Środa 07.02.2018 00:20

Hołdys PRZEWIDUJE WOJNĘ (?) i znowu obraża: "Kukiz jest starym capem, zgrywającym młodzieniaszka"

Zbigniew Hołdys Paweł Kukiz

Hołdys PRZEWIDUJE WOJNĘ (?) i znowu obraża: "Kukiz jest starym capem, zgrywającym młodzieniaszka"

Zbigniew Hołdys, niegdyś ceniony muzyk, dziś znany jest głównie jako agresywny komentator życia publicznego. Hołdys uaktywnił się podczas protestów przeciw porozumieniu ACTA o zapobieganiu handlowi podróbkami. Eks-muzyk był chyba jedyną osobą, która broniła umowy podpisanej przez Donalda Tuska. Stwierdził nawet, że gdyby nie piraci byłby... Claptonem.

Zbigniew w niewybredny i często wyjątkowo chamski sposób wyraża swoje opinie. Przekonał się o tym zwłaszcza Jarosław Kaczyński, którego były gitarzysta Perfektu wielokrotnie nazwał chu*em. Nie przeszkadza to Hołdysowi narzekać na stan debaty publicznej w Polsce.

Przypomnijmy: Hołdys: "Jarosław Kaczyński to ch"j"

Hołdys o Kaczyńskim: "To parszywy posraniec!"

Muzyk nie wysunął żadnych wniosków i nadal żywo komentuje wydarzenia polityczne. Ostatnio dodał film, w którym rozwodzi się nad ogólną sytuacją na świecie. Swoje dzieło zatytułował Świat zwariował. Celebryta na Twitterze znany jest z blokowania każdego o odmiennym światopoglądzie. Istnieje więc spora szansa, że mało kto obejrzał jego najnowsze przemyślenia. Hołdys roztoczył przerażającą wizję. Według samozwańczego komentatora wszystko zmierza do… konfliktu zbrojnego . Dzisiejsze pokolenie, które nie pamięta grozy wojny "idzie na zwarcie". Ponad 14-minutowy wywód Hołdysa zawiera oczywiście kilka trafnym przemyśleń, niestety całość jest ciężkostrawnym wodolejstwem.

Hasło moje na dziś "świat zwariował". Jest rzeczywiście wielki przełom w historii cywilizacji, aż żałuje że nie będę świadkiem jak to będzie opisane za sto lat - mówił.

Hołdys nie byłby oczywiście sobą, gdyby nie obraził nielubianych przez siebie polityków.

Od ponad trzydziestu lat mówię, gdzie są młodzi w polityce. Nie tacy, jak Jaki, bo to jest zdeprawowany, zdemoralizowany człowiek. Nie taki, jak Winnicki, bo to jest chory człowiek. No i nie taki młody jak Kukiz, który jest starym capem, zgrywającym młodzieniaszka, który nam ściągnął ruinę na głowę. To jest dramat w Polsce. Że Polska brnie w zwarcie dzięki takim Dudom i innym, którzy dawnych zapachów nie pamiętają - stwierdził.

W lipcu i sierpniu w 1939 roku wedle relacji mojego ojca, mojej mamy i mojej babci, ludzie takie awantury na miarę tamtejszych mediów obserwowali i też sądzili, że się nic nie stanie - zakończył gorzko.

Myślicie, że Hołdys kiedykolwiek się zreflektuje i dojdzie do wniosku, że poziom, który sam reprezentuje jest daleki do ideału?

 


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (475)

Odpowiedz
14 12
zgłoś
Gość 07.02.2018 00:33
Kukiz ściągnął gowno do sejmu. Człowiek spod budki z piwem.
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 07.02.2018 00:34
Upadłem na linoleum
Odpowiedz
13 9
zgłoś
gość 07.02.2018 00:34
CCEMY LEGALNEJ ABORCJI
Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 07.02.2018 00:34
wy nas nie zabijajcie k***a
Odpowiedz
16 17
zgłoś
Gość 07.02.2018 00:35
powiedzial to co kazdy mysli jak mozna byc tak naiwnym i te zaklamane mendy popierac
Ładowanie komentarzy…