Wtorek 20.02.2018 08:45

Dramat Anny Muchy: krawcowa chciała zakryć jej biust. "Pani Eugenia zaszywa mi DOBRA NARODOWE"

Anna Mucha Kocham Cię Polsko

Dramat Anny Muchy: krawcowa chciała zakryć jej biust. "Pani Eugenia zaszywa mi DOBRA NARODOWE"

Chociaż Anna Mucha w dzieciństwie zapowiadała się na aktorkę, czas pokazał, że najwyraźniej nie wystarczyło jej talentu, aby zostać gwiazdą filmu. Nie zabrakło jej za to determinacji, aby być celebrytką i swego czasu - głownie dzięki związkowi z Kubą Wojewódzkim - była stałą bywalczynią ścianek. "Tłuste lata" skończyły się jednak, gdy w show biznesie pojawiły się nowe, młodsze twarze, a Anna nie miała pomysłu na to, jak przedłużyć swoją obecność w mediach. Ostatnio wyraźnie zatęskniła za sławą i postanowiła przypomnieć o sobie, tym razem jako "blogerka kulinarna".

Zobacz: Mucha została... BLOGERKĄ KULINARNĄ! "Taniej mnie ubierać niż karmić"

37-latka ma chyba nadzieję na reaktywację kariery - na szczęście może w tej kwestii liczyć na TVP, które zaprosiło ją do udziału w wielkanocnym odcinku Kocham Cię, Polsko. Anna była tak podekscytowana tym, że znowu może wystąpić w telewizji, że nie omieszkała pochwalić się tym faktem na Instagramie.

Głównym jej problemem w trakcie nagrań okazał się dobór garderoby, dlatego postanowiła poradzić się w tej kwestii fanów. Zamieściła swoje zdjęcie w dwóch kreacjach i kazała im głosować na tę, w której lepiej się prezentuje. Internauci wybrali kombinezon z dużym dekoltem, jednak i tutaj Anna napotkała trudności. Garderobiana stwierdziła bowiem najwyraźniej, że piersi Anny nie są aż tak zjawiskowe, aby pokazywać je widzom w trakcie wielkanocnego śniadania i postanowiła zaszyć część dekoltu. Dla spragnionej uwagi Anny okazało się to tak traumatyczne, że aż musiała nagrać relację na żywo z tego wydarzenia.

No to wybraliście, a pani Eugenia mi teraz dobra narodowe zaszywa, co bym nie świeciła klejnotami cały czas. Inteligencja jest w zębach - powiedziała, trzymając w ustach nawleczoną igłę.

Ostatecznie krawcowa nie zakryła jednak aż tak wiele, albo Musze udało się wynegocjować odsłonięcie dekoltu, bo na kolejnych ujęciach pozuje już uśmiechnięta, odkrywając znaczną część biustu.

Oglądajcie w Wielkanoc, takie jaja! - zapowiedziała ściskając się z Barbarą Kurdej-Szatan.

Będziecie oglądać "dobra narodowe" Anny?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (172)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 172
Odpowiedz
15 25
zgłoś
gość 20.02.2018 08:46
Fap fap fap fap, uhmmm, ohhhh, aaaaaaa, no i trzeba zetrzeć monitor.
Odpowiedz
20 6
zgłoś
Gość 20.02.2018 08:47
Miłego dnia ludziki :)
Odpowiedz
23 7
zgłoś
Gość 20.02.2018 08:47
Normalnie news dnia!
Odpowiedz
225 27
zgłoś
Gość 20.02.2018 08:47
Głupia baba
Odpowiedz
295 17
zgłoś
gość 20.02.2018 08:47
Dobra narodowe - to tylko Twoje zdanie Aniu.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 172