Środa 07.02.2018 09:00

Miny Jarosława Kaczyńskiego na gali prawicowego tygodnika (FOTO)

Jarosław Kaczyński Mateusz Morawiecki

Miny Jarosława Kaczyńskiego na gali prawicowego tygodnika (FOTO)

Gdy ludzie kultury bawili się na gali Bestsellerów Empiku transmitowanego na antenie TVN, obecny obóz rządzący miał własną imprezę - 25-lecie Gazety Polskiej. To jeden z tygodników dzielnie wspierających rząd PiS. Transmisję przewidziano - a jakże - w publicznej TVP2, a na wydarzeniu pojawiła się cała plejada prawicowych gwiazd polityki.

Zobacz: Sting, Jessie Ware, Boczarska i Jacek Rozenek z Roxi Gąską na imprezie Empiku (DUŻO ZDJĘĆ)

Tą najjaśniejszą był oczywiście Jarosław Kaczyński, który wraz ze zmarłym bratem zostali uhonorowani specjalną nagrodą. Prezes PiS nie krył zadowolenia i satysfakcji z gromkich braw, jakie wywołało jego pojawienie się. Zwykle zachmurzona twarz przez chwilę ukazała nawet grymas uśmiechu.

Do twarzy mu w nieco pogodniejszej wersji?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (350)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 331-350 z 350
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Gość 08.02.2018 08:47
gość:
gość: Czyny człowoieka świadczą o dobroci , honorze , godności i tu pies pogrzebany p. Kaczyńskiemu nie można niczego złego przypisać i dla tego sprzedajnego motłochul jest to nie do pojęcia , więc tylko słownie starają się go ośmieszyć i poniżyć zdjęcia mimika tylko to wam zostało zakłamane kanałowe szczury .
jedyne co im POzostało to szczekanie na Pudelku ,ostatnie POdrygi stąd kwik,kwik,hau,hau
Masz rację. Sprzedajne dupki oddały w obce ręce 90% polskich mediów. Zatrudnili w nich niedouczonych, aspirujacych do nazwy " dziennikarze" ludzi, którzy są na usługach pociągających za sznurki
Odpowiedz
3 1
zgłoś
Gość 08.02.2018 08:50
Jestem dumna z patriotyzmu tego rządu.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
Gość 08.02.2018 09:39
Polska powinna wyjsc z UE. Jaki jest Kaczynski wiemy wszyscy .butny i konsekwentny.Jest dobrym politykiem i ma cos co nie podoba się Niemcom to NIEPRZEKUPNOSC za co Go szanuję PIS ma moj głos za pro-społeczne działania.za wzrost PKB.za stanowcze stanowiska kraju w międzynarodowej polityce.za NIE uchodzcom za spadek bezrobocia za realizację postulatow wyborczych.Nigdy nie oddamy głosow na PO.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
Gość 08.02.2018 09:43
Takich Kaczynskich więcej i kłaniają nam się narody !!! To Polak.Patriota to Kaczynski wymyslił 500+ chociaz sam bezdzietny.DZIĘKUJEMY !
Odpowiedz
3 1
zgłoś
Gość 08.02.2018 09:51
Wygląd niewazny to nie wybory Mistera . Mozna lubic lub nie jednak dla mnie to mądry .skromny człowiek ktory dba o Polakow .kocha zwierzęta do tego uczciwy a ta cecha jakze obca u POprzednikow.
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 331-350 z 350