Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gazeta z Malezji opublikowała listę, która pomoże ZIDENTYFIKOWAĆ GEJA I LESBIJKĘ

108
Podziel się

"Geje zwykle noszą brody i spędzają długie godziny na siłowni, a lesbijki zwykle chodzą same". Przerażające?

Gazeta z Malezji opublikowała listę, która pomoże ZIDENTYFIKOWAĆ GEJA I LESBIJKĘ
bCIULlFh

Mimo wzrastającej roli edukacji seksualnej, w wielu zakątkach świata wciąż można spotkać się z dyskryminacją ze strony rządu na tle rasowym, płci czy orientacji seksualnej. Władze Malezji postanowiły walczyć z "zarazą", która dotyka coraz więcej obywateli azjatyckiego państwa - mowa o homoseksualizmie. Jako że orientacja homoseksualna jest w tym kraju zakazana (można dostać za nią nawet 20 lat prac społecznych), w głównej malezyjskiej gazecie Sinar Harian opublikowano listę, która pomoże zidentyfikować geja i lesbijkę. Z przewodnika możemy dowiedzieć się, że gejów najczęściej możemy spotkać siłowniach, gdzie wcale nie chcą dbać o sylwetkę, ale mają wymówkę do podziwiania innych mężczyzn w trakcie ćwiczeń. Najczęściej zapuszczają oni brody i noszą markowe ubrania. Lesbijki z kolei można rozpoznać po tym, że wolą chodzić same, a oprócz tego deprecjonują mężczyzn przy każdej nadarzającej się okazji.

Znany malezyjski aktywista wyraził obawę przed artykułem opublikowanym w Sinar Harian. Według Arwidna Kumara publikacja w gazecie może zagrozić życiu całej homoseksualnej społeczności zamieszkującej Malezję.

Jeżeli naprawdę chcecie edukować społeczeństwo, wytłumaczcie mu, że jeżeli mają kogoś potępiać, to niech będą to pedofile, gwałciciele i zabójcy. Ludzie, którzy realnie stanowią zagrożenie życia dla innych. W jaki sposób osoba homoseksualna stanowi zagrożenie dla życia? - opowiadał w filmie opublikowanym na swoim kanale na YouTube.

bCIULlFj

Znam mnóstwo religijnych osób, w tym islamskich księży, którzy noszą brody. Czy według waszej filozofii oni też są homoseksualistami? Idiotyczne myślenie - podsumował Kumar.

W zeszłym roku Malezja zakazała dystrybucji disneyowskiej ekranizacji "Pięknej i Bestii" ze względu na minimalny wątek gejowski.

bCIULlFp
bCIULlFK
KOMENTARZE
(108)
Gość
2 lata temu
Dodam ze w malezji panuje islam
gość
2 lata temu
Tragedia... Ze tez w 21 wieku nadal istnieja rozne religie i ich fanatycy. To tylko swiadczy o tym, ze wielu ludzi to zwykli i****i, ktorzy nie maja pojecia o biologii, fizyce, chemii...
Gość
2 lata temu
Ciemnogrod bardzo wspołczuje zyjmy i dajmy zyc innym kazdy ma prawo do szczescia !
bCIULlFL
gość
2 lata temu
Kolejny chory kraj
gość
2 lata temu
twój brak mózgu jest straszną chorobą
Najnowsze komentarze (108)
Gość
2 lata temu
Kurcze chyba jestem i lesbijką i gejem jednocześnie
yghujk
2 lata temu
niech lepej zrobia insrukcje jak poznac transa
okj
2 lata temu
Po prostu dzikusy.
Gość
2 lata temu
Tak. A inni mówią że to u nas jest źle...
Gość
2 lata temu
Polowanie na czarownice level XXI
Gość
2 lata temu
Homoseksualizm to choroba udowodniono to naukowo jest to mutacja genomu kodu DNA odpowiedzialna za orientacje, leczyć się nie da bo mutacji generycznych leczyć się nie da, istnieje jeszcze coś takiego jak homoseksualizm wywołany trauma i patologia przeżyta w dzieciństwie np molestowanie i to da się wyleczyć
Gość
2 lata temu
Stanowią zagrożenie dla życia bo go nie mogą dać 😂😂😂
Gość
2 lata temu
A propos bajki Piękna i Bestia - zgadzam się z decyzją o zakazie dystrybucji. Ja tez bym sobie nie życzyła aby Disney deprawował mi dziecko.
bCIULlFD
Jaaa
2 lata temu
Pozdrawiam chłopaków z siłowni :)
Gość
2 lata temu
To moj maz jest gejem. Gorzej. Wg tego, to ja jestem lesbijka. Swiat stanal na glowie, odbilo im
gość
2 lata temu
Islam i wszytko jasne
szyderca
2 lata temu
mają racje,zboczencow powinno sie utylizowac,na miejscu.
gość
2 lata temu
jaki wątek gejowski w bajce?!
gość
2 lata temu
Zaraz pod osłoną nocy PIS zrobi z tego ustawę
...
Następna strona
bCIULlGf