Wtorek 13.02.2018 17:30

Półnagie Godlewskie śpiewają o pogodzie: "Miało być już ciepło wreszcie, ale zimno łapie w kleszcze"

Monika Godlewska Esmeralda Godlewska siostry Godlewskie

Półnagie Godlewskie śpiewają o pogodzie: "Miało być już ciepło wreszcie, ale zimno łapie w kleszcze"

Tuż przed świętami siostry Godlewskie przebojem wdarły się do polskiego show biznesu i bardzo chcą w nim zagościć na dłużej.

Odkąd wulgarnie ubrane i wymalowane fanki medycyny estetycznej zaśpiewały - choć to może za mocne słowo - piosenkę o świątecznym karpiu, nie ma chyba w Polsce osoby, która nie słyszałaby o ich "fenomenie". Siostry zachęcone rekordową ilością wyświetleń na YouTube, zdążyły już nawet zapowiedzieć nagranie płyty i trasę koncertową. Póki co, podobnie jak uczestnicy Warsaw Shore, jeżdżą po polskich dyskotekach i "rozkręcają imprezy".

Przypomnijmy: Godlewskie "rozkręcają imprezę" w Katowicach: "Darmowe drinki, szampan, show na barach"

Wkrótce jednak każdy spragniony widoku Małgorzaty i Esmeraldy będzie mógł nasycić oczy oglądając je regularnie we własnym domu. Już w Walentynki rusza bowiem prognoza pogody, którą celebrytki będą zapowiadać gołe od pasa w górę. Program o chwytliwej nazwie Naga prawda o pogodzie będzie emitowany po godzinie 23 na antenie 4fun dance.

Zobacz: Siostry Godlewskie dostały własny program. Będą prowadzić prognozę pogody... TOPLESS!

Stacja wypuściła już "oficjalny zwiastun", na którym widać Małgosię i Esmeraldę ubrane w skórzane komplety niczym ze sklepu dla miłośników sado maso. Godlewskie śpiewająco zapowiadają słońce i deszcz na nutę To nie ja Edyty Górniak.

My pogodę śpiewamy, wasze dni rozchmurzamy, nie wiesz niż dziś czy wyjść, zostać tu, w melanż wbić, jesteśmy po to, by śpiewać ci - brzmią słowa piosenki.

Z zapowiedzi wynika też, że poza "nieco" zmodyfikowanym repertuarem Edyty, Godlewskie zaśpiewają m.in. piosenkę Anny Jantar.

Miało być już ciepło wreszcie, dalej zimno łapie w kleszcze, popatrz, o popatrz - stękają półnagie siostry, przybierając "zmysłowe" pozy.

Nietrudno też zauważyć, że zarówno Esmeralda jak i Gosia zaskakująco naturalnie czują się przed kamerą bez górnej części garderoby.

Będziecie oglądać ich "popisy"?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (337)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 331-337 z 337
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.02.2018 23:57
Obycie, takt, prezencja, Godlewskie tego nie mają
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.02.2018 14:52
Małgorzata to ta z czołem do połowy głowy..??? Bo nie rozróżniam ich
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Magda 22.02.2018 16:17
Czekam na rychły „upadek na cycki” tych mało inteligentnych i okaleczonych Pań. Kiedy na piedestał wyniesiecie inteligentne i naturalne kobiety :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 23.02.2018 22:52
Gość: Kiedy zaczniecie pisać o inteligentnych kobietach z prawdziwymi osiągnięciami zamiast o pustakach, które jedyne co mogą zaoferować to sztuczne cycki?
Weź najpierw znajdź takie kobiety xD A media (zwlaszcza takie jak pudel) piszą o tym, co najlepiej się sprzeda.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 16.03.2018 18:30
Jak się ma pusto we łbie to się pokazuje tyłek
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 331-337 z 337