Trwa ładowanie...
Przejdź na

Figurski znowu o wylewie: "Pierwsze słowa, które usłyszałem, brzmiały: NIE DRZYJ SIĘ, nie jesteś w telewizji"

88
Podziel się

"Nieludzko bolały mnie nerki, powyrywałem sobie dreny" - wspomina.

Figurski znowu o wylewie: "Pierwsze słowa, które usłyszałem, brzmiały: NIE DRZYJ SIĘ, nie jesteś w telewizji"
bCxxJloB

Dwa lata temu Michał Figurski znalazł się w szpitalu, gdzie na skutek cukrzycowych powikłań przeszedł operację i utrzymywany był w śpiączce farmakologicznej. Dziennikarz latami ignorował cukrzycę, co ostatecznie doprowadziło do wylewu. Gdy odzyskał siły, w wywiadach podkreślał, że problemy ze zdrowiem i skrajna sytuacja, w jakiej się znalazł, były dla niego znaczącą lekcją.

Ostatnio Figurski udzielił wywiadu Pani, w którym wraca do traumatycznych chwil.

Zachłysnąłem się tym, co osiągnąłem zawodowo, czułem, że trzymam kierownicę, a wizerunek nieuleczalnie chorego nie pasował do obrazu, który hodowałem i hołubiłem. Dopiero wylew otworzył mi oczy - wspomina. (...) Otwieram oczy. Kompletna ciemność, jestem prawdopodobnie na OIOM-ie, dookoła ludzie i migające urządzenia. Drę się nieprzytomnie. Ze strachu i bólu, jakiego dotąd nie znałem. Dziś, kiedy myślę o tej chwili, wydaje mi się, że to ma coś wspólnego z narodzinami, gdy opuszczasz ciepłe łono matki i wychodzisz na zimny świat, gdzie wszystko cię szarpie, osacza i boli - powiedział.

bCxxJloD

Pierwsze słowa, które usłyszałem, brzmiały: Nie drzyj się, nie jesteś w telewizji. Darłem się z bólu, zdemolowałem łóżko, nieludzko bolały mnie nerki i głowa. Ktoś mi opowiadał, że powyrywałem sobie dreny, zalałem wszystko płynem dializacyjnym - dodaje Michał.

bCxxJloJ
bCxxJlpe
KOMENTARZE
(88)
gość
2 lata temu
Czasem potrzebny jest kubeł zimnej wody. Ma duże szczęście,że była żona zajęła się nim a nie kopnęła w tyłek.
Gość
2 lata temu
No trudno, ale jakos sie Pan wywinal smierci. Prosze byc przyzwoitym czlowiekiem.
Gość
2 lata temu
Dostałeś ostrzeżenie, ale i szansę, wykorzystaj to
bCxxJlpf
gość
2 lata temu
ten czlowiek to idealny przyklad tego, ze CARMA WRACA
gość
2 lata temu
czy Justyna coś płaciła że Pudel usuwa wpisy o Gumoleonie ?
Najnowsze komentarze (88)
gość
2 lata temu
taka delirka
gość
2 lata temu
Przypomnij sobie B**U, jak sie zachowywałeś, jak byłeś zdrowy ?????? Poniżałes ludzi, publicznie !!! Pamiętaj, karma zawsze wraca !!!!!!!! Lepiej byc skromnym, przyzwoitym człowiekiem !!!!!!
Gość
2 lata temu
Dlaczego w szpitalach pracują Wsioki ? Dlaczego zwracają się do pacjentów , bezosobowo ..Czasy jak z filmu KONOPIELKA ...dawno się skończyły jest 21 wiek , drogie panie pielęgniarki
Obserwator
2 lata temu
Dostałeś drugie życie. Nie sknoć tego jak Durczok.
gość
2 lata temu
Bóg musi go kochać skoro dopuścił do niego takie cierpienie..polecam Peter Glas
List do Figur...
2 lata temu
kiedyś go spotkałam pod tesco na czerskiej, zaparkował tam bo chyba szedł do GW., nagle wyrósł mi przed oczami, rzucił powierzchowne spojrzenie, w którym było dużo pychy, zadufania w sobie i zła...pomyślałam wtedy...biedna duszo..dokąd Ty zmierzasz..poszłam dalej..mam nadzieję, że ten człowiek się zmienił i nawrócił, polecam na YouTube hasło: Demons of Sex - fr. Peter Glas, exorcist
gość
2 lata temu
Skończyło się rumakowanie......
gość
2 lata temu
Najgorsze to być starym i samotnym człowiekiem w szpitalu i jeszcze zwracanie się do pacjenta per babciu....
bCxxJloX
gość
2 lata temu
To dla mnie zagadka - 40 lat wstecz często pielęgniarkami czy nauczycielkami zostawały kobiety przyjężdżające z prowincji, bo co tu ze sobą zrobić więc aby podwyższyć status społeczny wybierały często między tymi dwoma zawodami, dlatego często poziom kultury i odnoszenia się do drugiego człowieka był bardzo niski. Ale czasy się zmieniły są studia pielęgniarskie, specjalistyczne kursy itp i dlaczego w szpitalach ciągle tkwią te pielęgniarki które bez szacunku i często złośliwie, traktują pacjentów!!!!
gość
2 lata temu
ta jego zona odeta skandalistka i ma n*****e w glowce
Gość
2 lata temu
Co za houjowy tekst piguły chamskiej jak zwykle.Pacjent cierpi .Dzięki pacjentowi masz pracę szmato .
gość
2 lata temu
Miałam dwa wylewy i nie kwilę jak ten zdziecinniały k****n. Co to quźwa kogo obchodzi tak psych ? Niech se znajdzie babę i wydorośleję w końcu, bo nie da się już tego słuchać !!!
Gośćwoodoo
2 lata temu
Wyrazy współczucia dla personelu szpitala,natomiast Panu tym razem się udało i dalej pluje Pan jadem!,Przypominam karma potrafi dwa razy wrócić!
Gość
2 lata temu
przestań cwaniaku się popisywać swoimi sprawami osobistymi, miałeś dużo powyżej tego co mają inni, ojca dyplomatę, przez to światowe życie, a później tylko balowałeś , popisywałeś się komfortowym życiem i z góry traktowałeś ludzi. przeczytaj statystyki ile ludzi ma chore nerki
...
Następna strona
bCxxJlpz