Wtorek 13.02.2018 10:15

Kinga Rusin dyplomatycznie komentuje "koncert” Małgoni: "Rozumiem, że był to element scenariusza”

Kinga Rusin Karolina Ferenstein-Kraśko Małgorzata Rozenek-Majdan

Kinga Rusin dyplomatycznie komentuje "koncert Małgoni: "Rozumiem, że był to element scenariuszaFot. ONSNa prezentacji wiosennej ramówki TVN-u pojawiły się wszystkie gwiazdy stacji, promujące swoje programy. Małgorzata Rozenek-Majda, ucharakteryzowana na wczesną Dodę, wykazała się tak wielkim poświęceniem, że wskoczyła na scenę i próbowała śpiewać, podczas gdy Radek z miną męczennika udawał, że gra na gitarze.

ZOBACZ: Rozenek tłumaczy się z występu na ramówce: "Życie stawia wyzwania, które nie zawsze są łatwe"

Ich występ wzbudził mieszane uczucia. Na najbardziej rozbawionego wyglądał Filip Chajzer, zaś reszta gości z mniejszym lub większym powodzeniem próbowała ukryć zażenowanie.

Wśród tych, którym udało się mniej, znalazła się Kinga Rusin.

Nie jest tajemnicą, że Kinia i Gonia nie przepadają za sobą. Rusin, wieloletnia przyjaciółka Piotra Kraśki jeszcze z czasów dzieciństwa, nigdy nie zrozumiała, co takiego zauroczyło go w Rozenek do tego stopnia, że poważnie zastanawiał się nad porzuceniem żony z dwojgiem dzieci. Co gorsza, kiedy zaczął się ich romans, Małgorzata była najlepszą przyjaciółką żony Piotra. Kinga, która przed laty została zdradzona przez męża i najlepszą przyjaciółkę, nie odniosła się do tego ze zrozumieniem.

Na szczęście Kraśko w porę się opamiętał i wrócił do żony, więc Kinga ostatecznie mu wybaczyła. Obecnie prowadzą razem weekendowe wydania Dzień Dobry TVN, a żona Piotra, Karolina Fereinstein dołączyła w tym sezonie do ekipy prowadzonego przez Rusin Agenta. Do Małgorzaty Kinga ciągle jednak czuje niechęć.

To mogłoby tłumaczyć, dlaczego nie zachwycił jej występ Majdanów.

Ja myślę,że to jest nadinterpretacja - dementowała potem niemrawo w rozmowie z Faktem. Rozumiem, że to był element scenariusza, po to, żeby państwu się podobało, a nie mi. Cieszę się, że się państwu podobało.

Z pewnością relacji między Rusin i Rozenek-Majdan nie poprawia to, że obie zabiegają o względy dyrektora programowego stacji, Edwarda Miszczaka, a ich programy będą rywalizowały o publiczność w wiosennej ramówce. Kinga nie chciała ujawnić, czy będzie oglądała program Iron Majdan.

Nie wiem, mam swoje ulubione programy, na które mam czas. W TVN-ie jest dla każdego coś miłego - odpowiedziała wymijająco. Myślę, że każdy znajdzie w tej ofercie coś takiego, co akurat jemu przypasuje. Mam nadzieję, że będzie to przede wszystkim Agent. 

Fot. ONSFot. ONSFot. ONS

 

Fot. ONSFot. ONSFot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (230)

Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 13.02.2018 10:42
gość: parodia zbanowanej Dody
niech parodiuje siebie, bardziej żałosna
Odpowiedz
14 4
zgłoś
Gość 13.02.2018 10:43
Rozenek robi z siebie pośmiewisko. Czy ona naprawdę tego nie widzi? A Majdan niech spojrzy w lustro. Wygląda cholernie staro, jak jakiś żul, niech się idzie ogolić, umyć te swoje tłuste włosy i niech oboje zejdą na ziemię. Znieść już nie idzie. Poziom tancbudy z Pcimia Dolnego. Jeden kiedyś kopiący piłkę, druga sprzątająca na pokaz. Dno i wodorosty.
Odpowiedz
5 1
zgłoś
Gość 13.02.2018 10:43
Gość: Gosia modelka ...doczepila 200 pasemek i posmarowała nogi fluidem....cudowna hihihi
No i ?
Odpowiedz
4 6
zgłoś
gość 13.02.2018 10:43
Ja: Ale majdanowa już stara Rusin wygląda mlodziej
...bo jest o wiele młodsza, i w miarę naturalna
Odpowiedz
4 4
zgłoś
gość 13.02.2018 10:43
gość: Gośka młodnieje nam z roku na rok, jeszcze parę lat i wróci do przedszkola!
dzidzia-piernik :)
Ładowanie komentarzy…