Trwa ładowanie...
Przejdź na

Grabowski znowu się nie rozwiódł. "Liczył na wygaszenie szumu przed rozpoczęciem wiosennej edycji"

56
Podziel się:

"Aktor już po rozwodzie wyda oświadczenie, w którym opisze okoliczności rozpadu małżeństwa, ponieważ uważa, że jego żona nie powiedziała w mediach całej prawdy" - zapowiada tabloid.

Grabowski znowu się nie rozwiódł. "Liczył na wygaszenie szumu przed rozpoczęciem wiosennej edycji"

Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska wzięli ślub w 2009 roku. Niestety, młodsza o 18 lat żona rozczarowała aktora swoim słabym zdrowiem. Odkąd przeszła dwa udary, mąż przestał interesować się jej losem. Podobno początkowo nawet trochę się przejął i odwiedził ją w szpitalu, jednak kiedy zrozumiał, że żona wymaga wielomiesięcznej opieki, rehabilitacji i konsultacji lekarskich, stracił entuzjazm.

Rozżalona Anita skarżyła się w wywiadach, że ją porzucił bez środków do życia. Grabowski zaś twierdził, że od dawna nie mieszkali razem, więc w zasadzie nie miał obowiązku opiekować się nią w chorobie.

Stało się jasne, że małżonkowie są tak przepełnieni złymi emocjami, że ich związku nie da się już uratować.

Rzeczywiscie, od tamtej pory obrzucają się pretensjami w tabloidach. Anita przez dwa lata liczyła na to, że Grabowski zadba o nią finansowo. Po dwóch udarach ciągle nie odzyskała dawnej sprawności. Szczególnie szwankuje jej wzrok, co uniemożliwia powrót do wyuczonego zawodu charakteryzatorki teatralnej. Aktor, którego zarobki w Tańcu z gwiazdami Super Express szacuje na 18 tysięcy złotych za odcinek, uznał, że kwota 1600 złotych miesięcznie w zupełności wystarczy żonie na życie oraz leczenie. Kruszewska musiała sprzedać swoje mieszkanie, żeby zdobyć pieniądze na kosztowną rehabilitację i konsultacje w zagranicznych klinikach. Polscy lekarze bowiem do tej pory nie byli w stanie postawić trafnej diagnozy.

Anita liczyła, że stabilizację finansową zapewni jej podział majątku, szczególnie pieniędzy ze sprzedaży dworku pod Warszawą, który wybudowali z mężem po ślubie jako zabezpieczenie na gorsze czasy. Grabowski nie zamierza jednak go sprzedawać, a jako odstępne zaproponował żonie... 30 tysięcy złotych.
To dość śmieszna kwota, biorąc pod uwagę, że posiadłość jest wyceniana na 5 milionów złotych.

Ostatecznie jakoś się dogadali. Tabloidy snuły nawet romantyczne spekulacje, jakoby minione święta Bożego Narodzenia wyjątkowo sprzyjały pojednaniu. Okazało się, że nie była to zasługa świąt tylko zbliżającej się wiosennej edycji Tańca z gwiazdami. Grabowskiemu bardzo zależy na tym, by znowu zasiąść za stołem jurorskim. Ciężko mu się dziwić. Kto by nie chciał dostawać 18 tysięcy za wygłaszanie opinii typu „nie znam się, więc się wypowiem”...

Podobno aktor obiecał producentom, że nie będzie drażnił widzów rodzinnym skandalem i wszystkie sporne kwestie z żoną załatwi jeszcze przed rozpoczęciem programu.

Niestety, nie udało się. Zaplanowana na 2 lutego rozprawa rozwodowa została odwołana z powodu choroby sędziego.

Aktor miał zapewne kwaśną minę, bowiem liczył na wygaśnięcie szumu medialnego jeszcze przed rozpoczęciem nowej edycji - pisze tygodnik Twoje Imperium. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że aktor już po rozwodzie wyda oświadczenie, w którym opisze okoliczności rozpadu małżeństwa, ponieważ uważa, że jego żona nie powiedziała w mediach całej prawdy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(56)
Gość
6 lat temu
Minęły 2 lata 03.02 jak Kajetan tłumacze obciął głowę gdzie wyrok?!?!?!
JK
6 lat temu
On i Krolikowski /Kusy/ są dla mnie wiecznie niedomyci. Obleśni.🤪
gość
6 lat temu
Czy tylko mnie żenuje takie publiczne pranie brudów?
Gość
6 lat temu
Okropny facet
Gość
6 lat temu
Prawda pewnie leży gdzieś po środku...
Najnowsze komentarze (56)
gość
6 lat temu
celebryci qwa - dziadostwo iqrewstwo, nic w życiu nie wypracowali, za co taka kasa, lepiej dać lekarzom i robotnikom, w du..ch im się poprzewracało 20 tysi za dzień, co to qwajest, do roboty pogonić tych majdanów rozenki i pozostały chłam
gość
6 lat temu
nie lubię tego dziada, po mordzie widać, że to b***e obleśne, gościu jak widać w ogóle nie ma klasy, i na beztalencia telewizje wydają kasę, pieprze taki program
gość
6 lat temu
Grabowski czy ty widzisz sie w lustrze jestes oblesnym facetem dziwie sie ze ta to kobieta cie chciala
Gość
6 lat temu
Nie wierzę jej, nikt nie wykrył żadnych udarow, najpierw się rozstali a potem zaczęła "chorować "
gość
6 lat temu
Ja gdy go widzę to zmieniam kanał. Kiepski to on jest jako facet.
a
6 lat temu
Skończ waść wstydu oszczędz, tak się ze star****** żenić, chytre to, i na nic nie potrzebne....
gość
6 lat temu
Chciał damę to niech robi na nią . Alimenty powinna dostać . Bo już w tyłek dostała że zabrała innej męża . Pierwsza żona szampana pije 🍾. 😈
taka rzeczywi...
6 lat temu
to ten buc ma być znowu jurorem w tańcu ?to OSRAĆ
gość
6 lat temu
to ten buc ma być znowu jurorem w tańcu ?to OSRAĆ
gość
6 lat temu
jaki medialny szum? niech facet robi co chce,nie chce żyć z tą kobietą to jego sprawa
I ja
6 lat temu
Panie Andrzeju zapraszamy do Puław. :)
gość
6 lat temu
Taka sama jak była Kazimierza co kasę chce wyłudzić
gość
6 lat temu
Ona jak ta była Kazia chorobę wynalazła tylko milionów chce
gość
6 lat temu
owszem, wydaje ci się......