Środa 07.02.2018 11:45

TYLKO U NAS: Z czego żyje Isabel Marcinkiewicz? "OBECNIE POŻYCZAM PIENIĄDZE"

Isabel Marcinkiewicz Kazimierz Marcinkiewicz Izabela Olechowicz Marcinkiewicz

TYLKO U NAS: Z czego żyje Isabel Marcinkiewicz? "OBECNIE POŻYCZAM PIENIĄDZE"

Osoba, która wysła do mediów filmiki z byłym mężem w roli głównej, na których siedzi na toalecie i każe ci się "brać do roboty", musi być doprawdy nieźle zdesperowana. W zasadzie nie dziwi nas, że Izabel wciąż walczy o atencję, biorąc pod uwagę, że kolejne książki i "wycieki" do tabloidów to jedyne jej źródło utrzymania. Obecnie pożyczam pieniądze na życie - mówi nam Isabel.

Przypomnijmy: Isabel ujawniła prywatnre nagrania GOŁEGO Kazimierza! Siedzi na sedesie...?

Media i internauci żyją ostatnią publikacją Super Expressu, który "dotarł" do filmiku, na którym wściekły Kazimierz Marcinkiewicz siedząc prawdopodobnie na sedesie (przypominamy - były premier Polski) krzyczy na Izabelę, żeby zabrała się za robotę, albo chociaż zarejestrowała w urzędzie jako bezrobotna.

Idź do pracy, zajmij się czymkolwiek, cokolwiek zrób, idź na bezrobotne, zajmij się jakąkolwiek pracą, jakąkolwiek robotą. Przestań mnie nachodzić, a najlepiej odejdź - mówił ze złością Kaz.

Ujawnione nagranie to prawdopodobnie pokrętny sposób Izy na wymuszenie na Marcinkiewiczu zapłaty zaległych alimentów. Celebrytka twierdzi, że Kaz jest jej winny 56 tysięcy złotych. A, to?! Słyszałam, to bardzo stary materiał, który wyciekł. Mam inne sprawy na głowie - skomentowała Isabel w rozmowie z Pudelkiem. Trudno nam wymyślić sposób, w jaki nagranie z czyjejś toalety miałoby "wyciec", doszliśmy też do wniosku, że Iza raczej nie jest obiektem zmasowanego ataku profesjonalnych hakerów z Super Expressu.

Okazuje się, że nasze przypuszczenia były słuszne. Jak udało nam się ustalić, redakcja płaci jej każdorazowo po kilkaset złotych za kolejne "rewelacje" z jej życia, fragmenty książek, wycieki itp. Biorąc pod uwagę częstotliwość publikacji w tabloidzie, można śmiało wyliczyć, że jest w stanie zarobić na tym nawet kilka tysięcy regularnej pensji. Ona sama jednak twierdzi, że jej głównym źródłem utrzymania są wydawane książki (lada dzień światło dzinne ujrzy już trzecia), a wydatki ma nie małe, bowem wciąż nie jest sprawna po wypadku do którego doszło w 2014 roku. To długotrwały problem z kiepskimi rokowaniami według lekarza biegłego - mówi nam Iza. Żali się też, ponownie, że Kaz nie płaci jej zasądzonych przez sąd pieniędzy. Obecnie pożyczam pieniądze na konieczne wydatki - wyznaje w rozmowie z Pudelkiem.

Isabel narzeka na Marcinkiewicza. "Nie płaci od miesięcy! Dla takich alimenciarzy jest kara więzienia!"

Jak mam sie utrzymywać z czegoś, czego nie otrzymuję od 11 miesięcy? Pomimo zasądzenia pieniedzy na opiekę, leczenie i leki, czyli adekwatnie do sytuacji zdrowotnej? Próbuję sił w pisaniu, wkrótce nowa książka, już trzecia, nie jestem osobą czekającą na cud i spoczywającą na laurach, próbuję wedle obecnych możliwości - przekonuje celebrytka. Po rozmowie z nami Izabel zdecydowała się także na zamieszczenie specyficznego komentarza na swoim facebookowym profilu:

Oświadczenie w pewnej sprawie - tylko dla osób z ogromnym poczuciem humoru.

na tapczanie siedzi leń
mecze ogląda cały dzień
nawet koszuli nie wkłada
natomiast umysłami innych świetnie włada
jak to ja nic nie robię??
przecież to tu to tam do stacji telewizyjnych chodzę sobie
a to piątek, świątek czy sobota
żadna inna w głowie mi robota
poza tym gestykulować i poszaleć lubię,
tak jak kiedyś za "młodych lat" w klubie.

W sumie nie dziwi nas, że musi handlować zardzewiałymi wspomnieniami swojej wielkiej miłości. Trudno uwierzyć, że na poezji dorobi się kokosów.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1598)

Odpowiedz
31 3
zgłoś
gość 07.02.2018 11:55
nie rozpaczalabym tak i tyle lat po keanu reeves , kiedy mial 30 -40 lat... a ta po starym dziadzie, zonatym, dzieciatym, mloda kobieta a zyje jak emerytka
Odpowiedz
26 1
zgłoś
Gość 07.02.2018 11:56
Kurde..czegoś takiego jeszcze nie widziałam, ale syf.
Odpowiedz
17 5
zgłoś
gość 07.02.2018 11:56
gość: Kaziu jak widze z komentarzy to ideal. A kto rzucil zone? Kto chcial sie zabawic z mlodsza? Kto ja potem rzucil bo mu nie pasowala do partyjnych ambicji? Kto znalazl teraz inna? Czyzby on byl kompletnie niewiny w tej sytuacji? Zmusila go sila zeby sie z nia ozenil, czy co? Pistolet mu przystwiala do glowy w czasie ceremoni zaslubin? Nie! Sam tak chcial i tak ma. Nie mowie, ze ona jest super, ideal, ale ludzie wina zawsze lezy po obu stronach!
Dokładnie,ale znaczące jest to,że podobnych przypadkach piszą,że to on był żonaty a ona wolna,tutaj sprawy mają się odwrotnie.
Odpowiedz
32 5
zgłoś
gość 07.02.2018 11:57
Izka, nie poniżaj się, weź się do roboty i ściągnij to chomąto i skończ udawać..
Odpowiedz
46 2
zgłoś
Gość 07.02.2018 11:57
Stare dziady z kasą naprawdę myślą że młode dziewczyny kręcą. A kręcą tylko portfele taka prawda. Szkoda życia na młode leniwe lafiryndy
Ładowanie komentarzy…