Katarzyna Zielińska DWA MIESIĄCE PO PORODZIE i Żmuda Trzebiatowska wyginają się na ściance. Która wypadła lepiej? (ZDJĘCIA)
08-02-2018 (09:30)

Katarzyna Zielińska DWA MIESIĄCE PO PORODZIE i Żmuda Trzebiatowska wyginają się na ściance. Która wypadła lepiej? (ZDJĘCIA)

1 z 15

Katarzyna Zielińska i Marta Żmuda Trzebiatowska na imprezie Avonu

Polskie celebrytki doskonale zdają sobie sprawę, że medialna nieobecność związana z ciążą i wychowaniem dziecka może skutecznie zabić ich karierę. Choć - na szczęście - portale społecznościowe pozwalają im na przyciąganie uwagi mediów, i tak starają się jak najszybciej wracać do zawodowych obowiązków i na salony. Niedoścignioną liderką w tym wyścigu póki co pozostaje Natalia Siwiec, która na pierwszą imprezę poszła zaledwie dwa tygodnie po porodzie.

Wydaje się, że celebryckim standardem w powrocie na ścianki są jednak dwa miesiące. Marta Żmuda Trzebiatowska, która we wrześniu urodziła syna, już w grudniu bawiła się na premierze w teatrze, a w minioną środę przyszła na kolejną imprezę. Tym razem pojawiła się na konferencji marki Avon jako jej nowa ambasadorka. Towarzyszyła jej - również jako nowa twarz Avonu - Katarzyna Zielińska, która - przypomnijmy - drugiego syna urodziła w połowie grudnia więc niecałe dwa miesiące temu. Dla celebrytki było to pierwsze publiczne wyjście po porodzie.

Świeżo upieczone mamy postawiły na wiosenne, pastelowe kolory. Zielińska wybrała żółtą sukienkę z fantazyjnym wiązaniem, a Żmuda Trzebiatowska włożyła różowy garnitur od Bohoboco i złote sandałki. Celebrytki chętnie uśmiechały się do obiektywów i przybierały wyćwiczone pozy.

Która wypadła lepiej?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
08-02-2018

Gość4Obie ładnie - nie ma co! Nie narzekałabym na taki wygląd po porodzie 😀

08-02-2018

GośćCo Wy z tym wracaniem do formy?Obie Panie bardzo ładnie.

08-02-2018

AUGUSTOWBardzo ladnie wygladaja

09-02-2018

gośćpiekne obie ...rzeczywiście Zielnska ma fruzure ale Kożuchowska ..i to podnosi jej styl.. wyglada fajnie z takim wlosami..Trzebiatowska zawsze … Czytaj całość

09-02-2018

gośćobydwie ladnie

09-02-2018

gośćPiękne PANIE :)

09-02-2018

gośćZielinska powinna unikac konfrontacji z kobieta z klasa pod kazdym wzgladem!!!

09-02-2018

gośćObydwie sa zapomniane i obydwie nie maja talentu.. Głupie uśmiechy durne pozy . Ps i nie nie jestem zazdrosna po prostu irytuą mne ludzie którzy zyją … Czytaj całość

09-02-2018

gośćZielińska niepotrzebnie pokazała grube uda. Poza tym ładnie

08-02-2018

GośćZielińska to jak Ibisz. Z każdym rokiem młodziej wygląda. Za 10 lat wróci do przedszkola. Ileż musiała nastrzykać sobie w tą buźkę!