Wtorek 13.02.2018 09:00

Górniak wystąpiła dla... ojca Gigi i Belli Hadid. "Bardzo się polubili"

Edyta Górniak Mohamed Hadid

Górniak wystąpiła dla... ojca Gigi i Belli Hadid. "Bardzo się polubili"Edyta Górniak, chociaż od półtora roku mieszka w Kalifornii, nie zdołała jeszcze zrealizować swoich marzeń o wielkiej światowej karierze. Miał jej w tym pomóc producent David Foster, jednak okazało się, że zamiast z Edzią woli nagrywać płytę z Carlą Bruni.

PRZYPOMNIJMY: David Foster wystawił Górniak? Woli nagrywać z Carlą Bruni...

Najważniejszym źródłem dochodu Edyty nadal pozostaje kontrakt z TVP, a nowej, zapowiadanej od sześciu lat płyty jak nie było tak nie ma. Ostatnio jednak, jak donosi podekscytowany magazyn Party, Górniak udało się zaistnieć wśród miejscowej śmietanki towarzyskiej.

Podobno wszystko odbyło się całkiem jak w filmie.

Pod koniec stycznia poznała przez wspólnych znajomych Mohameda Hadida, ojca słynnych modelek Gigi i Belli Hadid oraz potentata na rynku nieruchomości - donosi gazeta. Jego majątek szacuje się na ponad 200 milionów dolarów. Mężczyzna podszedł do Górniak, bo zauważył, że nosi okulary przeciwsłoneczne z kolekcji jego córki. 

Czyli nie tylko bogaty, ale jeszcze zna się na modzie i potrafi docenić dodatki… Całkiem przypadkowo Edyta wyznała mu, że jest piosenkarką, no a potem to już w ogóle było jak w bajce.

Kilka dni później 69-letni Hadid wysłał po Górniak helikopter, którym doleciała do luksusowej willi, położonej na pustyni nieopodal Los Angeles. Dała tam recital podczas eksluzywnego przyjęcia - relacjonuje Party.

Jak zapewniają znajomi piosenkarki, jej relacja z milionerem nie ma zabarwienia erotycznego.

Edi i Mohamed bardzo się polubili, ale łączy ich tylko przyjaźń - zapewnia informator gazety.

Fot. InstagramFot. Instagram

 

Fot. Instagram

Fot. InstagramFot. InstagramFot. Instagram

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (231)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 211-231 z 231
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 13.02.2018 20:12
Brawo. Gratulacje. Pani Edyta jest bardzo zdolna i ma ogromny talent. Jest dobrym człowiekiem i wspaniała mama. Pozdrawiam
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 13.02.2018 20:37
Zbaczcie jakie to jest smutne. Wielka gwiazda w Polsce, bardzo dobry głos, jedzie do USA i nagle jaka okazuje się maluczka. Biega jak jakaś starująca w muzyce nastolatka, to ludziach, by ją ktoś zauważył. I wszystko było, by ok, gdyby nie fakt, że Ona wydaje się tam śmieszna. ! Ktoś im tam szepcze, iż to wielka giwazda w Polsce, pojawia się zmanierowana dzidzia krowa w wieku 46 lat. Owszem głos ma ładny, ale w Stanach takich głosów jest dużo, wiele wygrywa x factory itd. Edzia nie może jednak zrozumieć, że poza głosem ,nie ma żadnego innego talentu, nie zna się na muzyce, ma słaby gust muzyczny, nie komponuje, nie pisze. Smutne!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Gość 13.02.2018 20:45
Coraz mniejsze, węższe oczy...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.02.2018 21:14
super
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Gość 13.02.2018 21:22
No i fajnie, że się rozwija. Tylko co ona robi ze swoją twarzą??
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 211-231 z 231