Czwartek 08.02.2018 09:30

Katarzyna Zielińska DWA MIESIĄCE PO PORODZIE i Żmuda Trzebiatowska wyginają się na ściance. Która wypadła lepiej? (ZDJĘCIA)

Katarzyna Zielińska Marta Żmuda Trzebiatowska modapudelek

Polskie celebrytki doskonale zdają sobie sprawę, że medialna nieobecność związana z ciążą i wychowaniem dziecka może skutecznie zabić ich karierę. Choć - na szczęście - portale społecznościowe pozwalają im na przyciąganie uwagi mediów, i tak starają się jak najszybciej wracać do zawodowych obowiązków i na salony. Niedoścignioną liderką w tym wyścigu póki co pozostaje Natalia Siwiec, która na pierwszą imprezę poszła zaledwie dwa tygodnie po porodzie.

Przypomnijmy: Natalia Siwiec dwa tygodnie po porodzie pozuje na ściance! (FOTO)

Wydaje się, że celebryckim standardem w powrocie na ścianki są jednak dwa miesiące. Marta Żmuda Trzebiatowska, która we wrześniu urodziła syna, już w grudniu bawiła się na premierze w teatrze, a w minioną środę przyszła na kolejną imprezę. Tym razem pojawiła się na konferencji marki Avon jako jej nowa ambasadorka. Towarzyszyła jej - również jako nowa twarz Avonu - Katarzyna Zielińska, która - przypomnijmy - drugiego syna urodziła w połowie grudnia więc niecałe dwa miesiące temu. Dla celebrytki było to pierwsze publiczne wyjście po porodzie.

Świeżo upieczone mamy postawiły na wiosenne, pastelowe kolory. Zielińska wybrała żółtą sukienkę z fantazyjnym wiązaniem, a Żmuda Trzebiatowska włożyła różowy garnitur od Bohoboco i złote sandałki. Celebrytki chętnie uśmiechały się do obiektywów i przybierały wyćwiczone pozy.

Która wypadła lepiej?

« Poprzednie 1/14

Katarzyna Zielińska i Marta Żmuda Trzebiatowska na imprezie Avonu

Celebrytki pojawiły się w środę na ściance jako nowe ambasadorki marki. 

2Katarzyna Zielińska i Marta Żmuda Trzebiatowska na imprezie Avonu

fot. ONS