Guzik, Miko i... sobowtórka Nataszy Urbańskiej - tak wyglądają nowi uczestnicy "TTBZ" (ZDJĘCIA)

Już niebawem rusza dziewiąta (!) edycja polsatowskiego show. Zobaczcie, kto tym razem dostał szansę na odświeżenie kariery. Znacie ich?

0
Podziel się
1 z 15
Nowi uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Nowi uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
0
0

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo zadebiutował na antenie Polsatu w 2014 roku i od tamtej pory cieszy się niesłabnącą popularnością. Format, w którym uczestnicy upodabniają się do znanych gwiazd nie tylko wizualnie, ale i wokalnie niejednokrotnie potrafił zadziwić i rozbawić. Dzięki niemu spora ilość drugoligowych aktorów, piosenkarzy i celebrytów miała szansę pokazać się z zupełnie innej strony i nadać nowy bieg swojej karierze.

3 marca wystartuje kolejna, dziewiąta edycja show, w której o popularność będą walczyć nowi uczestnicy. Nazwiska większości z nich póki co niewiele mówią - najbardziej znane to Anna Guzik i Iza Miko. Poza nimi wystąpi też m.in. sobowtórka Nataszy Urbańskiej - Natalia Krakowiak i wokalistka zespołu Red Lips. Nagrania do premierowego odcinka już się odbyły.

Zobaczcie, jak wyglądają nowi uczestnicy:

KOMENTARZE
(0)
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Elegancka księżna Kate w szytej na zamówienie kreacji towarzyszy Williamowi w teatrze. Piękna? (ZDJĘCIA)

Znana z wysublimowanego wyczucia stylu Brytyjka ożywiła prostą stylizację srebrnymi butami Jimmy Choo za 2 700 złotych i torebką za 3 470 złotych. Lubicie jej styl?
8.

Świeżo poślubieni Ilona Felicjańska i Paul Montana całują się na warszawskim lotnisku (ZDJĘCIA)

Upokorzona celebrytka i jej małżonek postanowili zaprezentować dowód swej dozgonnej miłości przed obiektywami fotoreporterów. Wypadli przekonująco?
3.

Wniebowzięta Beata Tadla daje się ponieść chwili w miłosnym uścisku ukochanego podczas wakacji w Sopocie (ZDJĘCIA)

Dziennikarka wybrała się ze swoim partnerem na plażę i do muzeum figur woskowych. Udało jej się już całkiem zapomnieć o Krecie?
2.

Uzbrojony w miecz świetlny Daniel Olbrychski w stroju Kmicica walczy z ogrodzeniem przed studiem "DDTVN" (ZDJĘCIA)

Aktor wykazał się nie lada krzepą, dając przed fotoreporterami popis prawdziwej, intergalaktycznej szermierki. Obi-Wan powinien zacząć obawiać się konkurencji?