Środa 07.02.2018 11:45

TYLKO U NAS: Z czego żyje Isabel Marcinkiewicz? "OBECNIE POŻYCZAM PIENIĄDZE"

Isabel Marcinkiewicz Kazimierz Marcinkiewicz Izabela Olechowicz Marcinkiewicz

TYLKO U NAS: Z czego żyje Isabel Marcinkiewicz? "OBECNIE POŻYCZAM PIENIĄDZE"

Osoba, która wysła do mediów filmiki z byłym mężem w roli głównej, na których siedzi na toalecie i każe ci się "brać do roboty", musi być doprawdy nieźle zdesperowana. W zasadzie nie dziwi nas, że Izabel wciąż walczy o atencję, biorąc pod uwagę, że kolejne książki i "wycieki" do tabloidów to jedyne jej źródło utrzymania. Obecnie pożyczam pieniądze na życie - mówi nam Isabel.

Przypomnijmy: Isabel ujawniła prywatnre nagrania GOŁEGO Kazimierza! Siedzi na sedesie...?

Media i internauci żyją ostatnią publikacją Super Expressu, który "dotarł" do filmiku, na którym wściekły Kazimierz Marcinkiewicz siedząc prawdopodobnie na sedesie (przypominamy - były premier Polski) krzyczy na Izabelę, żeby zabrała się za robotę, albo chociaż zarejestrowała w urzędzie jako bezrobotna.

Idź do pracy, zajmij się czymkolwiek, cokolwiek zrób, idź na bezrobotne, zajmij się jakąkolwiek pracą, jakąkolwiek robotą. Przestań mnie nachodzić, a najlepiej odejdź - mówił ze złością Kaz.

Ujawnione nagranie to prawdopodobnie pokrętny sposób Izy na wymuszenie na Marcinkiewiczu zapłaty zaległych alimentów. Celebrytka twierdzi, że Kaz jest jej winny 56 tysięcy złotych. A, to?! Słyszałam, to bardzo stary materiał, który wyciekł. Mam inne sprawy na głowie - skomentowała Isabel w rozmowie z Pudelkiem. Trudno nam wymyślić sposób, w jaki nagranie z czyjejś toalety miałoby "wyciec", doszliśmy też do wniosku, że Iza raczej nie jest obiektem zmasowanego ataku profesjonalnych hakerów z Super Expressu.

Okazuje się, że nasze przypuszczenia były słuszne. Jak udało nam się ustalić, redakcja płaci jej każdorazowo po kilkaset złotych za kolejne "rewelacje" z jej życia, fragmenty książek, wycieki itp. Biorąc pod uwagę częstotliwość publikacji w tabloidzie, można śmiało wyliczyć, że jest w stanie zarobić na tym nawet kilka tysięcy regularnej pensji. Ona sama jednak twierdzi, że jej głównym źródłem utrzymania są wydawane książki (lada dzień światło dzinne ujrzy już trzecia), a wydatki ma nie małe, bowem wciąż nie jest sprawna po wypadku do którego doszło w 2014 roku. To długotrwały problem z kiepskimi rokowaniami według lekarza biegłego - mówi nam Iza. Żali się też, ponownie, że Kaz nie płaci jej zasądzonych przez sąd pieniędzy. Obecnie pożyczam pieniądze na konieczne wydatki - wyznaje w rozmowie z Pudelkiem.

Isabel narzeka na Marcinkiewicza. "Nie płaci od miesięcy! Dla takich alimenciarzy jest kara więzienia!"

Jak mam sie utrzymywać z czegoś, czego nie otrzymuję od 11 miesięcy? Pomimo zasądzenia pieniedzy na opiekę, leczenie i leki, czyli adekwatnie do sytuacji zdrowotnej? Próbuję sił w pisaniu, wkrótce nowa książka, już trzecia, nie jestem osobą czekającą na cud i spoczywającą na laurach, próbuję wedle obecnych możliwości - przekonuje celebrytka. Po rozmowie z nami Izabel zdecydowała się także na zamieszczenie specyficznego komentarza na swoim facebookowym profilu:

Oświadczenie w pewnej sprawie - tylko dla osób z ogromnym poczuciem humoru.

na tapczanie siedzi leń
mecze ogląda cały dzień
nawet koszuli nie wkłada
natomiast umysłami innych świetnie włada
jak to ja nic nie robię??
przecież to tu to tam do stacji telewizyjnych chodzę sobie
a to piątek, świątek czy sobota
żadna inna w głowie mi robota
poza tym gestykulować i poszaleć lubię,
tak jak kiedyś za "młodych lat" w klubie.

W sumie nie dziwi nas, że musi handlować zardzewiałymi wspomnieniami swojej wielkiej miłości. Trudno uwierzyć, że na poezji dorobi się kokosów.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1597)

Odpowiedz
10 0
zgłoś
gość 07.02.2018 12:06
Wstydu nie ma paparuch jeden......a Kazio...do kóńca życia sobie nie daruje tej "miłości" !!!!
Odpowiedz
32 3
zgłoś
gość 07.02.2018 12:06
Jak dla mnie, to Isabel robi to, co większość celebrytek: pisze książki, robi ustawki, chodzi do telewizji śniadaniowych, udziela się w social mediach. Nie widzę wielkich różnic, więc na co drugą osobę powinniście tak jechać od nierobów. Owszem, jest psychiczna, ale cóż, ma Kazik to, na co zasłużył, wedle mnie, niech go gnębi, bo gorsze jest dla mnie zostawienie żony z dziećmi dla młodej laski i afiszowanie się z nią w mediach, niż walka byłej żony o alimenty.
Odpowiedz
7 2
zgłoś
gość 07.02.2018 12:07
Żenująca, głupia baba i tyle w temacie.....
Odpowiedz
7 1
zgłoś
gość 07.02.2018 12:07
WSTYD!!!!!!!!!! Do pracy niech się weźmie lepiej. Z nudów różne rzeczy się robi...
Odpowiedz
15 5
zgłoś
gość 07.02.2018 12:07
Sorry ale zaczynam ją lubić....a Kazio co niby robi , pieszczoszek komuny ?
Ładowanie komentarzy…