Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nie będzie spektaklu o Annie Przybylskiej! Teatr Studio: "Nie mamy i nie mieliśmy go w planach"

63
Podziel się

Tymczasem aktor (!), który rzekomo miał się wcielić w rolę zmarłej gwiazdy twierdzi, że "trwają prace nad scenariuszem". Kto mówi prawdę?

 Nie będzie spektaklu o Annie Przybylskiej! Teatr Studio: "Nie mamy i nie mieliśmy go w planach"
bCyFbfCJ

Przedwczesna śmierć Anny Przybylskiej była szokiem dla jej bliskich i fanów. Lubiana aktorka znana głównie z roli Marylki w serialu Złotopolscy odeszła u szczytu powodzenia i kariery, w wieku zaledwie 36 lat. Osierociła troje dzieci.

Od tamtej pory co jakiś czas pojawiają się doniesienia, ze powstanie film o jej życiu, który miał zostać wyreżyserowany przez Radosława Piwowarskiego - przyjaciela Ani, który uważa się za odkrywcę jej talentu. Niestety, rodzina ponoć nie zgadza się na film. Ostatnio pojawiły się też informacje, że warszawski Teatr Studio chce wystawić sztukę inspirowaną życiem Przybylskiej, a jej roboczy tytuł to P-Aniulka. Premiera miała się odbyć w lutym. Dziennikarze Wirtualnej Polski skontaktowali się z przedstawicielami teatru, które twierdzą, że takiego spektaklu nie ma w planach.

Faktycznie taka informacja krąży w mediach od jakiegoś czasu, tym niemniej nie jest ona prawdziwa - informuje Marta Bartkowska, kierowniczka ds. PR i Promocji w Teatrze Studio. Nie mamy i nie mieliśmy w planach takiego spektaklu.

bCyFbfCL

Co ciekawe, z plotek wynikało, że zmarłą aktorkę ma zagrać... mężczyzna - poznański aktor Sylwester Sitkowiak, który słynie ponoć z odgrywania kobiecych ról. Przedstawiciele teatru stanowczo jednak temu zaprzeczają.

Nie mieliśmy żadnego kontaktu z panem Sitkowiakiem - mówi Bartkowska.

Co ciekawe, sam Sitkowiak wcale nie zaprzecza, że miał zagrać Przybylską. Potwierdza to dziennikarka, która kontaktowała się z nim w sprawie wywiadu.

Jestem zdziwiona, że spektakl o Przybylskiej się nie odbędzie. Byłam w kontakcie z Sitkowiakiem na Facebooku. Podpytywałam go o przygotowanie do roli - mówi Patrycja Ceglińska-Włodarczyk.

bCyFbfCR

Redaktorka WP Gwiazdy twierdzi, że w pewnym momencie aktor przestał odbierać od niej telefony.

Umówiliśmy się nawet na wywiad, ale kiedy moje pytania zaczęły być bardziej szczegółowe, kontakt się urwał. Tłumaczył to brakiem czasu, mówił, że gra w kilku spektaklach jednocześnie. W pewnym momencie dostałam zaproszenie na wydarzenie o tytule "P-Aniulka", które informowało o premierze spektaklu. Aktualnie ignoruje moje wiadomości - ujawnia Ceglińska-Włodarczyk.

Podobne doświadczenia z Sitkowiakiem ma Łukasz Knap z WP Film.

Gdy proszę Sitkowiaka o komentarz, udziela pokrętnych wyjaśnień. Zarzeka się, że trwają prace nad scenariuszem (...) - pisze dziennikarz.

bCyFbfCS

Wygląda na to, że pomysł na spektakl o Przybylskiej zrodził się jedynie w głowie aktora, który marzył o tym, aby zagrać zmarłą aktorkę.

Żałujecie, że nie dojdzie do realizacji?

bCyFbfCT
bCyFbfDm
KOMENTARZE
(63)
gość
2 lata temu
Dajcie już tej Ani spokój po śmierci. była piękną i fajną aktorką, ale bez przesady. Wiele osób umiera w młodym wieku i nikt nikomu nie robi spektakli ani filmów. Już jest książka i wystarczy.
gość
2 lata temu
Dajcie w końcu odejść tej Przybylskiej. Z całym szacunkiem, ale zagrała w jednym serialu. Robienie z niej pośmiertnie nie wiadomo jak wielkiej gwiazdy jest śmieszne. Kto będzie oglądał te "FILMY" i "SZTUKI" o jej życiu?
gość
2 lata temu
Umarła młodo nic ponadto,nie byla wielką gwiazdą żeby o niej spektakle robić
bCyFbfDn
gość
2 lata temu
Z calym szacunkiem a kim ona byla zeby film o niej powstal????aktorka seriali!
gość
2 lata temu
I fajnie, może by ktoś pomyślał o filmie zmarłego niedawno Pana Pokory...
Najnowsze komentarze (63)
gość
2 lata temu
Ale pomnik w co drugim mieście i ulicę Przybylskiej to już by mogli zrobić.
gość
2 lata temu
kiczowata aktorka jednego serialu.
Gosia
2 lata temu
Niech każdy ja pamięta po swojemu, niech wspomina taka kim dla każdego była. Zostawiła wiele super nagranych ról wiec pamięć nie zaginie. Zawsze myśl się zakręci ze tak wcześnie odeszła. Po co spektakle, filmy... spekulacje prawda nieprawda.. chore to jest
Gość
2 lata temu
Kiedy pomyślę o pani Ani zawsze czuje skurcz w sercu, a łza chce uciekać, jak rzeka..
Gość
2 lata temu
Dajcie żyć
gość
2 lata temu
"Dziennikarze Wirtualnej Polski skontaktowali się z przedstawicielami teatru, które twierdzą, że..." - pudlu, a może tak po polsku!? "z przedstawicielami teatru, któRZY twierdzą, że..."
gość
2 lata temu
Ani byla ladna, mloda jak wiele innych . Ale film i o Ani i spektakl o Ani to juz chyba gruba przesada.
gość
2 lata temu
I słusznie ,po co film o alkoholiczce i miernocie aktorskiej
bCyFbfDf
Gość
2 lata temu
Jestem za !! A kim ona do cholery była ????Matki też umierają przy porodzie i co wtedy .??????
gość
2 lata temu
nie rozumien dlaczego mialby powstac jakis spektakl, wszyscy ja holduja a to przeciez zwykla aktorka, bez zadnych tak naprawde wiekszych roli, zeby jeszcze byla jakims nukowcem czy cos ale tak? bez przesady
gość
2 lata temu
Przestańcie i nie nakręcajcie hejterów!!! Wszyscy wiedzą że przed Bieniukem jej życie nie należało do moralnych !!!
Gość
2 lata temu
Dajcie spokój przecież ona nikim wielkim nie byla
urszula
2 lata temu
jakis czas byl spokoj!! dajcie spokoj juz z Przybylską i robienie teatru z jej zycia , normalna zwykla aktorka jak kazda inna trudno los tak chciałi trzeba zyc dalej a nie rozdrapywac rany , albo nabijac innym kieszenie na tragedii rodziny!!
Gość
2 lata temu
Ktoś pisał na insta że jest dziewczyna podobna do Ani. Dziś ja znalazłam ale ładna jest. 😊 Ania była jedyna ale ona jest śliczna i skromna.
...
Następna strona
bCyFbfDH