Informujemy, iż toczy się postępowanie z powództwa Emila Stępnia przeciwko spółce Wirtualna Polska Media S.A. o naruszenie jego dóbr osobistych, poprzez publikowanie w poniższym tekście znieważających, obraźliwych i poniżających go treści.

Nositorba Dody pozywa Patryka Vegę. Domaga się PÓŁTORA MILIONA złotych!

84
Podziel się

Emil jest też rozżalony tym, że Patryk odebrał nagrodę za film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" chociaż nie ma już prawa do tego znaku towarowego. "To nie on powinien odbierać nagrodę..."

Nositorba Dody pozywa Patryka Vegę. Domaga się PÓŁTORA MILIONA złotych!

Po kasowym sukcesie filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Patryk Vega postanowił kuć żelazo póki gorące i od razu rozpocząć zdjęcia do ostatniej części trylogii. Niestety, pochopnie zaproponował jedną z epizodycznych ról Dodzie. Był to, jak się okazało, bardzo nieprzemyślany pomysł. Rabczewska dorobiła do niego całą legendę i opowiadała na prawo i lewo, jak to Vega zachwycił się nią w Słowniku ptaszków polskich w teatrze Karolaka i postanowił zbudować wokół niej cały film.

Tymczasem Vega od początku widział ją w roli zaledwie epizodycznej. Doda nigdy się z tym nie pogodziła. Swoimi wdziękami do tego stopnia omotała producenta Emila Stępnia, współpracującego z Vegą od lat, że po cichu zaczął dla niej zmieniać scenariusz. Zdradzony przez najbliższego współpracownika Vega oczom nie wierzył, gdy zobaczył ostateczną wersję scenariusza. Od razu jednak zrozumiał, że nie ma ochoty robić takiego filmu.

Doda i Stępień zostali na lodzie, jednak Emil obiecał swojej ukochanej, że nakręci dla niej film, oczywiście z nią w roli głównej. Dogadał się z Władysławem Pasikowskim, który ostatecznie podjął się reżyserii Pitbulla. Ostatniego psa. Z Vegą postały jednak do rozwiązania zaległe kwestie finansowe, z czasów gdy byli współudziałowcami spółki, do której należą prawa do filmowej sagi. Stępień domaga się od byłego wspólnika kwoty półtora miliona złotych.

Złożyliśmy pozew przeciwko Patrykowi Vedze o zwrot pieniędzy, które nienależnie pobrał ze spółki - ujawnia w Fakcie pełnomocniczka firmy Ent One Investments, mecenas Milada Czajkowska.

Stępień twierdzi, że Vega przywłaszczył sobie pieniądze wpłacone przez inwestorów na poczet kolejnego filmu. Co gorsza, ostatnio na gali Empiku odebrał nagrodę za film Pitbull. Niebezpieczne kobiety, chociaż nie ma już prawa do tego znaku towarowego.

Chodzi o to, że Patryk nie ma już praw do "Pitbulla”, bo sprzedał je spółce - wyjaśnia informator tabloidu. To nie on powinien więc odbierać nagrodę, przy okazji promując ze sceny swój nowy film.

Vega, oczywiście, widzi to zupełnie inaczej. To pomówienie - komentuje krótko reżyser. Jeśli chodzi o autorskie prawa osobiste, to są one niezbywalne i nic nie zmieni tego, że jestem twórcą dzieł filmowych, za które mogę być nagradzany.

No ale "dzieła” to chyba trochę za mocno powiedziane….

KOMENTARZE
(84)
gość
2 lata temu
Nie martw się..drota też dostanie nagrodę -za najgorsze aktorstwo..
STARA JUŻ JES...
2 lata temu
doda nie masz gustu z takim oblechem iść po karierę do łóżka wstydź się "kariery"i tak kobito nie zrobisz nie nadajesz się jesteś pustostanem to raz a dwa sztywna w aktorstwie jakbyś kij połknęłą by by stara już jesteś
Gość
2 lata temu
Aleten emilio niewyjsciowy
Gość
2 lata temu
Vega ma racje. to jego dzielo, wiec nalezy mu sie nagroda za te czesc, jeśli ktos ja przyznal.
Gość
2 lata temu
Doda jeszcze żyje ? Myślałam że już jest po tamtej stronie .
Najnowsze komentarze (84)
gość
2 lata temu
wczoraj był w Arkadii
gość
2 lata temu
Nazywanie siebie dziennikarzami pracując dla pudelka jest też mocno przesadzone i obrażające dla prawdziwych szanujących się dziennikarzy!!!
gość
2 lata temu
A JA PÓJDĘ I NA FILM VEGI I NA PITBULLA
Gośćgrub
2 lata temu
A co to jest pitbull ?? I ten vega?? Filmy dla malo rozwinietych osob i film kategorii B jak nie nizej
Gość
2 lata temu
Czyli ja:)
Grażyna
2 lata temu
Ja wrócę ale z nowym Januszem. A Ty Stefan już się pakuj i w*********j.
gość
2 lata temu
Nazwal sierbie tworca DZIEL filmowych? To Sas dziela? Te jego g***a?
Gość
2 lata temu
Takiego zarozumialego z przerosnietym ego rezysera jak ten Vega to ja nie widzialam nic pokory .i nie ogladam jego filmow.
Gość
2 lata temu
Vega uważaj w toaletach i pilnuj samochodu
Gość
2 lata temu
Vega uważaj w toaletach i pilnuj samochodu
Hanna
2 lata temu
Znowu Doda się pakuje w problemy. Straszne sa jej sztuczne piersi.
Gość
2 lata temu
Co za szambo !!!
Gość
2 lata temu
Scenariusz Pasikowskiego może być lepszy, ale w głównej roli damskiej jest Doda, a jej gra się nadaje co najwyżej do Ukrytej Prawdy. Sorry, ale ona spartaczyła cały film. Widać, że to rola dostana po znajomości/ przez łóżko.
gość
2 lata temu
nikt wyjca już nie chce słuchać a pić się chce
...
Następna strona