Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cleo narzeka na swoją pracę: "Produkcja wprowadziła OBOWIĄZEK PICIA"

76
Podziel się:

"Nic zresztą dziwnego, bo w hali przez 20 godzin poza mną znajdowało się 40 innych skąpo ubranych osób i jakoś trzeba było się ogrzać przy ujemnej temperaturze" - tłumaczy wokalistka.

Cleo narzeka na swoją pracę: "Produkcja wprowadziła OBOWIĄZEK PICIA"

Minęły dwa lata dokąd Cleo podjęła trudną decyzję o rozstaniu z Donatanem, któremu zawdzięcza karierę i swój największy, jak dotąd, przebój My Słowianie. Na szczęście udało jej się pozostać z producentem w dobrych relacjach, co należy do rzadkości, bo Donatan rzadko wybacza zawodowe „zdrady”.

Solowa kariera Cleo układa się tak pomyślnie, że w zeszłym roku udało jej się trafić na trzecie miejsce w rankingu najlepiej zarabiających polskich celebrytów. Wprawdzie wypadła blado przy Ewie Chodakowskiej, której majątek szacowany jest na 49 milionów złotych oraz Zenonie Martyniuku, który w zeszłym roku zarobił 12 milionów złotych, jednak w przypadku Cleo kwota pięciu milionów robi jednak wrażenie. Przypomnijmy: Chodakowska, Martyniuk i Cleo zarobili najwięcej. "Królowa fitnessu zainkasowała 15 MILIONÓW ZŁOTYCH"

Niestety, taki sukces wymaga poświęceń. Piosenkarka lubi żalić się przemęczenie, brak urlopu oraz trudne warunki, w jakich nagrywa teledyski. Jak wyznała, na planie klipu do piosenki Na pół było tak ciężko, że chciało jej się płakać. Więcej: Cleo o pracy na planie teledysku: "Woda była zimna. Chciało mi się płakać"

Na szczęście na planie Łowcy gwiazd panowała dużo milsza atmosfera, dzięki śliwowicy, którą cała ekipa upiła się, by jakoś przetrzymać panujący mróz.
Jak wspomina Cleo, na zewnątrz było minus osiem, a w hali, gdzie kręcono zdjęcia, niewiele cieplej.

Na planach teledysków mamy ustanowiony zakaz picia alkoholu, ale przy tworzeniu klipu "Łowcy gwiazd” produkcja wprowadziła… obowiązek spożycia śliwowicy -wspomina piosenkarka. Nic zresztą dziwnego, bo w hali przez 20 godzin poza mną znajdowało się 40 innych skąpo ubranych osób i jakoś trzeba było się ogrzać przy ujemnej temperaturze.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, chociaż niektóre sceny były zdecydowanie zbyt ryzykowne na to, by wykonywały je niezupełnie trzeźwe osoby.

Najniebezpieczniejszym momentem była scena, w której wkładam połykaczowi mieczy spory nóż do gardła - ujawnia Cleo. Bardzo się bałam, że przez moje skostniałe ręce i jeden niewłaściwy ruch scena skończy się tragicznie.

Współczujecie jej tej śliwowicy?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(76)
gość
4 lata temu
News z głębokiej, owłosionej d**y! Ta pani przynajmniej coś nagrywa, dlatego można ją nazwać piosenkarką...
gość
4 lata temu
Picie alkoholu przy niskich temperaturach pogarsza sprawę! Rozszerzone naczynia krwionośne tracą ciepło dużo szybciej. Brak podstawowej wiedzy...
gość
4 lata temu
Oj tam, oj tam, przeszła by się na budowę to by zobaczyła nakaz picia.
Gość
4 lata temu
Chleje w robocie i jeszcze narzeka xd
Gość
4 lata temu
Można kręcić teledyski w ubraniu A nie tylko świecić gołym....😋
Najnowsze komentarze (76)
Gość
4 lata temu
Ładna...
Gość
4 lata temu
Nie mogła odmówić, właściwy wybór.
Gość
4 lata temu
Do pracy akurat.
Gość
4 lata temu
Ma odpowiedni styl, wszystko do niej pasuje, ma dobrą kompozycje.
Gość
4 lata temu
Dobrze wygląda.
Gość
4 lata temu
Dno i rozpacz.
Gość
4 lata temu
Pomóż im być z*******m.
Gość
4 lata temu
Ruska baba.
Gość
4 lata temu
Myślę, że wgl do szkoły nie dojeżdżała...
Gość
4 lata temu
Zapomniała języka, bo nie porozmawiała z kimś chociaż na jakiś temat... Typowa wagarowiczka... Mogłaby doceniać naukę, nauczycieli... Do szkoły dojechać, nie myśleć o glupotach...
Gość
4 lata temu
Kupisz wszędzie, ale nie tam.
Gość
4 lata temu
Do kiedy pierogi? Nie do poznania...
Gość
4 lata temu
Nabroiłaby z kimś chociaż... No to podstawa...
Gość
4 lata temu
Nabrałaby, ale nie może... Odmówiła posłuszeństwa...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie