Niedziela 14.09.2008

Paweł Stasiak chodzi w peruce!

Paweł Stasiak

Paweł Stasiak chodzi w peruce!KK/FORUM

Liderowi Papa Dance nie powodzi się zbyt dobrze. Pewnie dlatego zgodził się na udział w Tańcu z gwiazdami, z którego zresztą odpadł w pierwszym odcinku. Paweł "Matiz" Stasiak z zawiedzioną miną wykorzystał swoje ostatnie kilka sekund na antenie na dramatyczną próbę promocji nowej płyty. Efekt? Pewnie już nigdy nie wpuszczą go do telewizji.

Niedawno pisaliśmy o jego przeszczepionych włosach. Okazuje się, że znacznie go przeceniliśmy. Bijemy się w pierś! Nasz informator przekonuje, że to nawet nie przeszczep, a... "tupecik".

Gdyby jego włosy były przeszczepione, zachowywałyby się identycznie jak te "nieprzeszczepione" - tłumaczy nasze źródło. Przy przeszczepie (jakąkolwiek metodą - strip czy FUE), włosy z miejsc, które nie są narażone na łysienie typu męskiego (z tyłu oraz z boków głowy), są chirurgicznie przeszczepiane w miejsca łysiejące, do nowych mieszków włosowych powstałych przy użyciu chirurgicznych narzędzi (bardzo małego wiertełka). Takie włosy są prawdziwe i naturalne, nie są rowniez narażone na łysienie, tak jak włosy, w których miejsce zostały wszczepione.

Taki zabieg (jednorazowy, czasem trzeba ich zrobic 2-3) to koszt w granicach 15-50 tysięcy złotych w dobrej zachodniej klinice, w zależnosci od ilości przeszczepionych włosów oraz zastosowanej metody.

Stasiak nie zdecydował się na taki wydatek. I to mimo tego, że wygląd jest (był?) w zasadzie ostatnim, co mu zostało.

To coś na głowie Stasiaka to w żadnym wypadku nie przeszczep. To pewnego rodzaju tupecik, z pewnej polskiej kliniki, której klientkami są też Anna Popek, Shazza, Rożczka i Ostałowska. Takie włosy są sztucznie wytworzone, niszczą się z upływem czasu, nie można ich obcinać, no i zdarza się, ze wyglądają groteskowo, bo np. nie pocą się tak jak reszta głowy.

Rzeczywiście. Mógł lepiej ulokować pieniądze:

(Aktualizacja: Odezwała się od nas firma, która wykonywała fryzury dla Popek, Shazzy, Rożczki i Ostałowskiej, zaprzeczając, że to od nich pochodzi tupecik Stasiaka. Za pomyłkę serdecznie przepraszamy.)

PUDELEK EXCLUSIVE

PUDELEK EXCLUSIVE

PUDELEK EXCLUSIVE

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (512)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.09.2008 04:24
jakieś rok temu był u Ewy Drzyzgi i sam powiedział że ma doklejane włosy i co pół roku musi zabieg powtarzać, także pajace z pudelka są słabo poinformowani
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Niewidz 14.09.2008 05:25
To jak by był cały spocony to by było lepiej? A nalepiej dla pudelka by było gdyby jeszcze śmierdział?! Pudelku! Znajdż sobie kupe jakiejś suni - będziesz miał nature coś wilgotnego i smród, wszystko to co lubisz
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 05:30
Że Pudelek nie wiedział tego wcześiej to obciach. Przecież gołym okiem to widać, a i on sam też w którymś z wywiadów wspominał o "systemie" przypinania włosów.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 07:01
co za chamstwo!!! mega prostactwo! że nie stać go na przeszczep, że jeździ Matizem przecież to nie wstyd, że nie jest bogaty! ale to wstyd, że wypisujesz takie głupstwa! ciebie natomiast nie stać na porządną pracę w porządnych mediach! nie chcą cię i napewno nie z powodu wyglądu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 07:17
każdy orze jak może-stara się chłopina -hej
Ładowanie komentarzy…