Trwa ładowanie...
Przejdź na

Magazyn "Press" o Filipie Chajzerze: "Bierze tylko najwyższe stawki. Nawet jego ojciec tego nie rozumie"

236
Podziel się:

"Przeciętne wynagrodzenie za poprowadzenie eventu to 5-10 tysięcy złotych. Filip Chajzer negocjacje zaczyna od 20-30 tysięcy. Uznał, że na tej zdobytej sławie trzeba zarobić tyle, ile się tylko da". 

Magazyn "Press" o Filipie Chajzerze: "Bierze tylko najwyższe stawki. Nawet jego ojciec tego nie rozumie"

Filip Chajzer, po siedmiu latach wytrwałego promowania się w TVN-ie otrzymał dwa tygodnie temu Telekamerę dla "największej nadziei telewizji". Ktoś nieżyczliwy mógłby powiedzieć, że po siedmiu latach lansu ta "nadzieja" sprawia wrażenie nieco przechodzonej, ale nie my. Trudno nie docenić licznych dobrych uczynków Flipa, o których wiadomo z najlepszego źródła: od niego samego. Chajzer stara się, by żaden życzliwy poryw serca z jego strony nie przeszedł niezauważony, więc chętnie opowiada o nich w wywiadach i nagłaśnia na Facebooku.

Ta strategia, jak się okazuje, przynosi wymierne rezultaty. Filip, oprócz świeżo otrzymanej Telekamery może pochwalić się także najwyższymi stawkami na rynku.

Jak donosi magazyn Press, młody Chajzer z zasady nie rusza się z domu za mniej niż 20 tysięcy złotych. Wysokich zarobków Filipa pilnuje jego menedżerka, a obecnie także partnerka życiowa, Małgorzata Walczak, była dziennikarka TVP Info.

Bierze tylko najwyższe stawki - ujawnia w rozmowie z magazynem Press osoba z branży. Przeciętne wynagrodzenie za poprowadzenie eventu to 5-10 tysięcy złotych. Filip Chajzer negocjacje zaczyna od 20-30 tysięcy. Nawet jego ojciec nie rozumie, dlaczego Filip nie zgadza się na poprowadzenie za mniejsze pieniądze nawet jakiejś bardziej prestiżowej imprezy. W tym biznesie to standard, jednak nie dla Filipa. *Uznał, że na tej zdobytej sławie trzeba zarobić tyle, ile się tylko da. *

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(236)
Gośćzani
6 lat temu
Skoro tyle płacą to po co ma się wysilać ?
gość
6 lat temu
Nie czaję, skoro ktoś mu tyle zapłaci to w czym problem? Niech ciągnie ile się da, jego 5 minut się skończy to chociaż tyle co się teraz nachapie
gość jaa
6 lat temu
Niech zarabia póki jest na topie. Jego sprawa z resztą. Pozdro Filip
Gość
6 lat temu
Czekam na wiosnę łapki w gore
Gość111
6 lat temu
Jaki on jest masakryczny z wyglądu z gadki zreszta tez
Najnowsze komentarze (236)
gość
6 lat temu
polski Ron Perlman
gość
6 lat temu
Ten chloptas jest masakryczny- inteligencia na poziomie przedszkolaka i twarz goryla.
gość
6 lat temu
bardzo denerwujacy facet....
gość
6 lat temu
A kto to jest, bo nie znam???
Gość
6 lat temu
Nie lubię ... brrr
Gość
6 lat temu
Kazdy by chcial taki zarobek miec, wykorzystuje możliwości. Ja nie hejtuje. Kto nie chce nie zatrudnia, kto nie chce nie oglada i tyle :-)
gość
6 lat temu
koleś kiedyś zrobił mi loda w jednym z warszawskich klubów. nie wierzycie? może hasło "big cocolino ass" da Wam do myslenia
gość
6 lat temu
Kto płaci takie stawki i za co .Ani wygląd ,ani wypowiedzi .
gość
6 lat temu
Ja bym go nie zatrudnił. Ten facet ma coś w sobie, że go nie znoszę.
paw
6 lat temu
Ciekwae czy w tym roku też będzie tyle grzybów. Kto to jest Chajzer?
gość
6 lat temu
A kto to jest ten p***b? Ryj jak w******k zdjęty z pługa, teksty ma jak gimnazjalista. Generalnie to i****a, ale skoro mu płacą to tylko pozazdrościć.
gość
6 lat temu
Jaka prostacka stacja taki prosty i toporny Chajzer !! Sztuczny, poci sie ale nic mu nie wychodzi !! Bardziej wygląda na sołtysa, ze wsi gdzieś w Białostockim, niż na dziennikarza !! Toporny chłopek roztropek !!! U dziennikarza dobrze widziana byłaby PREZENCJA !!!!! a tu niestety brak . błyskotliwość-- brak !! umiejętności-- brak !! I tak pracuje, na samych niestety chęciach !!!!
gość
6 lat temu
Super. Jest osobowością. Miły, sympatyczny, dowcipny.
gość
6 lat temu
Wcale nie przystojny, gęba pucułowata, Wszystko, co robi robi na siłę, i sam sie smieje najbardziej, z tego co zrobił !! Taki prosty chłopek roztropek !! Sztuczny, jak cycki Rozenek !!Stara, sie ale nic mu nie wychodzi !!widzę, go w audycji rolnik szuka żony !!1 Tam byłby na właściwym miejscu !! Nie nadaje sie do wystepów publicznych !!
...
Następna strona