Trwa ładowanie...
Przejdź na

Diane Keaton też broni Allena: "To mój przyjaciel i będę nadal mu wierzyć"!

87
Podziel się

72-letnia aktorka ostatnio narzekała, że nie ma dobrych ról dla osób w jej wieku. Właśnie załatwiła sobie angaż u Woody'ego?

Diane Keaton też broni Allena: "To mój przyjaciel i będę nadal mu wierzyć"!
bDIblPPF

Kiedy kilka miesięcy temu Ronan Farrow, uchodzący przez lata za biologicznego syna Woody'ego Allena, opublikował na lamach New York Times wyznania kobiet oskarżających Harveya Weinsteina o molestowanie seksualne, mało kto chyba spodziewał się, że afera odbije się aż tak szerokim echem na całym świecie i odmieni oblicze show biznesu. Po latach milczenia i zamiatania podobnych spraw pod dywan, na jaw wyszły wreszcie głęboko skrywane sekrety wielu wysoko postawionych mężczyzn w Hollywood i nie tylko. Na fali oskarżeń zakończyła się kariera m.in. Kevina Spacey'ego, a reputacja takich gwiazd jak Dustin Hoffman, John Travolta, Charlie Sheen czy ostatnio David Copperfield, została poważnie naruszona.

Zaczęto też baczniej przyglądać się gwiazdorom, którzy w przeszłości mieli już problemy z zarzutami o molestowanie, ale oficjalnie nic im nie udowodniono.
"Profilaktycznie" zakończono też współpracę ze znanym fotografem, Terrym Richardsonem, a także ponownie podjęto dyskusję na temat haniebnych praktyk, jakich miał się dopuszczać wobec swoich adoptowanych córek Woody Allen.

Słynny reżyser od lat zmagał się z zarzutami ze strony byłej żony, Mii Farrow, która twierdziła, ze molestował ich córkę Dylan. Choć reżyser wszystkiemu zaprzeczał, wiarygodności nie dodawał mu fakt, że sypiał z adoptowaną córką Soon-Yi Previn, a ostatecznie ją poślubił. Nie najlepiej świadczy o nim również to, że był jednym z nielicznych, którzy publicznie stanęli w obronie Weinsteina.

bDIblPPH

Część gwiazd, jak np. Alec Baldwin czy Kate Winslet broniła zresztą Allena twierdząc, że skoro nigdy nie został skazany, to z pewnością jest niewinny.

Wreszcie głos postanowiła zabrać sama Dylan, która na fali akcji #metoo wyznała, że uważa swojego ojczyma za pedofila i 18 stycznia udzieliła obszernego wywiadu telewizyjnego, w którym przyznała, że reżyser "kłamie od dawna " i ma nadzieję, że wkrótce usłyszy zarzuty. Kobieta opowiedziała, jak w dzieciństwie miała być dotykana przez adopcyjnego ojca w miejsca intymne i zmuszana do spania z nim w samej bieliźnie.

bDIblPPN

Choć opowieść Dylan jest przejmująca, a zarzuty pod adresem Allena miażdżące, nadal znajdują się w środowisku aktorskim gwiazdy, które otwarcie próbują go bronić. Jedną z nich jest Diane Keaton, która dotąd zagrała w ośmiu filmach Woody'ego i wygląda na to, że chętnie wystąpiłaby w następnym. 72-latka twierdzi, że reżyser musi być niewinny, bo jest jej przyjacielem, a ponadto... zaprzeczył, że molestował córkę. To, jej zdaniem, bezsprzeczny dowód na jego niewinność. Wpis broniący Allena Diane opublikowała na Twitterze, dołączając filmik z wywiadem z 1992, w którym twórca odpiera zarzuty pod swoim adresem.

Woody Allen jest moim przyjacielem i mam zamiar nadal mu wierzyć - napisała Keaton.

Jakiś czas temu Diane żaliła się w jednym z wywiadów, że w jej wieku nie jest już tak łatwo o dobre role (zobacz: Diane Keaton szczerze o upływie czasu: "Ludzie nie lubią starszych osób")

Myślicie, że właśnie załatwiła sobie pewny angaż do któregoś z kolejnych filmów Allena?

bDIblPPO
bDIblPPP
bDIblPQi
KOMENTARZE
(87)
gość
3 lata temu
Będę mu wierzyć nie dlatego,że fakty przemawiają na jego korzyść,lecz datego,że to mój przyjaciel.
gość
3 lata temu
dała tym samym dowód ,że się na to cicho zgadzała,popaprańcy
gość
3 lata temu
popieprzeni ludzie
bDIblPQj
gość
3 lata temu
popieprzeni ludzie
gość
3 lata temu
Ja się pytam- Jakie molestowanie? Przecież nie od dziś wiadomo że duża część aktorek (a często i aktorów ) robi karierę przez łóżko. To jest jedna wielka ściema. Nie mówię że tak było w każdym przypadku, ale zapewne w większości.
gość
3 lata temu
On jest p******y
gość
3 lata temu
1. Nie ożenił sie ze swoją córką, tylko z adoptowana córka Mii i jej pierwszego męża, zaczął z nią sypiac keidy miała 19 lub 20 lat, czyli była pełnoletnia, a w jej wychowaniu nie uczestniczył, zwłąszcza że z Mią nie mieszkał 2. Ludzie w tym wszystkim wgl olali prawo domniemania niewinności, w sprawahc tkaich jak ta to już jest tylko słowo przciw słowu, zwłaszcza zenie oskarżał go nikt poza Dylan i jej matką 3. Nie twierdze że jej nei molestował, ale Diane jest jego przyjaciółką, i jeżeli (jak powtarzam) to jest tlyko słowo przeciw słowu, to nie można jej winić, że wierzy słowu człowieka, którego tyle lat zna
gość
3 lata temu
Jak to jak? Przecież wymyśliła tę całą sprawę z zemsty. Nie słyszałam, że kasy chciała, ale w takim razie przechylam się na stronę Allena w tej sprawie. Wmówiła dziecku, że było molestowane - dodajmy, że niby zaczął córkę molestować dopiero w trakcie sprawy rozwodowej (jasne). Dwie komisje orzekły, że dziecka nikt nie molestował, i że to wymyśliła, prawdopodobnie na skutek wmawiania jej tej 'prawdy' przez matkę. Co zresztą potwierdza jeden z ich synów. Dodajmy, że matkę wściekłą, że mąż zdradzał ją z jej adoptowaną córką Nie umiecie sobie tego wyobrazić? A ja i owszem. Za złamanie życia dziecku to Mia powinna siedzieć. Do tej pory nie może przeboleć, że Allen i jej adoptowana córka (i nie, ona nie była córką Allena, nawet adoptowaną) są ciągle razem. Ostatnio wyskoczyła nawet, że pewnie jeden z ich synów nie jest Allena, tylko Sinatry. No cóż, przyganiał kocioł garnkowi...
Gość
3 lata temu
C**a
gość
3 lata temu
A to że jego własny syn - Dylan Farrow go broni i że Mia Farrow robiła piekło i pranie głowy dzieciom to już zapomnieliście napisać? Sąd go uniewinnił, ale sprawę rozwodową przegrał Dodatkowo wklejone zdjęcia przebranej Keaton i Allen'a ukazujące ich w złym świetle. Pudel = najgorsze szambo.
Gość
3 lata temu
Miałam ją za mądrzejszą. Przykre....
Gość
3 lata temu
Uwielbiam tego reżysera
Gość
3 lata temu
Prawdziwy przyjaciel powiedziałby: „Stary, powiedz prawdę”! A ta, jest zwykłą hollywoodzką cwaniaczką, która ma gdzieś, to że ziecko zostało skrzywdzone.
bDIblPQb
gość
3 lata temu
Promotor LGBT oraz lewicowego stylu życia, wyszło jacy to ludzie bez skrupułów i bez szacunku dla drugiego człowieka
...
Następna strona
bDIblPQD