Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mercedes PRZEBIŁA Lewandowską! Zarobiła dla WOŚP 46 tysięcy

118
Podziel się:

Obóz treningowy z Anią sprzedał się za zaledwie 17 tysięcy. Jessica zaoferowała weekend na Islandii, wspólne zakupy oraz "dzień szwendania się po mieście”.

Mercedes PRZEBIŁA Lewandowską! Zarobiła dla WOŚP 46 tysięcy

Tegoroczne aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, obfitowały, jak co roku, w atrakcyjne oferty. Doda oddała na aukcję suknię, która ostatecznie została sprzedana za 16 tysięcy złotych.

Wiele sławnych osób wystawiło na sprzedaż możliwość wspólnego spędzenia całego dnia i towarzyszenia swojemu idolowi w codziennych zajęciach. W zeszłym roku absolutnym rekordzistą aukcji okazał się Donald Tusk. Dzień z Donaldem Tuskiem w Brukseli został wylicytowany dwukrotnie, za łączną sumę 740 tysięcy złotych:

W tym roku w kategorii wspólnie spędzonego czasu poszło dużo słabiej. Większość aukcji została już zakończona, więc można powoli przechodzić do podsumowań.

Spośród celebrytów najwięcej dla WOŚP zarobiła jednak... Jessica Mercedes. Wystawiony przez nią na aukcji wspólny weekendowy wypad na Islandię został sprzedany za 25.100 złotych.

Taką samą kwotę uzyskał Jerzy Stuhr za możliwość spędzenia z nim całego dnia.

Jednak Jessica nie poprzestała na tej jednej ofercie. Jak przypomina Super Express, wystawiła także wspólne zakupy, dzień szwendania się po mieście oraz udział w filmie modowym. Na wszystkie te oferty znaleźli się chętni i ostatecznie blogerka zarobiła dla WOŚP 46 tysięcy złotych, pozostawiając daleko w tyle Annę Lewandowską, Ewę Chodakowską i Mateusza Gesslera.

Żona Roberta wystawiła na licytację miejsce na obozie treningowym, które ostatecznie zostało kupione za 17.151 złotych. Chodakowska swój „tydzień odmładzający” sprzedała za 12 100 złotych. O sto złotych lepiej wypadł Mateusz Gessler, który obiecał ugotować kolację w prywatnej kuchni zwycięzcy licytacji.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(118)
gość
4 lata temu
No cóż, nawet Merc jest sympatyczniejsza od Lewej. Co poradzić...
gość
4 lata temu
Mercedes bardzo spoko jest, sympatyczna i ambitna
gość
4 lata temu
Brawo Jess!!!
Gość
4 lata temu
Mężus reklamuje niezdrowe napoje nafaszefowane chamia a udają że są tacy "fit" i "helthy" hipokryci
Gość
4 lata temu
Bo lewa przy Jess to jak uboga krewna😆
Najnowsze komentarze (118)
Gość
4 lata temu
Jess to osoba bez nazwiska i sławnego bogatego męża. Anka goooowno by osiągnęła gdyby nie Robert.
Gość
4 lata temu
Ale za co wy jej az tak nie lubicie
gość
4 lata temu
Anka jest sztuczna i nieprawdziwa w tej swojej niby motywacji, nie potrafi pokazać prawdziwego luzu i naturalności, ale niektórzy tak mają i to niestety ogranicza im dotarcie do grupy osób, a wywołuje jedynie irytację :(
Pis and lof
4 lata temu
Nie rozumiem co macie do tej dziewczyny... Główny zarzut to, że promuje się na mężu... Generalnie, co Wam do tego... ilu z Was ma pracę dzięki tacie, mamie, wujkowi itp... Ludzie żyjcie swoim życiem będzie zdrowiej!!!
Gość
4 lata temu
Tamta już śpię sposraaalaaa z zazdrości i aż paczka zezarla
gość
4 lata temu
kto za to płaci
Gość
4 lata temu
Obie 👎🤮
Gość
4 lata temu
Obie 👎🤮
gość
4 lata temu
z hipokrytką wsiurską nie pojade nawet do usa za darmola
gość
4 lata temu
gratuluje im wszystkim swietnej inicjatywy! Sa bardzo pozytywni :)
Gość
4 lata temu
Niezłe te zdjęcie Lewandowskiej, jaka wredna mina 😆😆😆😆
gość
4 lata temu
Nie liczy się ile i kto ... Liczy się cel na które idą pieniążki! ;) P.S. I tak wolę Lewandowską, ona chociaż ma coś w tej głowie ;)
Tola
4 lata temu
Ania sie konczy jak i Robercik
gość
4 lata temu
Jessica jest cudna, uwielbiam ją. Mam dzięki jej spontaniczności, pozytywnej energii lepsze nastawienie do świata i ludzi. Jessica pewnie nawet nie wie, że jest antydepresantem dla wielu ludzi, nawet w starszym wieku - ja mam 56 lat. Pewnie to dla tej panienki jakaś abstrakcja. Dziękuję, że jesteś Jessico
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie