Wtorek 06.02.2018 12:15

Isabel ujawniła prywatne nagrania GOŁEGO Kazimierza! Siedzi na sedesie…?

Izabela Olchowicz Marcinkiewicz Isabel Marcinkiewicz Kazimierz Marcinkiewicz Kaz

Isabel ujawniła prywatne nagrania GOŁEGO Kazimierza!  Siedzi na sedesie&?Dwa lata temu warszawski Sąd Okręgowy orzekł rozwód Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza. Para wzięła ślub siedem lat wcześniej w polskim konsulacie w Barcelonie. Dwa miesiące po ślubie postanowili podzielić się swoim szczęściem z całym narodem i w towarzystwie ekipy magazynu Viva wybrali się do Wenecji na sesję zdjęciową. "Kaz” był wówczas konsultantem w banku inwestycyjnym Goldman Sachs, gdzie mógł zarabiać nawet pół miliona złotych miesięcznie. Isabel, która, jak twierdzi, przed ślubem pracowała jako analityczka bankowa, zaś zdaniem byłego redaktora naczelnego Faktu, była zwykłą recepcjonistką, mogła zająć się tym, co ją naprawdę interesuje. Czyli zamieszczaniem w Internecie wierszy o łączącej ją z Kazimierzem miłości, podróżami i wyszukiwaniem tajskich restauracji na tyle dobrych, by można było zjeść w nich kolację.

Wszystko popsuło się, gdy Marcinkiewicz stracił świetnie płatną pracę i musiał wrócić do Polski. Isabel nie była tu szczęśliwa. Narzekała, że w całej Warszawie, a może nawet Polsce nie można znaleźć tajskiego jedzenia na akceptowalnym dla niej poziomie i musi latać na kolację do Londynu.

Na dodatek nowi koledzy byłego premiera: Michał Kamiński i Roman Giertych przekonali go, że jeśli chce poważnie myśleć o powrocie do polityki, to Iza, zamieszczająca w Internecie erotyczne wiersze o ich pożyciu, będzie tylko obciążeniem.

Wtedy zaczął się dramat, o którym poetka szczegółowo opowiedziała w Super Expressie, a potem w autobiograficznej książce.
Wracał do domu i wyładowywał się na mnie - wspominała w tabloidzie. Wręcz prowokował awantury w domu. Kilka razy, kiedy siedzieliśmy przytuleni na kanapie, ni stąd ni zowąd powiedział, że może bym się wyprowadziła. Szukał na siłę rzeczy, do których można się przyczepić. W pewnym momencie powiedział: "No dobra, Iza, to ja wychodzę. Nawet jak będziesz chciała mnie zatrzymać to wyjdę. Mam swoje sposoby.

Isabel: "Wyładowywał się na mnie, prowokował awantury. WIEM, ŻE MNIE NIE ZDRADZAŁ!"

Podczas rozprawy rozwodowej Iza zadała szyku w sądzie, pojawiając się z odsłoniętym lewym ramieniem:

Isabel Marcinkiewicz na kolejnej rozprawie! Kazimierz nie przyszedł (ZDJĘCIA)

Pojawiły się opinie, że manifestowanie w sądzie gołego ramienia to jednak przesada. W obronie Isabel stają jej znajomi, zapewniając, że z powodu przeczulicy skóry po prostu nie może się ubrać. Dlatego chce, by "Kaz” utrzymywał ją do końca życia.

Były premier początkowo potulnie płacił zasądzone 5 tysięcy złotych miesięcznie, ale szybko mu się znudziło. Isabel skrupulatnie wyliczyła, że jest jej winien 56 tysięcy złotych.

Isabel narzeka na Marcinkiewicza: "Nie płaci od miesięcy. Dla takich alimenciarzy jest KARA WIĘZIENIA!"

Ponieważ "Kaz” nie tylko nie zapłacił, ale jeszcze zaczął afiszować się z nową dziewczyną, Isabel postanowiła się zemścić, ujawniając w Super Expressie prywatne nagranie. Widać na nim gołego Marcinkiewicza, który przez uchylone drzwi, najprawdopodobniej łazienki, radzi żonie, co powinna zrobić z własnym życiem.

Idź do pracy, zajmij się czymkolwiek, cokolwiek zrób, idź na bezrobotne, zajmij się jakąkolwiek pracą, jakąkolwiek robotą - powtarzał jej ze złością. Przestań mnie nachodzić, a najlepiej odejdź.

Na filmiku wygląda to tak, jakby akurat siedział na sedesie. Nic dziwnego, że nie chciał być nachodzony, przynajmniej w takiej chwili... Myślicie, że po tym nagraniu ma jeszcze szanse na karierę?

Fot. SE.plFot. SE.plFot. SE.pl
Fot. SE.pl
Fot. SE.plFot. SE.pl
Fot. SE.pl
 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (3088)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 3088
Odpowiedz
2871 165
zgłoś
Gość 06.02.2018 12:16
Żałosna kobieta
Odpowiedz
544 91
zgłoś
gość 06.02.2018 12:16
ale farsa, oboje sobie winni
Odpowiedz
2792 149
zgłoś
aaa 06.02.2018 12:16
Boże to jest żenujące a ona to wariatka
Odpowiedz
657 55
zgłoś
Gość 06.02.2018 12:16
Kompromitacja...jej i jego
Odpowiedz
342 33
zgłoś
Gość 06.02.2018 12:16
masakra
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 3088