Trwa ładowanie...
Przejdź na

Półnagie Godlewskie śpiewają o pogodzie: "Miało być już ciepło wreszcie, ale zimno łapie w kleszcze"

277
Podziel się

Siostry rozebrane od pasa w górę zaśpiewają m.in. przeróbki piosenek Edyty Górniak i Anny Jantar. Nie możecie się doczekać?

Półnagie Godlewskie śpiewają o pogodzie: "Miało być już ciepło wreszcie, ale zimno łapie w kleszcze"
bEhHJyet

Tuż przed świętami siostry Godlewskie przebojem wdarły się do polskiego show biznesu i bardzo chcą w nim zagościć na dłużej.

Odkąd wulgarnie ubrane i wymalowane fanki medycyny estetycznej zaśpiewały - choć to może za mocne słowo - piosenkę o świątecznym karpiu, nie ma chyba w Polsce osoby, która nie słyszałaby o ich "fenomenie". Siostry zachęcone rekordową ilością wyświetleń na YouTube, zdążyły już nawet zapowiedzieć nagranie płyty i trasę koncertową. Póki co, podobnie jak uczestnicy Warsaw Shore, jeżdżą po polskich dyskotekach i "rozkręcają imprezy".

bEhHJyev

Wkrótce jednak każdy spragniony widoku Małgorzaty i Esmeraldy będzie mógł nasycić oczy oglądając je regularnie we własnym domu. Już w Walentynki rusza bowiem prognoza pogody, którą celebrytki będą zapowiadać gołe od pasa w górę. Program o chwytliwej nazwie Naga prawda o pogodzie będzie emitowany po godzinie 23 na antenie 4fun dance.

Stacja wypuściła już "oficjalny zwiastun", na którym widać Małgosię i Esmeraldę ubrane w skórzane komplety niczym ze sklepu dla miłośników sado maso. Godlewskie śpiewająco zapowiadają słońce i deszcz na nutę To nie ja Edyty Górniak.

My pogodę śpiewamy, wasze dni rozchmurzamy, nie wiesz niż dziś czy wyjść, zostać tu, w melanż wbić, jesteśmy po to, by śpiewać ci - brzmią słowa piosenki.

bEhHJyeB

Z zapowiedzi wynika też, że poza "nieco" zmodyfikowanym repertuarem Edyty, Godlewskie zaśpiewają m.in. piosenkę Anny Jantar.

Miało być już ciepło wreszcie, dalej zimno łapie w kleszcze, popatrz, o popatrz - stękają półnagie siostry, przybierając "zmysłowe" pozy.

Nietrudno też zauważyć, że zarówno Esmeralda jak i Gosia zaskakująco naturalnie czują się przed kamerą bez górnej części garderoby.

Będziecie oglądać ich "popisy"?

bEhHJyeC
bEhHJyeD
bEhHJyeW
KOMENTARZE
(277)
Gość
3 lata temu
co Wy macie z tym wspieraniem patologi.. to jakoś program?? są na to dopłaty czy co
Gość
3 lata temu
Kiedy zaczniecie pisać o inteligentnych kobietach z prawdziwymi osiągnięciami zamiast o pustakach, które jedyne co mogą zaoferować to sztuczne cycki?
gość
3 lata temu
tą z wielkim czołem to można dzieci straszyć, bazyl przeokrutny
bEhHJyeX
Gość
3 lata temu
Tak, tak... Promujcie pustaki! Makabra, jak można żyć w takiej postaci?
Gość
3 lata temu
Nie uda im się chociaż bardzo by chciały.
Najnowsze komentarze (277)
gość
3 lata temu
nie no to jakiś żart
Gość
3 lata temu
Jak się ma pusto we łbie to się pokazuje tyłek
Magda
3 lata temu
Czekam na rychły „upadek na cycki” tych mało inteligentnych i okaleczonych Pań. Kiedy na piedestał wyniesiecie inteligentne i naturalne kobiety :)
gość
3 lata temu
Małgorzata to ta z czołem do połowy głowy..??? Bo nie rozróżniam ich
gość
3 lata temu
Obycie, takt, prezencja, Godlewskie tego nie mają
gość
3 lata temu
Zanim wpuszczą Godlewskie na salony, proponuję im nauczyciela
gość
3 lata temu
hahahahahahaha ale wstyd
Gość
3 lata temu
OMG!!!
bEhHJyeP
gość
3 lata temu
Ta jedna ma dzieciaka, masakra, czemu opieka społeczna się nie zainteresuje?
Gośćja
3 lata temu
Przez to że pisze się o takich pustakach czy zaprasza na różne imprezy nasze dzieci nie mają motywacji do pracy czy nauki bo coś wymyśla na życie.. brakuje dziś fachowców bo każdy chce być celebrytą-nie koniecznie przez media ale najważniejsze się staje by się rzucać w oczy-niezależnie od ceny-takie wzory do naśladowania im pokazujemy-bycie dobrym w swoim fachu przestaje być celem bo do pracy chodzi się odpękać swoje-to ślepa uliczka-bedziemy mieli przez to nie małe problemy lada chwila..
gość
3 lata temu
A co innego mają do zaoferowania te pożal się Boże "Celebrytki" w czym są tak wspaniałe że je celebrujecie ??? Żadnych osiągnięć artystycznych ani żadnych...
Gość
3 lata temu
Zdjac te silikony z anteny
Ania
3 lata temu
Kiedyś pisanie o kimś , czy wywiad ze znaną mądrą osobą podnosiło prestiż czasopisma , programu czy stacji TV, dziś pokazywanie takich pustaków zaznacza poziom i rangę portalu czy innych mediów .
Gość
3 lata temu
Żeby sie tak jeszcze na koniec w trumnie zes.rały....
...
Następna strona
bEhHJyfr