Wtorek 13.02.2018 14:45

Tak wygląda "dziedziczka Apple": 19-letnia córka Steve'a Jobsa! (ZDJĘCIA)

Eve Jobs Steve Jobs

Dorastające dzieci gwiazd od dawna cieszą się ogromnym zainteresowaniem mediów. Niektóre szybko podążają śladami swoich sławnych rodziców, wykorzystując znane nazwisko i kontakty dla własnej kariery. Inne wybierają życie poza show biznesem, choć nawet wtedy budzą ogromną ciekawość dziennikarzy i fanów.

Coraz częściej uwaga serwisów plotkarskich skupia się jednak na dorosłych dzieciach najbogatszych tego świata. Córki i synowie miliarderów to dla prasy łakomy kąsek, szczególnie jeśli dość lekko podchodzą do tematu wydawania pieniędzy zarobionych przez swoich rodziców.

Na tym tle pozytywnie wybija się 19-letnia Eve Jobs, córka zmarłego przed siedmiu laty założyciela firmy Apple. Eve, wzorowa studentka prestiżowego Uniwersytetu Stanford, nigdy nie była bohaterką tabloidowych skandali i plotek.

Majątek jej rodziny, szacowany na 20 miliardów dolarów, pozwala 19-latce skupiać się na nauce i rozwijaniu jej największej pasji, jaką jest jeździectwo i skoki na koniu. Młoda Jobsówna ma już na tym koncie spore sukcesy i jest typowana na jedną z nadziei tego sportu.

Zobaczcie, jak wygląda córka Steve'a Jobsa. Jest do niego podobna?

Eve bez problemu dostała się na Uniwersytet Stanforda, jedną z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie. Jest ponoć wzorową studentką, zaangażowaną w naukę i życie studenckie.

2Wzorowa studentka

Fot. Getty Images