Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kraśko chwali się, że został sam z dziećmi. "Czułem, że odpowiedzialność jest na moich barkach”

152
Podziel się

Złości mnie, gdy słyszę jak jakiś mężczyzna mówi: "Moja żona nie pracuje, siedzi w domu z dziećmi”" - oburza się prezenter. "Myślę wtedy: "To, cwaniaczku, zostań sam z dwójką trójką dzieci”".

Kraśko chwali się, że został sam z dziećmi. "Czułem, że odpowiedzialność jest na moich barkach”
bDAZgqut

Piotr Kraśko przeżył ostatnio ciężkie chwile. Jego żona, Karolina Ferenstein postanowiła dołączyć do ekipy trzeciego sezonu Agenta i wyjechała do Azji, pozostawiając mężowi cały dom z trójką dzieci na głowie. Podobno podjęła taką decyzję za namową przyjaciółki Piotra z dzieciństwa, a obecnie jego najbliższej współpracownicy, Kingi Rusin. Podobno Karolina poskarżyła się Kini, że prezenter znacznie chętniej mądrzy się na temat rodzicielstwa niż praktykuje je w codziennym życiu. Ponoć Rusin zasugerowała jej wtedy, że kubeł zimnej wody na pewno Kraśce nie zaszkodzi. Na dodatek nie mógł wydzwaniać do żony z każdym problemem, bo uczestnicy Agenta mogli korzystać z telefonów bardzo rzadko i pod specjalnym nadzorem.

Piotr poradził sobie świetnie, o czym wiadomo z najlepszego źródła - od niego samego. Ciężko to wprawdzie ocenić obiektywnie, znając tylko jedną wersję, ale najważniejsze, że Piotr jest z siebie szalenie dumny.

Dla mnie doświadczenie pozostania z trójką dzieci było bezcenne - zapewnia w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie. Chociaż oczywiście miałem pomoc. Generalnie jednak czułem, że odpowiedzialność jest na moich barkach. Ten czas sprawił, że jeszcze bardziej podziwiam moją kochaną żonę, która jest wspaniałą, najlepszą matką świata. W takich sytuacjach zdarza się, że czas się liczy w godzinach. Tym bardziej patrzę na kobiety z podziwem i składam im głęboki pokłon. Mężczyzna lubi ponarzekać, że jest mu ciężko, jaki on jest zmęczony, musi wyjechać, odpocząć, iść do pracy… Mężczyzna często idzie do pracy, żeby odpocząć. A kobieta zostaje z dziećmi. I *właściwie nie odpoczywa nigdy, nie może wziąć dnia wolnego. *

bDAZgquv

W podobnej sytuacji, co Kraśko, znalazł się także partner Ilony Ostrowskiej, który został z ich dwuletnim synem i 11-letnią córką aktorki z poprzedniego małżeństwa:

Tylko w przeciwieństwie do prezentera nie chwali się tym na wszystkie strony.

Piotr postanowił przy okazji podkreślić, jak bardzo niesprawiedliwe i krzywdzące są stereotypy, że ktoś, kto zajmuje się domem i dziećmi, a nie pracą zawodową, w gruncie rzeczy nic nie robi i tylko leniuchuje w domu.

bDAZgquB

Złości mnie, gdy słyszę, jak jakiś mężczyzna mówi: "Moja żona nie pracuje, siedzi w domu z dziećmi" - oburza się Kraśko. Myślę wtedy: "To, cwaniaczku, zostań na cały dzień z dwójką, trójką dzieci". Sam. A najlepiej na tydzień.

Uważacie, że sytuacje, gdy ojciec opiekuje się własnymi dziećmi, podczas gdy żona wyjeżdża służbowo, powinien być uważany za aż taki akt bohaterstwa, że trzeba się z niego zwierzać tabloidom?

bDAZgquC
bDAZgquD
bDAZgquW
KOMENTARZE
(152)
gość
3 lata temu
Mój tata został z trójką małych dzieci bo nasza mama zmarła.to jest bohater !!
gość
3 lata temu
mój kolega jest zbrojarzem i zostawiła go dziewczyna z dzieckiem samego niedługo po porodzie. codziennie daje rade od kilku lat i nie oczekuje pochwały. A tutaj chłop z tv został raptem na kilka dni sam z odchowanymi dziećmi i chodzi po gazetach. nie wspomne ile smaotnych matek wychowuje dzieci i to same samiuteńkie kształcą lekarzy czy inżynierów
Kot
3 lata temu
Piotrze, już przestań tak włazić w d**ę Karolinie. Najpierw z nią zdradziłeś pierwsza żonę z która sie przyjaźniła a później Karolinę z jej przyjaciółka, jesteś zwykłym bucem !
bDAZgquX
Gość
3 lata temu
Jaki on kochany i wspaniałym mąż. I jak żonę docenia... Zawsze tak bylo ... ?
Gość
3 lata temu
Powiedzcie to mojemu mężowi. Pracuje umysłowo i wychowuje dzieci bo on po pracy musi odpocząć gdyż on pracuje fizycznie nie to co ja za biurkiem pff
Najnowsze komentarze (152)
gość
3 lata temu
Nie,. :) To było ponad 30 lat temu i było ciężko jak diabli.Ale tato dał radę.
Gość
3 lata temu
Masakra...łajdaczy się z jej „przyjaciółka” i jeszcze bóg wie z kim ...a teraz idealna rodzinka...Pani Karolino bardzo podziwiam Panią , ze była Pani to wybaczyć...ja bym kopnęła w d**e...
gość
3 lata temu
Nie cierpię tego z****
Gość
3 lata temu
Brrr czy to fabryka patriotów?
Gość
3 lata temu
Ta wiecznie z tymi sztucznymi zębami na wierzchu
gość
3 lata temu
Krasko nie podlizuj sie do opinii spolecznej
Radosław Rado...
3 lata temu
Gosia go n ie odwiedziła i nie pomogła? Perfekcyjna pani domu mogłaby pomóc...
gość
3 lata temu
Czemu on na co drugim zdjęciu pokazuje że nie ma dolnych piątek, to jakaś moda teraz?
bDAZgquP
gość
3 lata temu
Resortowy bachor!
EGehrstr
3 lata temu
byłem sam z 3 a z pierwszym od niemowlaka i to najpiękniejszy okres mojego zycia aKrasko to c****ł
Gość
3 lata temu
Nie sztuką jest zrobić.Sztuką jest wychowywać.Widac że rzadko bywa w domu
TVN fake news
3 lata temu
TyPOwy Resortowy .POdobał im się POżar w Burdelu
Gość
3 lata temu
Bardzo dobrze że o tym mówi - wszystcy faceci powinni to przeczytać.
gość
3 lata temu
czy wyjuz na prawde nie macie o czym pisac tylko o takich pierdołach? przecietny Kowalski kazdego dnia zostaje z dziecmi sam i nie chwali sie tym przed swiatem !!!
...
Następna strona
bDAZgqvr