Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ewa Bilan-Stoch o porównaniach do Lewandowskiej: "Nie wiem, co mogę mieć wspólnego z PANIĄ ANIĄ"

878
Podziel się:

"Nie mam potrzeby uzewnętrzniania każdego fragmentu mojego życia, poddawania go ocenie innych. To moja osobista sprawa" - zapewnia Ewa w opozycji do Ani.

Ewa Bilan-Stoch o porównaniach do Lewandowskiej: "Nie wiem, co mogę mieć wspólnego z PANIĄ ANIĄ"

Na fali popularności Kamila Stocha, który jako jedyny Polak w historii wygrał wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni, media skupiły się także na jego żonie - Ewie Bilan-Stoch. Przedsiębiorcza góralka, która na co dzień zajmuje się fotografią, stroni jednak od show biznesu i bywania na ściankach. Wyjątek zrobiła podczas Balu Mistrzów Sportu, gdzie odbierała wyróżnienie dla najlepszego sportowca w zastępstwie swojego męża. Wygrana Kamila Stocha nie spodobała się Ani Lewandowskiej, która nie potrafiła ukryć rozgoryczenia faktem, że Robert - choć po raz kolejny nie zjawił się na balu - nie otrzymał głównej nagrody, a zajął "jedynie" drugie miejsce.

Wyznania Lewandowskiej sprawiły, że media coraz uważniej zaczęły przyglądać się poczynaniom Ewy Bilan. Nie udało się także uniknąć porównań obu pań - podczas, gdy Ania próbowała skraść show na Balu Mistrzów Sportu niezbyt udaną, beżową kreacją, żona Stocha olśniła w tradycyjnym stroju z góralskimi akcentami.

Choć Bilan-Stoch pasjonuje się sportem, nie interesują jej dokonania Anny Lewandowskiej. Jak przyznała w wywiadzie z Dziennikiem.pl nie rozumie, dlaczego porównuje się ją do żony Roberta, skoro "mało opowiada o swoim życiu prywatnym".

Nie do końca to rozumiem - przyznała szczerze. Mało jest materiałów na mój temat, nie opowiadam o swoim prywatnym życiu zbyt często, a w takich sytuacjach najłatwiej jest porównywać niż zdobyć ciekawe informacje. Szczerze powiedziawszy nie wiem, co mogę mieć wspólnego z panią Anią. Takich żon [sportowców - przyp.red.] jest setki, tysiące w całej Polsce. Osobiście trochę mnie to bawi.

Ewa zapewnia, że nie zamierza zostać narciarską WAG, a zamiast tego woli skupić się nad własnym biznesem. Jak twierdzi, zainteresowanie mediów niewiele zmieniło w jej życiu.

Gdybym miała to robić, to już dawno bym zaczęła, bo okazję mam od kilku lat, odkąd Kamil wygrywa kolejne konkursy. Może niektórych zmartwię, ale tą drogą na pewno nie pójdę. Mam zamiar promować to, na czym mi zależy i czego się podjęłam i wcale nie przez swoją prywatność. Mowa o klubie sportowym czy sklepie z czapkami Kamila - Kamiland.pl, które projektuję. (…) Mam tyle obowiązków, że jak "ochłonę" z jednego, to wpadam w drugi. Cały czas coś się dzieje. Tak już mam w życiu, że często towarzyszą mi spore emocje i trochę stresu, ale to lubię - wytłumaczyła.

Żona Stocha zdradziła też "tajemnicę" czerwonych korali, które założyła na Bal Mistrzów Sportu. Okazuje się, że biżuteria ma dla niej wartość sentymentalną.

Te korale to prezent od męża - ujawniła. Stwierdziłam, że są na tyle piękne i wyjątkowe, że pasują nie tylko do góralskiego stroju, choć z tą myślą je otrzymałam. Mimo że wychowywałam się na Podhalu, od pewnego czasu na nowo wsiąkam w kulturę tego regionu. Od roku uczę się tańca góralskiego.

Ewa zapewnia też, że nie będzie częścią show biznesu i ceni prywatność. Zapytana o to, czy planuje powiększenie rodziny, odparła że "na takie tematy może sobie porozmawiać z przyjaciółmi".

Nie mam potrzeby uzewnętrzniania każdego fragmentu mojego życia, poddawania go ocenie innych. To, czym chcę się dzielić, pojawia się na mojej stronie oraz na Instagramie. Są jednak rzeczy, które zostawiam dla siebie, i to się nie zmieni. To moja osobista sprawa.

Myślicie, że inne WAGs wezmą z niej przykład?

KOMENTARZE
(878)
gość
4 lata temu
Porównywanie p.Ewy do Anki, to obraza dla tej pierwszej.
Gość
4 lata temu
Mądra babka
Gość
4 lata temu
Pani Ewo, ale to były porównania na plus. Do skromności Pani i Pani męża ta dwójka nawet się nie zbliża. Tak trzymać!
Kasia
4 lata temu
Brawo piekna kobieta z klasa
gość
4 lata temu
Pani Ewa to klasa, lewacka może jej buty co najwyżej czyścić
Najnowsze komentarze (878)
Lugo
rok temu
Nie lubię góralskiej muzyki i zarozumiałej góralki Kamila pozdrawiam
Ala
2 lata temu
No chyba niewiele.... Ania piękna, poza tym matka za chwilę dwójki dzieci.... I robi coś sama.... A nie jest na utrzymaniu męża...... poza tym Pani Stoch antypatyczna i opryskliwa..... szkoda że Kamilowi żona się nie udała, bo fajny z niego facet
Gosc
2 lata temu
Obie Panie ładne i każda w innym stylu.Najwazniejsze by ich rodziny były szczęśliwe.Duzo miłości , uśmiechu i dystansu do opinii wyrażanych przez internautów.Wszystkiego co dobre na Nowy Rok.
Ewa
2 lata temu
Pani Ewa piękna i bardzo mądra kobieta. Podoba mi się jej podejście do spraw prywatnych, tak to są ich sprawy nie ma seneu afiszowac się z tym. Są sprawy którymi nie muszą się dzielić, a cieszyć się razem. Pani Ania natomiast lubię te parę ale wydaje mi się że zrobiła się zrozumiała i bardzo się wywyzsza. Pan Robert też nie odstaje od żony. Jednak wszystkim życzę wszystkiego dobrego, szczęśliwego porodu i samych radości w życiu.
Ewa
2 lata temu
Wcześniej chyba nie zdawałam sobie sprawy jak łatwo jest manipulować opiniami ludzi
Qrma
2 lata temu
Ale jedną rzecz - moim zdaniem - ma Robert lepszą od Kamila... imię; -)
Zrebianka
2 lata temu
Stochowa to nikt, bez pomysłu, bez urody z plaskod@piem. A i Stoch się skończył więc mogą zacząć uprawiać rolę w Zrebie.
gość
4 lata temu
Pomalu zaczyna się robić zarozumiała Proszę zaczekajcie jeszcze trochę co powie wtedy.
gość
4 lata temu
Mądra dziewczyna!
gość
4 lata temu
Obie są bardzo ładne ,dlaczego glebią ich zazdrosne niespełnione pudernice
gość
4 lata temu
Mądra wags? Nie pokazujaca wszystkiego wszystkim? To ewenement
gość
4 lata temu
Nie rozumiem dlaczego ludzie są tacy wredni, obie Panie są atrakcyjne, każda w swoim stylu. Wstrętne komentarze pod kątem Ani wynikają z zazdrości i kompleksów. Dlaczego akurat ma być skromna. Podejrzewam, że osoby które tak cenią sobie skromność, gdyby były na miejscu Ani, wcale takie skromne by nie były.
gość
4 lata temu
obie pary są fajne
gość
4 lata temu
żono znanego Roberta, ucz się od Pani Ewy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie