Poniedziałek 26.02.2018 10:30

Jabłczyńska już się nie rozbierze. "Ze względu na powagę zawodu"

Joanna Jabłczyńska

Jabłczyńska już się nie rozbierze. "Ze względu na powagę zawodu"Fot. ONSJoanna Jabłczyńska pięć lat temu, za drugim podejściem zdała egzamin i uzyskała tytuł radcy prawnego. W wywiadach chwaliła się, że nie ma problemów z łączeniem pracy w kancelarii z pozowaniem ściankach. Z czasem założyła własną kancelarię i szczyciła się tym, że ma coraz więcej klientów, pewnie dlatego, że tak bardzo przejmuje się ich sprawami.

PRZYPOMNIJMY: Jabłczyńska reklamuje swoją kancelarię: "Każdą sprawę traktuję, jakby była moja!"

Twierdziła, że klienci jej kancelarii nie mają nic przeciwko temu, że pani mecenas od czasu do czasu wybierze się na drugi koniec świata z ekipą Agenta i dążąc do celu po trupach, będzie ich wyprowadzać w pole, a nawet oszukiwać w żywe oczy.  Wprawdzie tego wymaga scenariusz programu, jednak po emisji sezonu z udziałem Jabłczyńskiej nie brakowało opinii, że okazała się tak bezwzględna, że równie dobrze mogłaby być agentem.

Joanna się tym nie przejęła. Zresztą osoby, które zgłaszają się po pomoc prawną, z reguły oczekują od swoich pełnomocników skuteczności, a czasem nawet braku skrupułów, więc to, jak wypadła w programie mogło jej nawet pomóc. Gorzej z rozbieranymi scenami. Te, jak się okazuje, znacznie bardziej przeszkadzają klientom Joanny, dlatego musiała przeprowadzić poważną rozmowę z ekipą serialu Na Wspólnej.

Dyskutowałam ze scenarzystami o tym, że moje pokazywanie się w serialu musi się zmienić, odkąd zostałam radcą prawnym - tłumaczy aktorka. Ze względu na powagę zawodu. Były takie wątki, z których na moją prośbę scenarzyści musieli zrezygnować. Odmawiam głównie wątków erotycznych, których nie cierpię, bo mnie zawstydzają. Nieraz na planie jest sytuacja, że reżyser chce mnie bardziej rozebrać przy jakiejś miłosnej scenie. Ja mówię wtedy: "Stop, ja nie mogę tego zagrać. Pilnujmy się”. Nie chcę wątków erotycznych w serialu. 

Fot. ONSFot. ONS

 

Fot. ONS

Fot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (132)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 121-132 z 132
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.02.2018 21:46
Zawsze staro, zawsze jak P Kwaśniewska.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 26.02.2018 21:50
Niech wybiera
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 26.02.2018 21:53
Normalnie zostałaby wyrzucona z planu gdyby miała jakiś problem, to reżyser dyktuje co i jak
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Cat 26.02.2018 22:02
Ze względu na powagę zawodu jakiegokolwiek w sumie to trochę głupio grać w serialach, ale generalnie nagość w filmie to dość osobista decyzja aktora, ale z dobrym reżyserem nawet coś a la porno da się zagrać na miarę Cannes
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 26.02.2018 22:23
gość: Jak tam Marina? Już przelew przyszedł i jest zgoda? Koniec niepochlebnych tekstów na jej temat? Już was nie pozywa?!
Marina jest w ciąży...daj jej spokój
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 121-132 z 132