Wtorek 13.02.2018 19:30

Majdany wystylizowani na Beckhamów reklamują perfumy Radzia...

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek-Majdan Radosław Majdan perfumy Majdana David Beckham Victoria Beckham

Majdany wystylizowani na Beckhamów reklamują perfumy Radzia...

Nie da się ukryć, że związek z Małgorzatą Rozenek-Majdan ma na Radka zbawienny wpływ. Dziwnym trafem odkąd Radek i Gosia są razem, byłemu piłkarzowi urosły włosy a w jego szafie pojawiło się więcej garniturów i porządnych butów. Nic więc dziwnego, że z czasem Majdan zapragnął pachnieć jak "prawdziwy dżentelmen" i rozczarowany ofertą na rynku męskich zapachów, wylansował własny. Miało być światowo i luksusowo, bo Radek reklamował perfumy indiańskim jastrzębiem. Niestety, okazało się, że trochę naciągnął interpretację horoskopu i wyszło na to, że pachnie bobrem: Majdan chwali się, że jego nowe perfumy to "złoty jastrząb" w indiańskim horoskopie. Tymczasem okazuje się, że jest… BOBREM!

Mimo to małżeństwo Majdanów uważa, że zapach jastrzębia bobra jest doskonały na nadchodzące Walentynki. Gosia już pochwaliła się odpowiednią grafiką na Facebooku, przypominając zakochanym, że jeśli spóźnili się z prezentem, mogą kupić zapach Radka. Niestety, nie wszyscy chcą pachnieć jak Majdan, bo reklama wzbudziła mieszane uczucia:

Obawiam się, że jest Pani niewiarygodna w tej reklamie... Nosząc Rolexa na ręce trudno uwierzyć, że wybiera Pani te perfumy dla siebie - napisał jeden z użytkowników, wytykając chyba zbyt niską cenę perfum (około 100 złotych za flakon).

Naszym zdaniem zainteresowanie powinna budzić nie tyle cena perfum, co ich reklama. Gosia i Radek wyglądają na niej łudząco podobnie do Victorii i Davida Beckhamów...

Myślicie, że David też pachnie indiańskim bobrem?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (989)

Odpowiedz
24 4
zgłoś
Gość 13.02.2018 19:36
Jakie to wieśniaki beka na całego
Odpowiedz
7 41
zgłoś
gość 13.02.2018 19:37
Super ,ślicznie razem wyglądają
Odpowiedz
15 2
zgłoś
Gość 13.02.2018 19:37
gość: Bo każdy marzy, aby pachnieć Majdanem. :)
Hahahahahhahaha
Odpowiedz
15 6
zgłoś
Gość 13.02.2018 19:37
Już czujem tom woń... oooouuuu... Fuk Fuk niuchamy my pudlowe cham..y. Zazdrosne cebulaki o urodę radzi dziadzi i babci goni
Odpowiedz
14 4
zgłoś
Gość 13.02.2018 19:37
gość: Radosław Majdan nosi tzw. system. Jest to po prostu nowoczesna peruka. Przykleja się toto na głowę i można w tym chodzić nawet kilka dni. Nie spada przy wietrze, a nawet w wodzie. Po kilku dniach należy to zdjąć wymyć głowę, nałożyć specjalny klej i znowu przykleić ten system. Systemy robi się z naturalnych włosów, przeważnie chińskich, które się najpierw wybarwia, a następnie na białe nakłada odpowiednią farbę, aby pasowała to pozostałych włosów klienta.
Ha ha
Ładowanie komentarzy…