Wtorek 13.02.2018 10:15

Kinga Rusin dyplomatycznie komentuje "koncert” Małgoni: "Rozumiem, że był to element scenariusza”

Kinga Rusin Karolina Ferenstein-Kraśko Małgorzata Rozenek-Majdan

Kinga Rusin dyplomatycznie komentuje "koncert Małgoni: "Rozumiem, że był to element scenariuszaFot. ONSNa prezentacji wiosennej ramówki TVN-u pojawiły się wszystkie gwiazdy stacji, promujące swoje programy. Małgorzata Rozenek-Majda, ucharakteryzowana na wczesną Dodę, wykazała się tak wielkim poświęceniem, że wskoczyła na scenę i próbowała śpiewać, podczas gdy Radek z miną męczennika udawał, że gra na gitarze.

ZOBACZ: Rozenek tłumaczy się z występu na ramówce: "Życie stawia wyzwania, które nie zawsze są łatwe"

Ich występ wzbudził mieszane uczucia. Na najbardziej rozbawionego wyglądał Filip Chajzer, zaś reszta gości z mniejszym lub większym powodzeniem próbowała ukryć zażenowanie.

Wśród tych, którym udało się mniej, znalazła się Kinga Rusin.

Nie jest tajemnicą, że Kinia i Gonia nie przepadają za sobą. Rusin, wieloletnia przyjaciółka Piotra Kraśki jeszcze z czasów dzieciństwa, nigdy nie zrozumiała, co takiego zauroczyło go w Rozenek do tego stopnia, że poważnie zastanawiał się nad porzuceniem żony z dwojgiem dzieci. Co gorsza, kiedy zaczął się ich romans, Małgorzata była najlepszą przyjaciółką żony Piotra. Kinga, która przed laty została zdradzona przez męża i najlepszą przyjaciółkę, nie odniosła się do tego ze zrozumieniem.

Na szczęście Kraśko w porę się opamiętał i wrócił do żony, więc Kinga ostatecznie mu wybaczyła. Obecnie prowadzą razem weekendowe wydania Dzień Dobry TVN, a żona Piotra, Karolina Fereinstein dołączyła w tym sezonie do ekipy prowadzonego przez Rusin Agenta. Do Małgorzaty Kinga ciągle jednak czuje niechęć.

To mogłoby tłumaczyć, dlaczego nie zachwycił jej występ Majdanów.

Ja myślę,że to jest nadinterpretacja - dementowała potem niemrawo w rozmowie z Faktem. Rozumiem, że to był element scenariusza, po to, żeby państwu się podobało, a nie mi. Cieszę się, że się państwu podobało.

Z pewnością relacji między Rusin i Rozenek-Majdan nie poprawia to, że obie zabiegają o względy dyrektora programowego stacji, Edwarda Miszczaka, a ich programy będą rywalizowały o publiczność w wiosennej ramówce. Kinga nie chciała ujawnić, czy będzie oglądała program Iron Majdan.

Nie wiem, mam swoje ulubione programy, na które mam czas. W TVN-ie jest dla każdego coś miłego - odpowiedziała wymijająco. Myślę, że każdy znajdzie w tej ofercie coś takiego, co akurat jemu przypasuje. Mam nadzieję, że będzie to przede wszystkim Agent. 

Fot. ONSFot. ONSFot. ONS

 

Fot. ONSFot. ONSFot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (230)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 230
Odpowiedz
44 11
zgłoś
Gość 13.02.2018 10:19
Żałosna
Odpowiedz
46 8
zgłoś
Gość 13.02.2018 10:19
Nie promujcie jej
Odpowiedz
252 30
zgłoś
Gość 13.02.2018 10:20
dyplomatycznie wybrnela ;)
Odpowiedz
10 13
zgłoś
Petycja 13.02.2018 10:21
Jeżeli ktoś jest zainteresowany podpisaniem ważnej petycji to zapraszam: cenafutra.info
Odpowiedz
4 5
zgłoś
gość 13.02.2018 10:21
aha.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 230