Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kołakowska oskarża znaną markę biżuteryjną o plagiat z powodu... kolczyków w kształcie gwiazd. "Cholera jasna mnie strzela! NIECH ZAJMĄ SIĘ CZYMŚ INNYM"

197
Podziel się

Przy okazji reklamuje inną markę i publikuje zdjęcie Natalii Siwiec. Desperacka próba zwrócenia na siebie uwagi?

Kołakowska oskarża znaną markę biżuteryjną o plagiat z powodu... kolczyków w kształcie gwiazd. "Cholera jasna mnie strzela! NIECH ZAJMĄ SIĘ CZYMŚ INNYM"
bEglvXDp

Dzięki Instagramowi celebrytki, influencerki i blogerki mogą - oczywiście nie za darmo - promować rozmaite "zaprzyjaźnione" marki. Nietrudno się domyślić, że oznacza to regularne publikowanie postów z oznaczeniem profili firm, które dzięki temu szybko zyskują kolejnych klientów. Polskie gwiazdki najczęściej promują cateringi dietetyczne, ubrania i biżuterię. Dawno już straciły w tej kwestii pewną "nieśmiałość", z którą początkowo podchodziły do tematu i prawie na kazym dodawanym zdjęciu decydują się dodać choć jeden znacznik reklamowy.
Jedną ze znanych i lubianych wśród polskich gwiazd marek jest ZoZo Design - firma oferująca szeroki zakres biżuterii: łańcuszków, naszyjników, chokerów, pierścionków, bransoletek czy kolczyków. Jedną z ambasadorek marki jest Natalia Siwiec, która w ramach współpracy publikuje zdjęcia w tej biżuterii.
Okazuje się, że marka ma też - delikatnie rzecz ujmując - "antyfanki". Należy do nich Viola Kołakowska, która na swoim profilu zaapelowała, by... nie wspierać marki:

Cholera jasna mnie strzela, gdy znowu widzę, jak Zozo Design kopiuje pomysły innych projektantow i wykorzystuje je w swoich projektach. Rzekomo swoich. Jeżeli brakuje im kreatywności, to może niech zajmą się czymś innym. To niefajne, zdarza się nie pierwszy raz. Jest gro osób, którym to przeszkadza - powiedziała oburzona Violka.

Celebrytce nie podoba się, że ZoZo - jej zdaniem - kopiuje "unikatowe" wzory. Na dowód swojej tezy pokazuje kolczyki innej znanej projektantki biżuterii, Ani Krystyniak oraz... zdjęcie Natalii Siwiec.

bEglvXDr

Nie wyobrażam sobie zakładania na siebie tego co noszą wszyscy - dodała Viola. Nie chodzi o Natalię, to jest jej praca - mówi, jednocześnie zarzucając firmie, że kolczyki w kształcie gwiazd czy naszyjniki z wisiorkami-półksiężycami są "ukradzionym pomysłem".

Przejrzeliśmy kilkanaście stron internetowych z biżuterią - motyw gwiazdy czy półksiężyca wykorzystuje wiele marek na świecie. Rozumiemy, że Viola chciała pomóc przyjaciółce w promocji jej projektów. Ostatecznie wyświadczyła chyba niedźwiedzią przysługę...

bEglvXDx
bEglvXDy
bEglvXDS
KOMENTARZE
(197)
Gość
3 lata temu
Mózg nie brwi, nie dorysujesz.
Gość
3 lata temu
No rzeczywiście gwiazda to bardzo oryginalny wzór.
Mulli
3 lata temu
Niestety ta pani i tak kojarzyć mi się będzie tylko z tym ze jest matką dzieci Karolaka.
bEglvXDT
gość
3 lata temu
te ometkowane zdjecia tych slupów reklamowych sa przesmieszne!
Gość
3 lata temu
Przegladalam ostatnio strone YES i tak również mieli tam biżuterię w kształcie gwiazd i półksiężyca. Oni też pewnie skopiowali jej przyjaciółkę.
Najnowsze komentarze (197)
gość
3 lata temu
zoz jest najlepsza ona sama doszla do szystkiego zaczynajac w klubie tanecznym ;)
gość
3 lata temu
Zozo "design" jest słynna w branży biżuteryjnej z zastraszania mniejszych marek i grożenia im sądem, bo "ściągają" po niej różańce i krzyżyki. Co tam, że krzyżyki w symbolice chrześcijańskiej istnieją od 2000 lat - ona je wymyśliła! Wreszcie karma do niej wróci. Amen.
gość
3 lata temu
zozo przynajmniej udało się zrobić ładną gwiazdkę, a nie kopniętą...
gość
3 lata temu
"Nie wyobrażam sobie zakładania na siebie tego co noszą wszyscy - dodała Viola" a to juz twoja broszka Pani Kołakowska. Mnie tam ganz egal kto wyprodukuje owe kolczyki.
gość
3 lata temu
Mnie cholera bierze jak widzę panią co nazwisko Kołakowska sobie kupiła.
Gość
3 lata temu
Nie zakładajcie na siebie karolaka.Jego nosiły już wszystkie.
Agata
3 lata temu
Anka Krystyniak jest najlepsza,najcudowniejsza biżuteria-ma pomysł i talent a kopiowanie jej...tylko to potwierdza
gość
3 lata temu
kogo to obchodzi
bEglvXDL
gość
3 lata temu
Jaka z niej brzydula.
Gość
3 lata temu
Kołek Matołek :D t**a kretynka...
Gość
3 lata temu
Pontony coraz większe .....brrrr
gość
3 lata temu
Ale pikna...
Zouzou
3 lata temu
Cartier pewnie się czerwieni ze wstydu, że ma taką plagiatorkę w PL. A nasze celebrytki brylują w tych podróbach na salonach. Żenada
Gość
3 lata temu
Brzydka i bardzo niesympatyczna ta kobieta
...
Następna strona
bEglvXEn