Wtorek 13.02.2018 17:00

Cristiano Ronaldo wystąpił w reklamie ze swoim synem! (FOTO)

Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo Junior

Cristiano Ronaldo wystąpił w reklamie ze swoim synem! (FOTO)

Kiedy siedem lat temu okazało się, że Cristiano Ronaldo został ojcem, mało kto wierzył, że uchodzący za zadufanego w sobie piłkarz będzie zdolny do założenia rodziny. Ronaldo lubi zaskakiwać nie tylko na boisku, bo aktualnie jest ojcem czwórki dzieci: bliźniąt urodzonych przez surogatkę i córki, którą urodziła jego partnerka, Georgina Rodriguez. Zresztą piłkarz nie powiedział podobno jeszcze ostatniego słowa w kwestii ojcostwa: Ronaldo planuje przyszłość: "Chciałbym mieć siedmioro dzieci i siedem Złotych Piłek"

Nawet jeśli Cristiano spłodzi jeszcze trójkę dzieci, żadne z nich nie będzie musiało obawiać się, że kiedykolwiek zabraknie im pieniędzy. Nie dość, że piłkarz zarabia krocie na boisku, sam w sobie jest "marką" i właścicielem własnej marki odzieży. Ronaldo do kolekcji dla dorosłych dodał właśnie ubrania dla dzieci, które reklamuje... z najstarszym synem.

Cristiano Ronaldo senior i jego 7-letni syn występują w nowej kampanii ubrań dla dzieci. Obydwaj są bliźniaczo wystylizowani: w sportowe buty, dżinsowe spodnie i koszule. Widać, że 7-letni Cristiano Junior świetnie czuje się przed obiektywem, a internauci już wróżą mu wielką karierę.

Zobaczcie, jak wypadł modelingowy debiut Cristiano Juniora. Będzie sławniejszy od ojca?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (131)

Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 13.02.2018 17:33
Gość: "Ronaldo lubi zaskakiwać nie tylko na boisku, bo aktualnie jest ojcem czwórki dzieci: bliźniąt urodzonych przez surogatkę i córki" - a gdzie czwarte dziecko?
Serio pytasz?Ten chłopiec ;)
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 13.02.2018 17:34
gość: „Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego”. (1 Kor 6:9)
a kobiety współżyjące ze sobą ? :D
Odpowiedz
4 6
zgłoś
Gość 13.02.2018 17:38
gość: Niezbyt urodziwy dzieciak. Podobnie jak młode Beckamy czy Hadid, ale starzy załatwią, że będą o nich pisać "najpiękniejszy/a" i dawać kontrakty reklamowe na pierdyrialdy złotych
A moim zdaniem jest bardzo ładnym dzieckiem, zapowiada się na przystojnego mężczyznę.
Odpowiedz
5 1
zgłoś
Gość 13.02.2018 17:39
gość: Widać,że kocha swoje dzieci. A małym będzie dobrze bo będą miały wszystko czego im potrzeba.
Oprócz mamy
Odpowiedz
7 3
zgłoś
gość 13.02.2018 17:40
Gość: Odrazajacy jak arab
Zachlany glupi polaczek
Ładowanie komentarzy…