Sobota 10.02.2018 22:00

Majdany i Kraśki omijały się wzrokiem na bankiecie TVN-u. "Lady Majdan ma w stacji wielu wrogów"

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek-Majdan Radosław Majdan Piotr Kraśko Karolina Ferenstein-Kraśko

Majdany i Kraśki omijały się wzrokiem na bankiecie TVN-u. "Lady Majdan ma w stacji wielu wrogów"Fot. ONSCzasy pięknej przyjaźni Karoliny Ferenstein-Kraśko i Małgorzaty Rozenek nieodwołalnie skończyły się pięć lat temu, gdy Karolina odkryła, że najlepsza przyjaciółka romansuje z jej mężem, a nawet namówiła go, by się jednocześnie rozwiedli. Jednak zanim to nastąpiło, Małgorzata i Karolina spędziły wiele miłych chwil. Żona Piotra zapewniała, że są jak siostry i "patrzy na Małgorzatę jak na lustrzane odbicie”.

Niestety, to już przeszłość. Przez Małgorzatę małżeństwo Kraśków zawisło na włosku. Piotr w końcu się opamiętał i zrozumiał, jak bardzo drugi rozwód zaszkodzi jego karierze, nie wspominając już o porzuceniu żony z dwojgiem małych dzieci. Karolina nie od razu uwierzyła zapewnieniom męża, że już nigdy nie prześpi się z inną kobietą. Dla ukojenia nerwów Kraśko musiał ją zabrać w kilka egzotycznych podróży, no ale najważniejsze, że w końcu, na Malediwach, doszli do porozumienia.

Obecnie żadna z zainteresowanych stron nie lubi wspominać tamtych mrocznych czasów. Rozdrapywanie starych ran bawi, jak się wydaje, tylko Kubę Wojewódzkiego, który lubi przypominać, jak  to Małgosia "weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej i rozpie*doliła małżeństwo Karolinie Ferenstein".

PRZYPOMNIJMY: Wojewódzki grozi Majdanom: "Radkowi może opaść szczęka! Rozenek ROZPIER****ŁA MAŁŻEŃSTWO FERENSTEIN! Weszła do show biznesu jak do AGENCJI TOWARZYSKIEJ!

Piotruś, jak zawsze mężczyźni w takich sytuacjach, był oczywiście absolutnie bez winy… No ale było minęło, najważniejsze, że małżeństwo udało się uratować, podobno pod warunkiem, że prezenter już nigdy nie spotka się z Rozenek:

"Nigdy NIE MOŻE SIĘ JUŻ SPOTKAĆ z Rozenek!"

I tu się robi problem, bo obecnie Małgorzata i Piotr, a ostatnio również ich małżonkowie, pracują w TVN-ie.

Wszyscy czworo spotkali się na prezentacji wiosennej ramówki stacji. Majdany promowały swój nowy, ponoć rekordowo drogi program Iron Majdan, Kraśko przyszedł jako reprezentant Dzień Dobry TVN, zaś Karolina pojawiła się jako uczestniczka trzeciej edycji Agenta, a być może także przyszła prezenterka stacji.

Karolina niebawem poprowadzi własny program - ujawnia w tygodniku Na żywo pracownik TVN-u. To na razie tajemnica. Małgorzata bacznie przygląda się rozwojowi kariery Karoliny. Do niedawna to ona czuła się królową i boi się,że może zostać zdetronizowana. Wystarczy, że program Iron Majdan nie spodoba się widzom, a Edward Miszczak może podziękować Małgosi za współpracę i postawić na nową gwiazdę, na przykład Karolinę

Chociaż nowy projekt Ferenstein jest owiany tajemnicą, pojawiły się spekulacje, że może mieć on związek z największą pasją Karoliny, czyli jazdą konną. Tym bardziej, że niedawno wydała książkę na ten temat Konie. Pasja od pokoleń.

Małgorzata bała się trochę, czy Karolina nie ujawni w swojej książce kulis spotkań towarzyskich w Gałkowie, w których swego czasu i ona brała udział - ujawnia informator tabloidu. Lady Majdan ma w stacji wielu wrogów, między innymi Kubę Wojewódzkiego,z którym jest w otwartym konflikcie. Nie brak też innych osób, niezadowolonych z jej wielkich wpływów i czekających na jej porażkę. Po występie na ramówce TVN-u Małgorzata i jej małżonek usiedli w pierwszym rzędzie, dystansując się od reszty towarzystwa. Wyraźnie unikali nawet wzrokowego kontaktu z Piotrem Kraśko i Karoliną.

Fot. ONS

 

Fot. ONS

Fot. ONSFot. ONSFot. ONS
Fot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (407)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 407
Odpowiedz
827 76
zgłoś
Gość 10.02.2018 22:02
Od Majdanowej bije zazdrość i zawiść, chce uchodzić za najlepsza i najpiękniejsza...
Odpowiedz
139 40
zgłoś
Gość 10.02.2018 22:02
Nie dziwię się że Kraśko zdradził żonę, Rozenek jest bardzo do niej podobna. Pewnie się pomylilo i tak jakoś wyszło
Odpowiedz
24 15
zgłoś
Gość 10.02.2018 22:03
no dobre no
Odpowiedz
716 34
zgłoś
Gość 10.02.2018 22:04
Nie wiem kiedy to zdjęcie było robione ale Lady Majdan wogole nie podobna do Perfekcyjnej Rozenek.
Odpowiedz
95 18
zgłoś
Gość 10.02.2018 22:04
Krasiek walił rozena?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 407