Wtorek 06.02.2018 21:15

Tymczasem na Facebooku Isabel: "Późne macierzyństwo? Nawet nie jestem JESZCZE ROZWIEDZIONA"

Izabela Olchowicz Marcinkiewicz Isabel Marcinkiewicz Kazimierz Marcinkiewicz Kaz

Tymczasem na Facebooku Isabel: "Późne macierzyństwo? Nawet nie jestem JESZCZE ROZWIEDZIONA"

Mijają dwa lata odkąd warszawski Sąd Okręgowy przychylił się do roszczeń Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz, która za pomocą gołego ramienia, opartego na specjalnym rusztowaniu walczyła o alimenty w wysokości wystarczającej do tego, by już nigdy nie musiała iść do pracy. Wprawdzie zasądzona kwota pięciu tysięcy złotych miesięcznie nie zaspokajała jej wygórowanych ambicji, jednak gdy Kazimierz przestał je płacić, zrozumiała, że może być gorzej. Obecnie zaległy dług byłego premiera z tytułu alimentów Isabel szacuje na 56 tysięcy złotych.

Ponieważ zamieszczony w Super Expressie dramatyczny apel do ministra Zbigniewa Ziobry, żeby wsadził Kazimierza Marcinkiewicza do więzienia, pozostał bez echa, Iza postanowiła dokuczyć "Kazowi", udostępniając jego intymne zdjęcia z łazienki.

Fotografie, przedstawiające byłego premiera, który na golasa wyjaśnia jej, że powinna znaleźć sobie jakieś zajęcie, a przynajmniej zarejestrować się w Urzędzie Pracy, szybko stały się hitem Internetu. Na razie nie zapowiada się, by coś mogło zagrozić ich aktualnej pozycji lidera w kategorii żenady.

Przypomnijmy: Isabel ujawniła prywatne nagrania GOŁEGO Kazimierza! Siedzi na sedesie…?

Iza, jeszcze przed rozpętaniem medialnej burzy, zamieściła na Facebooku wpis, w którym snuje rozważania na temat swojego instynktu macierzyńskiego. 36-letnia poetka z Brwinowa wyjaśnia, że jest już za stara na dzieci. Przy okazji oberwało się dziennikarce, która ją o to zagadnęła, zamiast skupić się na twórczości literackiej Izy.

Późne macierzyństwo? Wolę pytania dziennikarzy o książkę/książki, jednak na pytanie zadane mi ostatnio odnośnie posiadania własnego potomstwa odpowiedziałam, bo temat pośrednio poruszyłam w mojej ostatniej książce. Niemniej wzdrygnęłam się, biorąc pod uwagę moje problemy z płodnością, brak mężczyzny, a teraz przede wszystkim długotrwały problem z ręką, czyniący mnie osobą niepełnosprawną i zależną od pomocy drugiej osoby. To wszystko sprawia, że to pytanie dziennikarki - wedle mojej skromnej opinii - było nie do końca na miejscu - nadyma się w Internecie. Oczywiście są inne alternatywne możliwości zajścia w ciążę, adopcja, jednak ja ich nie rozważam. Jestem ciocią i uważam to za ważną, choć przez wielu często niedocenianą funkcję w rodzinie. 

Przy okazji postanowiła skrytykować ludzi, decydujących się na rodzicielstwo w podobnym, co ona, wieku. Iza sugeruje, że jest to nieodpowiedzialna decyzja, wynikająca z egoizmu.

Ogólnie rzecz biorąc decyzję o posiadaniu potomstwa w wieku bliskim 40. lub 40. plus nie uważam za iście wspaniałe ze względu na inne priorytety i przyzwyczajenia kobiet w tym wieku oraz tzw. generation gap - wyjaśnia naukowo. Choć wiem, że jest wiele kobiet chętnych mieć dziecko w tym wieku. To ich wolny wybór i prawo. Lubimy przedłużać naszą młodość i dziecko daje nam tę możliwość.

No ale, na szczęście, Izie udało się osiągnąć sukces życiowy, czyli wyjść za mąż. Dzięki temu nie została "starą panną". Sprawia jej to tyle radości, że w najnowszym wpisie postanowiła podkreślić swój uprzywilejowany status kobiety, której udało się "złapać męża".

Starą Panną już nie będę, ba! Nawet nie jestem jeszcze rozwiedziona - wyznaje, co dla niektórych może być zaskoczeniem. Na tę chwilę jestem natomiast bezdzietną ciocią - Ciotką-klotką. Jak dla mnie w sam raz. 

Żałujecie, że nie ma dzieci?

 

 

fot. Se.pl

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (397)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 391-397 z 397
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 07.02.2018 21:01
Ma facet za swoje.Pewnie sam nie może sobie sobie darować,że związał się z taką babą,mając już rodzine ...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 07.02.2018 21:31
Oby to bylo ku przestrodze dla tych w djrzalym wieku ktorym sie ywadje ze mlode kobiety sie w nich zakoc***a .... Sa tylko 2 kategorie takich pan 1) leci na kase albo 2) zaburzenia psychiczne .... sa "mieszane przypadki" gdzie kategoria 2 jest dodatkowo motywowana kasa .... Nie jest to hejt. Ja wspolczuje osobom ktore musza w ten sposob sobie ukladac zycie ....
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 07.02.2018 22:04
gość: Gdzie on miał oczy, przecież ona nawet atrakcyjna nie jest.
Kiedyś była.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Ona 07.02.2018 23:58
A co to by bylo jak by mieli dziecko ???dobrze ze Izabela ich nie moze mieć ,bo Kaziu plodny .Wez Kaziu zrob porzadek z tym nierobem udajacym kaleke.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 08.02.2018 10:02
Gość: Dla mnie jest wyrafinowana osoba ta cała lzabell Ale dobrze mu tak miał wszystko wygodny stołek a teraz tylko zostaje po nim śmiech i sedes
Jejku ludzie czytajcie coś oprócz pudla. Wyrachowana, wyrafinowana to nie to. Polacy schodzą na psy. Czytać ludzie!
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 391-397 z 397