Wtorek 13.02.2018 10:45

TYLKO U NAS: Tak wygląda PIERWSZA OKŁADKA "Vogue Polska"! (FOTO)

Anja Rubik Małgosia Bela Jurgen Teller Vogue Polska

TYLKO U NAS: Tak wygląda PIERWSZA OKŁADKA "Vogue Polska"! (FOTO)Polska moda to prężnie rozwijający się biznes, który szczególnie upodobały sobie gwiazdy. Nic dziwnego, pokazy nowych kolekcji naszych projektantów to jedne z nielicznych cyklicznych imprez w imprezowym kalendarzu, na których nasze celebrytki mogą się pokazać "od najlepszej strony".

To szczególnie ważne, bo tylko te, których nazwiska są aktualnie "najgorętsze", mogą liczyć na miejsca na okładkach kilku modowych magazynów. Teraz ta walka jeszcze bardziej się zaostrzy, bo na rynek - po latach - wchodzi właśnie najważniejszy modowy tytuł, Vogue Polska.

Historyczny, pierwszy numer magazynu trafi do kiosków w środę, 14 lutego. Nam jako pierwszym udało się zdobyć okładkę tego wydania, której gwiazdami zostały dwie najsłynniejsze polskie modelki, Anja Rubik i Małgosia Bela, pełniąca w magazynie funkcję Editor-at-Large.

Fotografię modelek pozujących na tle skąpanego w smogu Pałacu Kultury i Nauki wykonał słynny niemiecki fotograf Juergen Teller.

Dla mnie od początku było jasne, że bohaterkami pierwszej okładki powinny być Małgorzata Bela i Anja Rubik. Razem, jak nigdy dotąd - zachwyca się redaktor naczelny magazynu, Filip Niedenthal. Od dwudziestu lat jestem wiernym fanem Juergena Tellera. Marzyłem, by móc zaprosić go do Polski i obserwować przy pracy. Spełniło się z nawiązką. Zrobiliśmy razem sesję, która na pewno niejednego zaskoczy. 

W sesji Juergena, której nie poddano obróbce i retuszowi, wystąpili też inni znani Polacy, między innymi Lech Wałęsa, Krystyna Janda czy Janusz Gajos.

Zobaczcie, jak wygląda pierwsza okładka polskiego Vogue'a. Robi na Was wrażenie?

Fot. Vogue Polska / Pudelek Exclusive

 

Fot. Vogue Polska / Pudelek ExclusiveFot. Vogue Polska / Pudelek Exclusive

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1148)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 1141-1148 z 1148
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.02.2018 19:32
gość: Banda wzajemnej adoracji z zachęty podbija Vogue ,wydaje się panią ze się znają na modzie i pięknie !! Przykurzone śmietnikowe wydanie polskiego Vogue ,przeraża !!! W środku aż oczy bolą od tandety reklam i brzydoty sesji zdjęciowych !!! To jest Polska degeneracja !!! Te kobiety zwaryjowaly !!
...paniom, paniom, paniom!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 20.02.2018 19:34
No cóż...ruski pałac, ruska wołga...szarość. Czasy PRLu. Wszystko się zgadza! PRL=PiS dy...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 20.02.2018 19:40
Mam nadzieję, że snobki nie będą pytały o WOŻE`, jak to niektóre damy pytają tak o papierosy.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.02.2018 19:47
Gość:
Gość:
gość: Brzydkie, naburmuszone kościotrupy.
Taaa. Zawsze warto, anonimowo, zjechać dwie najbardziej znane w świecie polskie modelki. Zamiast dumy z rodaczek, warto wylać na nie wiadro frustracji i zazdrości. Jakie to biedne.
Pierwszego komenta nie pisałam ale chce tylko napisać ze nigdy przenigdy nie zamieniła bym sie na urode czy figure z tymi paniami z okładki.Są o k r o n e ,i mozecie sobie pisac co chcecie ze to zazdrość czy coś w tym typie ale dla mnie one są brzydkie i odpychające
Ale na zawartość ich portfeli to na pewno byś się zamieniła....
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.02.2018 20:10
Gość: Brakuje tylko kożuchów a la carski chłop i czapek uszatek. W oddali przydałby się spacerujący biały niedźwiedź pożerający jakiegoś biedaka....
Czy ten niedźwiedź z Krupówek miał zajęte wszystkie terminy, że nie znalazł czasu dla Vogue`a?
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 1141-1148 z 1148