie będziesz szczęśliwa z odbitym facetem a w ogole mam dar i mam dosc takich kobiet jak ty , rzucam na Ciebie karmę do odpracowania , zginiesz od miecza ktorym wojujesz wspomnisz moje słowa kobieto bez serca, od teraz kazdy twoj czyn wymierzony w zajetego faceta wroci do Ciebie ze zdwojoną siłą a kiedy nie przestaniesz nadal tego robić , rozchorujesz się i wtedy wyrzygasz te słowa o odbijaniu komuś męża.