Trwa ładowanie...
Przejdź na

Majdany i Kraśki omijały się wzrokiem na bankiecie TVN-u. "Lady Majdan ma w stacji wielu wrogów"

306
Podziel się:

"Po występie na ramówce TVN-u Małgorzata i jej małżonek usiedli w pierwszym rzędzie, dystansując się od reszty towarzystwa. Wyraźnie unikali nawet wzrokowego kontaktu z Piotrem Kraśko i Karoliną" - ujawnia jeden z gości bankietu. Śmieszniej niż w przedszkolu?

Majdany i Kraśki omijały się wzrokiem na bankiecie TVN-u. "Lady Majdan ma w stacji wielu wrogów"

Czasy pięknej przyjaźni Karoliny Ferenstein-Kraśko i Małgorzaty Rozenek nieodwołalnie skończyły się pięć lat temu, gdy Karolina odkryła, że najlepsza przyjaciółka romansuje z jej mężem, a nawet namówiła go, by się jednocześnie rozwiedli. Jednak zanim to nastąpiło, Małgorzata i Karolina spędziły wiele miłych chwil. Żona Piotra zapewniała, że są jak siostry i "patrzy na Małgorzatę jak na lustrzane odbicie”.

Niestety, to już przeszłość. Przez Małgorzatę małżeństwo Kraśków zawisło na włosku. Piotr w końcu się opamiętał i zrozumiał, jak bardzo drugi rozwód zaszkodzi jego karierze, nie wspominając już o porzuceniu żony z dwojgiem małych dzieci. Karolina nie od razu uwierzyła zapewnieniom męża, że już nigdy nie prześpi się z inną kobietą. Dla ukojenia nerwów Kraśko musiał ją zabrać w kilka egzotycznych podróży, no ale najważniejsze, że w końcu, na Malediwach, doszli do porozumienia.

Obecnie żadna z zainteresowanych stron nie lubi wspominać tamtych mrocznych czasów. Rozdrapywanie starych ran bawi, jak się wydaje, tylko Kubę Wojewódzkiego, który lubi przypominać, jak to Małgosia "weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej i rozpie*doliła małżeństwo Karolinie Ferenstein".

Piotruś, jak zawsze mężczyźni w takich sytuacjach, był oczywiście absolutnie bez winy… No ale było minęło, najważniejsze, że małżeństwo udało się uratować, podobno pod warunkiem, że prezenter już nigdy nie spotka się z Rozenek:

I tu się robi problem, bo obecnie Małgorzata i Piotr, a ostatnio również ich małżonkowie, pracują w TVN-ie.

Wszyscy czworo spotkali się na prezentacji wiosennej ramówki stacji. Majdany promowały swój nowy, ponoć rekordowo drogi program Iron Majdan, Kraśko przyszedł jako reprezentant Dzień Dobry TVN, zaś Karolina pojawiła się jako uczestniczka trzeciej edycji Agenta, a być może także przyszła prezenterka stacji.

Karolina niebawem poprowadzi własny program - ujawnia w tygodniku Na żywo pracownik TVN-u. To na razie tajemnica. Małgorzata bacznie przygląda się rozwojowi kariery Karoliny. Do niedawna to ona czuła się królową i boi się,że może zostać zdetronizowana. Wystarczy, że program Iron Majdan nie spodoba się widzom, a Edward Miszczak może podziękować Małgosi za współpracę i postawić na nową gwiazdę, na przykład Karolinę.

Chociaż nowy projekt Ferenstein jest owiany tajemnicą, pojawiły się spekulacje, że może mieć on związek z największą pasją Karoliny, czyli jazdą konną. Tym bardziej, że niedawno wydała książkę na ten temat Konie. Pasja od pokoleń.

Małgorzata bała się trochę, czy Karolina nie ujawni w swojej książce kulis spotkań towarzyskich w Gałkowie, w których swego czasu i ona brała udział - ujawnia informator tabloidu. Lady Majdan ma w stacji wielu wrogów, między innymi Kubę Wojewódzkiego,z którym jest w otwartym konflikcie. Nie brak też innych osób, niezadowolonych z jej wielkich wpływów i czekających na jej porażkę. Po występie na ramówce TVN-u Małgorzata i jej małżonek usiedli w pierwszym rzędzie, dystansując się od reszty towarzystwa. Wyraźnie unikali nawet wzrokowego kontaktu z Piotrem Kraśko i Karoliną.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(306)
Gość
6 lat temu
Od Majdanowej bije zazdrość i zawiść, chce uchodzić za najlepsza i najpiękniejsza...
Gość
6 lat temu
Pani Rozenek klasa sama w sobie,cycki na wierzchu,spanie z mężem przyjaciółki, nic dodać nic ująć DAMA😂
Gość
6 lat temu
Nie wiem kiedy to zdjęcie było robione ale Lady Majdan wogole nie podobna do Perfekcyjnej Rozenek.
Gość
6 lat temu
Gośka twoje nogi bez szpilek Są Krzywe!!!!
gość
6 lat temu
Gosia ma coraz więcej doczepów na głowie. Nie wygląda to niestety dobrze.
Najnowsze komentarze (306)
Gość
6 lat temu
Kto to bedzie oglądał?????
Świnoujście
6 lat temu
Pani Karolina wygląda świetnie - klasa
gość
6 lat temu
Nie rozumiem kariery rozenek. Nie bez powodu piszę nazwisko z małej litery. Status damy straciła uwodząc męża koleżanki i rozbierając się przy byle okazji. Wojewódzki ma racje w tej kwestii. Mam nadzieję, że dziewczyny nie będą jej naśladować.
Asa
6 lat temu
Do kobiet, które biorą się za cudzych mężów, mam mniej szacunku jak do dziewczyn stojących na ulicy. DNO. A takie które biorą się za mężów koleżanek to DNO i dwa metry mułu.
gość
6 lat temu
ale przepraszam o czym P.Karolina miałaby rozmawiac z goską ,Rozenek to puate pudłoa Karolina to pełna klasa
gość
6 lat temu
brawo pani karolino potrzeba pieknych i inteligentnych kobiet w tv, mamy dosc tego pustakarozenek
ewa
6 lat temu
Ale Rzenkowa ma stare nogi i twarz.
adam
6 lat temu
Rozenkowa wygląda na 60-tkę.
gość
6 lat temu
pani Kraśko wygląda nadal tak samo a pani Majdan no cóż nowa twarz i osobowość!
Gość
6 lat temu
Za dużo tej Rozenek może inne osoby pokazujcie częściej
Gość
6 lat temu
Jeden wielki k***idołek. Stacja nastawiona na promowanie „postępu” i „wolności” a śmierdząca zgnilizną patologii i hedonizmu.
gość
6 lat temu
Ferenstein wygląda na naturalną osobę o własnym, nieudawanym stylu. Jeśli nie zacznie majstrować przy twarzy i wizerunku, to będzie ok.
gość
6 lat temu
Rozenkowa ma fatalne nogi. Krzywe z wielkimi cebulastymi kolanami.
Gość
6 lat temu
Mam nadzieję że Karolina pokaże Gosiaczkowi gdzie jest jej miejsce
...
Następna strona