Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siwiec planuje kolejne dziecko w tabloidzie: "Mam chilloutowe życie. Drugie pewnie będzie szatanem"

110
Podziel się

"Mariusz super sobie radzi z Mią. Nie potrzebujemy niani" - zapewnia celebrytka. Już nie boi się, że straci kontrakty?

Siwiec planuje kolejne dziecko w tabloidzie: "Mam chilloutowe życie. Drugie pewnie będzie szatanem"
bCxRIxlx

Natalia Siwiec przygotowywała się do macierzyństwa od lat, chociaż głównie w tabloidach. Bo w praktyce ciągle coś stawało na przeszkodzie - a to aparat ortodontyczny, a to zabieg zmniejszenia biustu, nie wspominając już o zobowiązaniach zawodowych. W międzyczasie celebrytka zapragnęła zostać prawdziwą aktorką i po epizodycznej roli pokojówki w Teatrze Gdynia oraz telefonu komórkowego u Małgorzaty Potockiej w Sabacie, planowała wyjazd do Nowego Jorku, by tam pobierać lekcje aktorstwa w renomowanej szkole Lee Strasberga. Rozważała także, czy zamiast dziecka nie lepiej byłoby się postarać o własnego klona.

Za to jak już się rozkręciła, to postanowiła pójść za ciosem. Pierwsza córka Natalii i Mariusza Raduszewskiego przyszła na świat w sierpniu zeszłego roku, a modelka tuż po jej narodzinach zapowiedziała, że jest gotowa na drugie dziecko. Tym bardziej, że, jak zapewnia w wywiadach, mała Mia jest po prostu aniołem i przesypia całe noce. W Meksyku, dokąd rodzice zabrali ją na pierwsze egzotyczne wakacje, też podobno zachowywała się bez zarzutu.

bCxRIxlz

To były wakacje życia - rozczula się Natalia po powrocie. Mariusz super sobie radzi z Mią. Nie potrzebujemy niani. Macierzyństwo to jest taki etap w życiu kobiety, który jakby uświadamia jej, że nie jest egoistką. Nigdy nie byłam jakąś ekstremalną egoistką, tylko przez całe życie robisz wszystko, żeby było dobrze dla ciebie. W momencie kiedy pojawia się dziecko, stwierdzasz, że nie jest ważne to co dla mnie tylko dla dziecka, żeby jemu było jak najlepiej. To jest niesamowite. W mojej głowie zyskałam na wartości. Najśmieszniejsze jest to, że ja się teraz wysypiam lepiej niż wcześniej. Podsypiam sobie z córką w ciągu dnia, bo ona długo śpi. Naprawdę jest cudownym dzieckiem. Mam chilloutowe życie. Drugie prawdopodobnie będzie szatanem.

Skoro już o tym mowa, to Natalia obiecuje, że zastanowi się nad drugim dzieckiem.

Mam to w głowie. Nie wiem, czy dojdzie do realizacji tego planu, ale na pewno chciałabym mieć drugie dziecko - zapewnia w Super Expressie. Najlepiej chłopca do kompletu, byłaby parka.

bCxRIxlF
bCxRIxlG
bCxRIxma
KOMENTARZE
(110)
Zwyczajnie
2 lata temu
Mówcie co chcecie ale widać ze jest kochającą matką Mii i ja ją lubię
Gość
2 lata temu
Wolę już tę Siwiec niż tę porąbaną Ankę
Gość
2 lata temu
Już na tych zdjęciach zapomniała dorobić sobie kreskę na brzuchu :)
bCxRIxmb
Gość
2 lata temu
Denerwują mnie zawistni ludzie ...
Gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Natalia jest atakowana przez zazdrosnice, ktore moga tylko pomarzyc o takim zyciu. Wiem po sobie bo tez jestem atakowana przez zawistne MADKI. Wyzywaja mnie od najgorszycch bo mam fajne zycie a one nie.[/cytat]a do dzioba bierzesz ?[/cytat]Mam wlasna firme odkad skonczylam studia. Oczywiscie zazdrosne madki utrzymanki ( ktore same musza lizac wacka mezowi w zamian za jego pensje) oskarzaja mnie o prostytucje bo SKAD NIBY MAM KASE. A no mam firme, zatrudniam ludzi i stac mnie na wakacje, dobre zycie. Nikt mnie nie utrzymuje.[/cytat]A potem się obudziłaś :D
Najnowsze komentarze (110)
Gość
2 lata temu
Parka to moze byc golebi
gość
2 lata temu
teraz dzieci beda na nich zarabic tu fotka tam fta tu reklama i do przodu
Gość
2 lata temu
Gdzie kreska na brzuchu ???
Gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Natalia jest atakowana przez zazdrosnice, ktore moga tylko pomarzyc o takim zyciu. Wiem po sobie bo tez jestem atakowana przez zawistne MADKI. Wyzywaja mnie od najgorszycch bo mam fajne zycie a one nie.[/cytat]a do dzioba bierzesz ?[/cytat]Mam wlasna firme odkad skonczylam studia. Oczywiscie zazdrosne madki utrzymanki ( ktore same musza lizac wacka mezowi w zamian za jego pensje) oskarzaja mnie o prostytucje bo SKAD NIBY MAM KASE. A no mam firme, zatrudniam ludzi i stac mnie na wakacje, dobre zycie. Nikt mnie nie utrzymuje.[/cytat]Yyy, tez mam studia, firme, fajne kolezanki.......ba nawet jestem dyzgrafem I dyslektykiem......ale Jak boga kocham slowa MADKI to nie znam.....jakie Ty dziecko studia kończyłaś???? Masakra[/cytat]Wasze firmy to głównie salony robienia paznokci[/cytat]Raczej robienia czegoś innego..
Gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Natalia jest atakowana przez zazdrosnice, ktore moga tylko pomarzyc o takim zyciu. Wiem po sobie bo tez jestem atakowana przez zawistne MADKI. Wyzywaja mnie od najgorszycch bo mam fajne zycie a one nie.[/cytat]a do dzioba bierzesz ?[/cytat]Mam wlasna firme odkad skonczylam studia. Oczywiscie zazdrosne madki utrzymanki ( ktore same musza lizac wacka mezowi w zamian za jego pensje) oskarzaja mnie o prostytucje bo SKAD NIBY MAM KASE. A no mam firme, zatrudniam ludzi i stac mnie na wakacje, dobre zycie. Nikt mnie nie utrzymuje.[/cytat]A potem się obudziłaś :D[/cytat]Hahaha pewnie codziennie
Gość
2 lata temu
Ona jest naprawdę ładna
Gość
2 lata temu
Widziała trochę peni.ów w życiu
Gość
2 lata temu
Nie interesuje mnie jej dziecko
bCxRIxlT
Gość
2 lata temu
A gdzie kreska?
Gość
2 lata temu
On wysyla babe do roboty i siedzi z dzieckiem chociaz tyle robi
Gość
2 lata temu
Jej N****B bedzie sie cieszyl te ma ja bardzoej w garsci ale 2 dziecko ja zniszczy zupepnie bo juz kosciotrup traci urode
Gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Natalia jest atakowana przez zazdrosnice, ktore moga tylko pomarzyc o takim zyciu. Wiem po sobie bo tez jestem atakowana przez zawistne MADKI. Wyzywaja mnie od najgorszycch bo mam fajne zycie a one nie.[/cytat]a do dzioba bierzesz ?[/cytat]Mam wlasna firme odkad skonczylam studia. Oczywiscie zazdrosne madki utrzymanki ( ktore same musza lizac wacka mezowi w zamian za jego pensje) oskarzaja mnie o prostytucje bo SKAD NIBY MAM KASE. A no mam firme, zatrudniam ludzi i stac mnie na wakacje, dobre zycie. Nikt mnie nie utrzymuje.[/cytat]Yyy, tez mam studia, firme, fajne kolezanki.......ba nawet jestem dyzgrafem I dyslektykiem......ale Jak boga kocham slowa MADKI to nie znam.....jakie Ty dziecko studia kończyłaś???? Masakra[/cytat]Wasze firmy to głównie salony robienia paznokci
Gość
2 lata temu
No tak No na wakacje bierze sie teraz dziadków i jakntrzba do dziadki sie zajmą cieżko ejst o sorbet nianie i zaufana nie ma jak dziadkowie jak ktoś ma jeszcze młodych I blisko to ma super bo na codzień dadzą sobie rady razem na zmianę a jak juz trzba ta sa ja mieszkam na innym kontynencie o tych dziadków bardzo brakuje nawet żeby wyjsć samemu z mężem na kolacje!
Gość
2 lata temu
W Meksyku pokazała że jest fajna mama
...
Następna strona
bCxRIxmv