Wtorek 13.02.2018 00:00

Pałac Kensington zdradził kolejne szczegóły ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle!

Książę Harry Meghan Markle

Pałac Kensington zdradził kolejne szczegóły ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle!

Ślub amerykańskiej aktorki Meghan Markle i księcia Harry'ego jest bez wątpienia najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem rozpoczętego roku. Para już zaskarbiła sobie sympatię poddanych i mówi się, że będzie budziła dużo większe emocje niż Kate i William. Od niedawna wiadomo także, że ceremonia odbędzie się 19 maja , o czym mogliśmy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu.

Zobacz: Znana jest już DATA ŚLUBU Meghan Markle i księcia Harry’ego!

Pałac Kensington powoli ujawnia kolejne szczegóły ceremonii ślubnej księcia Harry'ego i jego wybranki. W poniedziałek na Instagramie pojawiło się następne oświadczenie rodziny królewskiej:

Książe Harry i Meghan Markle są ogromnie wdzięczni za wszystkie życzenia, które otrzymali po zaręczynach. Zakochani dziś dostali potwierdzenie, że ich ślub odbędzie się w samo południe w Kaplicy Świętego Jerzego w Zamku Królewskim w Windsorze.

Świątynia, w której książę Harry i Megan powiedzą sakramentalne "tak" jest dużo skromniejsza od Opactwa Westminsterskiego, w którym William ślubował miłość Kate i pomieści "jedynie" 800 osób.

Zaniepokojeni fani piłki nożnej, którzy planują obejrzeć finał Pucharu Anglii odbywający się tego samego dnia, mogą odetchnąć z ulgą. W związku z przełożeniem ceremonii na wcześniejszą godzinę, nie będzie ona kolidowała z meczem.

Zanim jednak para stanie przed ołtarzem, Meghan będzie musiała zostać ochrzczona, by przyjąć wiarę swojego przyszłego męża.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (136)

Odpowiedz
9 3
zgłoś
gość 13.02.2018 00:47
Lyna:
Nawiązujac jeszcze do ZWIĄZKOW... czy jest ktoś w np. 10 letnim związku tutaj i mają namiętność jak młode gołąbeczki? Żyję w związku z przyjacielem, nie ma namiętności ale jest bliskość i bezpieczeństwo. po tylu atach tak bardzo kocha, że sama się temu dziwie, jak można być tak zakochanym w kobiecie? Śni o mnie, pożąda mnie. A ja czasem zimna jak głaz ale przywiązana tak że nie umiem bez niego żyć. JAK ŻYĆ ZATEM?!
ja się boję że to nie TO, a przy dajmy innym zapewne bym się sparzyła.Zakochała na zabój a była oszukiwana. Zawsze mnie ciągnęło do złych chłopców...
dokladnie tak by sie stalo , ja moglam byc kiedys z dobrym chlopakiem , ale czulam sie z nim jak z bratem I nie chcialam tego . Teraz zaluje bo co z tego ze bylam zakochana do szalenstwa, skoro wszzystko sie skonczylo I jestem sama a.Bylam glupia ze nie docenialam tego chlopaka , ktory chcial dla mnie jak najlepiej. .
Odpowiedz
9 2
zgłoś
gość 13.02.2018 00:52
Nawiązujac jeszcze do ZWIĄZKOW... czy jest ktoś w np. 10 letnim związku tutaj i mają namiętność jak młode gołąbeczki? Żyję w związku z przyjacielem, nie ma namiętności ale jest bliskość i bezpieczeństwo. po tylu atach tak bardzo kocha, że sama się temu dziwie, jak można być tak zakochanym w kobiecie? Śni o mnie, pożąda mnie. A ja czasem zimna jak głaz ale przywiązana tak że nie umiem bez niego żyć. JAK ŻYĆ ZATEM?!
to zamien go na jakiegos s********a , z ktorym przezyjesz kilka fajnych chwil I ktory bedzie cie walil po rogach a jak przejzysz na oczy to juz bedzie za pozno bo bedziesz stara I nikt cie nie bedzie chcial. Ciesz sie ze masz kogos , kto cie respektuje I naprawde kocha.
Odpowiedz
7 4
zgłoś
gość 13.02.2018 00:55
Jakoś trudno uwierzyć w czarnoskórą angielską księżnę.
Odpowiedz
16 2
zgłoś
Gość 13.02.2018 01:06
Gość: Ślub w sobotę i nie w Opactwie Westminsterskim? Widać, jaki naprawdę stosunek do tego małżeństwa ma rodzina królewska.
Jeszcze godzina dostosowana do meczu piłki nożnej. :D Jednym słowem, żadne ważne wydarzenie. Ot, spełnienie kaprysu księcia. Szans na koronę Harry nie ma, więc jego żoną może być od biedy nawet taka Meghan. Byleby się ustatkował.
Odpowiedz