Wtorek 13.02.2018 19:00

Gazeta z Malezji opublikowała listę, która pomoże ZIDENTYFIKOWAĆ GEJA I LESBIJKĘ

dyskryminacja gejów i lesbijek Ardwin Kumar

Gazeta z Malezji opublikowała listę, która pomoże ZIDENTYFIKOWAĆ GEJA I LESBIJKĘ

Mimo wzrastającej roli edukacji seksualnej, w wielu zakątkach świata wciąż można spotkać się z dyskryminacją ze strony rządu na tle rasowym, płci czy orientacji seksualnej. Władze Malezji postanowiły walczyć z "zarazą", która dotyka coraz więcej obywateli azjatyckiego państwa - mowa o homoseksualizmie. Jako że orientacja homoseksualna jest w tym kraju zakazana (można dostać za nią nawet 20 lat prac społecznych), w głównej malezyjskiej gazecie Sinar Harian opublikowano listę, która pomoże zidentyfikować geja i lesbijkę. Z przewodnika możemy dowiedzieć się, że gejów najczęściej możemy spotkać siłowniach, gdzie wcale nie chcą dbać o sylwetkę, ale mają wymówkę do podziwiania innych mężczyzn w trakcie ćwiczeń. Najczęściej zapuszczają oni brody i noszą markowe ubrania. Lesbijki z kolei można rozpoznać po tym, że wolą chodzić same, a oprócz tego deprecjonują mężczyzn przy każdej nadarzającej się okazji.

Znany malezyjski aktywista wyraził obawę przed artykułem opublikowanym w Sinar Harian. Według Arwidna Kumara publikacja w gazecie może zagrozić życiu całej homoseksualnej społeczności zamieszkującej Malezję.

Jeżeli naprawdę chcecie edukować społeczeństwo, wytłumaczcie mu, że jeżeli mają kogoś potępiać, to niech będą to pedofile, gwałciciele i zabójcy. Ludzie, którzy realnie stanowią zagrożenie życia dla innych. W jaki sposób osoba homoseksualna stanowi zagrożenie dla życia? - opowiadał w filmie opublikowanym na swoim kanale na YouTube.

Znam mnóstwo religijnych osób, w tym islamskich księży, którzy noszą brody. Czy według waszej filozofii oni też są homoseksualistami? Idiotyczne myślenie - podsumował Kumar.

W zeszłym roku Malezja zakazała dystrybucji disneyowskiej ekranizacji "Pięknej i Bestii" ze względu na minimalny wątek gejowski.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (188)

Odpowiedz
13 5
zgłoś
gość 13.02.2018 19:18
Gość: Dodam ze w malezji panuje islam
Ale u nas tak samo.
Odpowiedz
19 7
zgłoś
gość 13.02.2018 19:19
w Polsce niedługo też. Poluje się na uchodźców, Żydów i zaraz kolej przyjdzie na inne mniejszości
Odpowiedz
11 1
zgłoś
gość 13.02.2018 19:21
Strach na posłów popatrzeć same brody
Odpowiedz
10 4
zgłoś
gość 13.02.2018 19:22
gość: pedalstwo to straszna choroba
Sam jestes chory, pisowski pedofilu!
Odpowiedz
7 7
zgłoś
gość 13.02.2018 19:22
gość:
Gość: Dodam ze w malezji panuje islam
w Polsce katolicyzm a tolerancja dla gejów neiwiele większa. To jaki z tego wniosek masz?
W Polsce nie ma tolerancji dla gejów?
Ładowanie komentarzy…