Czwartek 08.02.2018 16:30

TYLKO U NAS! Isabel o alimentach: "Ludzie mówili, że chcę od męża kasy. A ja mam to przyznane przez SĄD!"

Isabel Marcinkiewicz Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz Kazimierz Marcinkiewicz

TYLKO U NAS! Isabel o alimentach: "Ludzie mówili, że chcę od męża kasy. A ja mam to przyznane przez SĄD!"

Isabel Olchowicz, (jeszcze) żona Kazimierza Marcinkiewicza, ma teraz swoje pięć minut w mediach. Wszystko za sprawą nagrania udostępnionemu Super Expressowi, w którym były premier obraża żonę i siedząc nago - prawdopodobnie na sedesie - każe jej iść do pracy, nie życząc sobie, by go "nachodziła", a najlepiej to żeby od niego "odeszła".

Przypomnijmy: Isabel ujawniła prywatne nagrania GOŁEGO Kazimierza! Siedzi na sedesie…?

Choć Marcinkiewicz zarzeka się, że regularnie płaci alimenty na niepełnosprawną żonę, Isabel twierdzi co innego. W rozmowie z nami przyznała, że aby mieć na leki i utrzymanie, musi pożyczać pieniądze od znajomych, bowiem polityk wciąż jest jej winny 56 tysięcy złotych. Przedsiębiorcza celebrytka znalazła jeszcze inny sposób na życie - pisze książki, a obecnie przygotowuje się do wydania trzeciego dzieła, w którym odsłoni kulisy swojego małżeństwa z "Kazem".

Zobacz: TYLKO U NAS: Z czego żyje Isabel Marcinkiewicz? "OBECNIE POŻYCZAM PIENIĄDZE"

Isabel ma jednak do przekazania kilka słów mężowi nie tylko na łamach najnowszej książki. Zapytaliśmy o to, co sądzi o obecnej sytuacji Kazimierza i jego obietnicach politycznych.

Zadziwia mnie fakt, że ktoś prawi morały innym nie będąc samemu odpowiedzialnym na co dzień. Mam nadzieję, że dokona spłaty długu wobec mnie wedle ustaleń sądowo-notarialnych i dostosuje się do wyroku sądu - przyznała w wywiadzie z Pudelkiem. Poza tym, jako że prawnie jesteśmy jeszcze małżeństwem, mąż ma pewne obowiązki wobec żony w chorobie. Ja chcę już mieć ten rozwód za sobą. Bardzo.

Zapytana o to, czy poszłaby na ugodę z Marcinkiewiczem, Isabel nie chciała udzielić jednoznacznej odpowiedzi.

Ja wolę spokój mentalny, ale przez przeciąganie sprawy, granie na dwa fronty, na zwłokę, szybki koniec był niemożliwy - tłumaczy. W tym świecie znalazłam się tylko przez związek z nim i jego nieumiejętności w kontaktach z mediami oraz budzenia ciągłego zainteresowania poprzez nagminne bywanie w telewizji.

Przy okazji poetka zapewnia, że zamierza prowadzić normalne życie i wciąż "robić swoje".

Ja robię swoje na co dzień, pisze książki, staram się żyć, prowadzę Facebooka, mam swoich czytelników - zachwala samą siebie. I będę robić swoje. Czasem jest trudno, przygnębienie bierze górę, czasami mam bóle ręki, ale…

Isabel, zapytana o to, czy Marcinkiewicz jako premier dawał dobry przykład, ma tylko jedną odpowiedź:

Można by rzec, że były premier kraju ma godność, zasady a jednak bywa inaczej - kwituje gorzko. Społeczeństwo widzi młodą osobę jak mnie, dobrze ubraną i zaraz plotkują, że ja chcę od niego kasy, nie! Ja mam to przyznane przez SĄD, bo sytuacja wymaga tego, żebym miała na konieczne wydatki, codzienność. Zwykłam zarabiać większe pieniądze. Choroba fizyczna osłabia mnie psychicznie. Depresja powoduje, że mam dni, kiedy nie nadaję się do niczego, zmuszam się, ale jest trochę lepiej niż kiedyś, gdy miałam nieprzespane noce - teraz miewam ich mniej - zapewnia.

Na koniec żona Kazimierza przyznała, że czuje się jakby prowadziła "dwa życia", ale tylko jedno z nich uważa za "prawdziwe".

Czuję się jakbym prowadziła dwa życia: jedno medialne zakłamane, inna ja i to na co dzień - ja w swojej skórze, niedoskonała, stara dusza, silna kobieta po przejściach, nadal z momentami załamania. To jedno życie pojawia się i znika, a to drugie - prawdziwe, jest ze mną na co dzień.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (865)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 865
Odpowiedz
141 14
zgłoś
Gość 08.02.2018 16:30
Pamietaj Liczy sie to co masz w glowie!!!
Odpowiedz
1034 80
zgłoś
gość 08.02.2018 16:30
KOBIETO, skończ wreszcie tę szopkę!!
Odpowiedz
947 67
zgłoś
Gość 08.02.2018 16:32
Izabel pora do pracy isc !! A Nie wiesiec na chlopie
Odpowiedz
965 80
zgłoś
Gość 08.02.2018 16:32
Do roboty symulantko.
Odpowiedz
142 18
zgłoś
Gość 08.02.2018 16:34
Iza iza do roboty na budowe
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 865