Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kinga Rusin martwi się o córkę: "Iga przesadza jeśli chodzi o naukę. Przestała wychodzić z domu”

201
Podziel się:

"Muszę pilnować, żeby kładła się spać o normalnej porze" - ujawnia Kinga Rusin, dumna z ambicji córki.  "Nieco mnie to martwi, bo do maja jeszcze trochę czasu".

Kinga Rusin martwi się o córkę: "Iga przesadza jeśli chodzi o naukę. Przestała wychodzić z domu”
bEJchfQR

Iga Lis, młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa jeszcze dwa lata temu łączyła swoją przyszłość z modelingiem. Na wybiegu zadebiutowała jesienią 2012 roku, prezentując kolekcję Łukasza Jemioła. Jej rodzice początkowo mieli mieszane uczucia jeśli chodzi o jej pomysł na karierę. Ponoć zwłaszcza tata Igi, Tomasz Lis, nie był zachwycony jej decyzją.

Jak się okazuje, niepotrzebnie się martwił. Córka uznała modeling za młodzieńczą przygodę na drodze do uzyskania uniwersyteckiego wykształcenia.
Oczywiście, jak większość dzieci bogatych rodziców, chce studiować na renomowanej zagranicznej uczelni.

Jednak żeby się tam dostać, nie wystarczą pieniądze. Trzeba jeszcze poszczycić się wybitnymi wynikami w nauce. Dlatego Iga, która w maju przystępuje do matury, spędza nad podręcznikami tyle czasu, że aż jej mama się zaniepokoiła.

bEJchfQT

Iga ma tendencję do przesadzania jeśli chodzi o naukę - ujawnia prezenterka w rozmowie z tygodnikiem Gwiazdy. Muszę pilnować, żeby kładła się spać o normalnej porze. Jeśli mowa o wyjściach na miasto to Iga przestała w ogóle wychodzić z domu. Nieco mnie to martwi. Bo do maja jeszcze trochę czasu.

Kinga zapewnia, że ona sama nie zmusza córki do nauki, tylko Iga sama z siebie jest taka ambitna.

Od samego początku mówiłam moim dzieciom, że nikt mnie nie gonił do matury - wyjaśnia prezenterka. Mówili mi od początku, że to, czy będę się uczyć i jak będę się uczyć, jest moim wyborem. Ja dokładnie z tego samego założenia wychodzę w wypadku moich córek.

bEJchfQZ
bEJchfRa
bEJchfRu
KOMENTARZE
(201)
Gość
4 lata temu
Baki zbija nie sie uczy
Gość
4 lata temu
Mam mogłaby przynajmniej nie lecieć z tym do tabloidu. :)
gość
4 lata temu
Iga ma glos jakby od 2roku zycia nie wysmarkala nosa i w dodatku taaaaaki nuuudny . Jak to dziewcze chce zostac dziennikarka skoro po 2 minutach sluchania jej mozna usnac
bEJchfRv
Gość
4 lata temu
Iga wybrała więc Kinga powinns się cieszyć z takiego wyboru.
gość
4 lata temu
Dobrze, dobrze, niech robi pozory. Czy się uczy, czy siedzi przyklejona do fejsa i instagrama -mama z tata I tak jej załatwia miejsce na odpowiednich studiach.
Najnowsze komentarze (201)
Gość z ASW
3 lata temu
Iga nie miala za dobrych wynikòw na maturze . Przez swojà „ kariere “ w modelingu opuściła bardzo dużo zajęć I pamiętam , że potem musisła strasznie zakuwać , żeby zaliczyć semestr . Poza tym ona strasznie się przechwalała tym , że robi tà kariere w świecie mody , a potem I Tak nic z tego nie było . Prawda jest taka , że ona faktycznie zrezygnowała z modelingu , ale nie przez to , że musisła się uczyć do matury , tylko przez to , że miała dosyć spire braki z niektòrych przedmiotòw i musiała po prostu je nadrobić .Tak na serio to ona do matury zaczęła się uczyć od poczàtku lutego dopiero I potem się dziwila , że nie napisła Tak dobrze Jak chciala . Aczkolwiek faktycznie miała dużà wiedze na temat historii i polityki zagranicznej oraz polskiej .
Gość z ASW
3 lata temu
Ona zdała mature tylko dlatego , że ze wszystkich przedmiotòw maturalnych miała korepetycje . Wiem co mòwię bo chodziłem z nià do klasjy i w sumie to ona się dosyć słabo uczyła I gdyby nie korki to by było kiepsko i prawda jest taka , że dostała się na LSE tylko z tego powodu , że rodzice zapłacili , bo egzamin maturalny nie poszedł jej dobrze wiem bo z nià o tym rozmawiałem I mòwiła że słabo dosyć napisała
gość
3 lata temu
nie wyszło w modelingu bo sie nie nadaje i trzeba harować a i tak daleko by nie zaszła nawet po znajomościach więc teraz bedzie ambitna studentką za 45tyś/rocznie na takich uczelniach niczego nie uczą , w Wawie jest British School 80tyś rocznie i nauczyciele sa traktowani jak smiecie , każdy w tej szkole ma piatki , uczy się dzieci tylko jezyka bo zajecia sa przeprowadzane po angielsku , matematyka , historia inne przedmioty to lipa a nie nauka.
Gość
4 lata temu
Nie wierze!Chwali się czy żali?Niestety córeczki niezbyt zdolne.
Gość
4 lata temu
Na bank presje wywierają rodzice!I w dodatku -tacy!!! rodzice!A córki niestety intelektualnie przeciętne.
gość
4 lata temu
ale suchar
Gość
4 lata temu
Żeby tylko nie skończyła jak starsza siostra, która nie dostała się do żadnego dobrego liceum...
gość
4 lata temu
Współczuje Idze ma głos po ojcu. Jak z tym żyć.
bEJchfRn
gość
4 lata temu
Prędzej korepetytorzy z jej pokoju nie wychodzą, jak ktoś chodzi do prywatnej szkoły zupełnie nie przypominającej polskiego liceum to później mamusia może być dumna, że Igusia z wielce taka mądra. Drodzy licealiści których rodzice nie srają pieniędzmi, to w was przyszłość a nie w rozwydrzonej maniurce!
gość
4 lata temu
Noo, jak się ktoś nie uczył przez trzy klasy LO, to czasu niewiele zostało na nadrobienie zaległości. Nie ma co się na zapas martwić. Już córcia dobrze wie jaki poziom wiadomości prezentuje ... Skutecznej nauki, Pozdro
gość
4 lata temu
żylasta kobyło nie wmawiaj nieprawdy ,ale ty durna jesteś!
gość
4 lata temu
Nie szkolny materiał,ale dziubki do zdjęć młoda ma opanowane,mówią ze inteligentna jak mamcia,kulturalna jak tatko,a tupet ma jak oboje rodzice...
gość
4 lata temu
G****a Kingo nie urabiaj każdy wie jak się uczy,będzie gorzej niż ze starszą,która z hukiem jechała do USA i cichcem szybko wracała!!!
gość
4 lata temu
Przebiegła żylasta Rusinka chce wmówić że Iga się uczy pilnie podczas gdy wszyscy widzieli mnóstwo zdjęć z pokazów mody,marszów,restauracji,wyjazdów itp
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJchfSg
bEJchfSh
bEJchfSi
bEJchfSj
bEJchfSk
bEJchfRP