Trwa ładowanie...
Przejdź na

Aktorka z "Korony Królów" bredzi w wywiadzie: "Ludzie przejęli się pojawieniem TAKIEJ FAJNEJ AKTORKI w serialu"

296
Podziel się:

"Jest bardzo dużo zamieszania wokół mnie, a to jest mile widziane. Wiadomo, że lepiej jak mówią, niż nie mówią wcale". Na pewno...?

Aktorka z "Korony Królów" bredzi w wywiadzie: "Ludzie przejęli się pojawieniem TAKIEJ FAJNEJ AKTORKI w serialu"

Korona Królów, zgodnie z zapowiedziami prezesa Kurskiego, weszła w ramówkę stacji z impetem. Burza, którą wywołały pierwsze odcinki nie dotyczyła jednak zachwytów, a głównie łączona była z krytyką i brakiem profesjonalizmu twórców. Do tego widzowie narzekali, że telenowela jest zwyczajnie nudna. Rozwiązanie problemu znalazła Ilona Łepkowska, która stwierdziła, że po prostu trzeba... poczekać do 20. odcinka. "Reklama" serialu opłaciła się i prezes dofinansował przedsięwzięcie:

Przy okazji lawina krytyki spadła na aktorów grających w Koronie.... Wyraźną różnicę w podejściu do niej można zauważyć chociażby na przykładzie dwóch aktorek: młodej Marty Bryły i nieco bardziej doświadczonej Haliny Łabonarskiej. Podczas gdy odtwórczyni roli żony Łokietka z dystansem podchodzi do surowej oceny widzów, zbuntowana Bryła ma swoje zdanie na temat krytyki. I duży problem ze zdecydowaniem, czy przejmuje się nią czy też nie.

W ogóle nie przejmowałam się hejtem. To bardziej ludzie przejęli się pojawieniem się takiej fajnej aktorki w serialu - mówi w wywiadzie dla Dziennika Gazety Prawnej

Żaden komentarz pani nie zirytował? - dopytywała dziennikarka, mając zapewne w pamięci reakcję aktorki na pierwsze negatywne komentarze

Nie czytam komentarzy w internecie - ucięła Marta.

Na kilka z nich pani jednak odpowiedziała.

To było bardziej po to, żeby pokazać charakter i siebie - tłumaczy. Osiągnęłam swój cel, bo wzbudziłam jeszcze większe zainteresowanie. Jest bardzo dużo zamieszania wokół mnie, a to jest mile widziane. Wiadomo, że lepiej jak mówią, niż nie mówią wcale - przyznaje z rozbrajającą szczerością. Trzeba przyznać, że dawno nie słyszeliśmy, aby celem aktora było "wzbudzanie zainteresowania". Myśleliśmy, że w tym zawodzie bardziej chodzi o dobre wykonywanie swojej pracy.

Dalej Marta "tłumaczy się" z rzekomego konfliktu między nią a Łabonarską:

Nie wyobrażam sobie, żebym nie słuchała jej uwag. Ale bardziej nie wyobrażam sobie, żeby pani Halina dawała mi uwagi, bo od tego jest reżyser, a nie aktorka. Pani Halina również zdaje sobie sprawę z tego, że nie do końca jest to jej rola - stwierdza krnąbrnie.

Po lekturze wywiadu odnosimy wrażenie, że poza lekcją historii, Marcie pozostaje jeszcze jedna ważna lekcja do odrobienia - ta dotycząca pokory.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(296)
Gość
6 lat temu
To ta co nie umie grać! 😂
Gość
6 lat temu
Nie dość że brzydka to jeszcze g****a...
gość
6 lat temu
Oderwana od rzeczywistości, jak rasowa celebrytka a nie wysokiej klasy aktorka :)
Gość
6 lat temu
Już kolejna aktorka ze spalonego teatru... tylko czekać aż stanie sie celebrytka i pipka będzie świecić na ściankach... pipka z tv dosłownie
gość
6 lat temu
Boshe, kolejna gwiazda tefałpe, która nadaje się tylko do kartonów...
Najnowsze komentarze (296)
Iga
6 lat temu
Dajcie spokój dziewczynie. Ma czas, żeby się wyrobić. Gorzej z Żebrowskim. Kto widział ten jego filmik promujący Trzaskowskiego? To dopiero obciach, a jakoś peowcy go nie krytykują.
gość
6 lat temu
rude, piegowate, sepleniące i... głupie
gość
6 lat temu
laska co reklamuje McDonald's nas😀😀😀😀😊😀😊
gość
6 lat temu
ma powazna wade wymowy
Gość
6 lat temu
bosh
Gość
6 lat temu
bosh
pawel__puchal...
6 lat temu
Ludziska! Czemu się czepiliście tej dziewczyny?! zdecydowana większość z Was nie potrafiłaby zagrać w reklamie tamponów a co mówić o jakim kolwiek serialu itp. Dajcie jej się wykazać poznaliście ja praktycznie tylko z roli w Koronie Królów, pozwólcie jej pokazać się z innej strony, w innej roli nie tylko serialowej a poźniej oceniajcie. Jest młoda ma czas żeby się wszystkiego nauczyć... ależ nie lepiej komuś podciąć skrzydła zamiast pomóc w dążeniu do realizacji marzen. Pozdrawiam wszystkich hejterów
gość
6 lat temu
Ponoć nie czyta komentarzy ciekawe to dlaczego je cały czas usuwa. I*****a
Gość
6 lat temu
Jest tragiczna. Zero talentu i pokory.
Gość
6 lat temu
A gadacie koronę królów powiem że Marta Bryła fajnie gra żonę Kazimierz Wielkiego
Gość
6 lat temu
Beztalecie a glos jak dziecko z pierwszej klasy podstawowki pokory zero ot gwiazda polskiego kina
Gość
6 lat temu
Nienawidze tej idiotki! Gdzie by nie grala to jest dnem !
Gość
6 lat temu
Nienawidze tej idiotki! Gdzie by nie grala to jest dnem !
gość
6 lat temu
serial stracił przez "grę" tej aktorki, warsztat straszny, myślę, że mi wyszłoby lepiej choć aktorką byłam w przedstawieniach w podstawówce ;)
...
Następna strona