Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jarosław Kret zapowiada: "Wyprowadzę się z tego kraju". Adam Kraśko grozi mu widłami...

1697
Podziel się

"Pani Tadla to wzór kobiecości. Takich dziewczyn się nie zostawia!" - komentuje rolnik bez żony. "U nas na wsi widły poszłyby w ruch."

Jarosław Kret zapowiada: "Wyprowadzę się z tego kraju". Adam Kraśko grozi mu widłami...
bCIFmDEB

Kiedy Beata Tadla i Jarosław Kret pięć lata temu zakochali się w sobie w redakcji telewizyjnych Wiadomości, mało kto wróżył im szczęście. Pogodynek przez lata wytrwale zapracował sobie na wizerunek infantylnego młodzieńca w średnim wieku. Dno osiągnął dziesięć lat temu w Vivie. Wyznał wtedy, że jest "dzieckiem natury” i nie obchodzi świąt. Więcej: "Muszę poradzić sobie sam ze sobą"

Dla Beaty Jarek rozstał się z matką swojego jedynego syna, informując ją, za pośrednictwem kolorowego magazynu, że nigdy jej nie kochał. Zobacz: Kret o matce swojego syna: "NIE KOCHAŁEM JEJ!"

Tadla dla nowego związku poświęciła małżeństwo z Radosławem Kietlińskim, który początkowo miał do niej duży żal o to, że jeszcze przed rozwodem zaręczyła się z Kretem w Vivie: "Mąż ŻĄDA OD NIEJ ALIMENTÓW i domu!"

bCIFmDED

Do tego stopnia zaufała Jarkowi, że zdecydowała się zaciągnąć kredyt na 860 tysięcy złotych na kupno nowego gniazdka pod Warszawą. Niestety, po pięciu latach związku okazało się, że ci, którzy przewidywali, że w Krecie odezwie się jego prawdziwa natura, mieli rację. Już kiedy udzielali wspólnego, nasyconego wzajemnymi żalami, wywiadu magazynowi Viva, wielu czytelników zastanawiało się, czy oni w ogóle jeszcze są razem.

W każdym razie w pierwszym odcinku Tańca z gwiazdami wystąpili już jako single i widać było, jak starają się schodzić sobie z drogi. Na pożegnanie Kret zarzucił swojej byłej dziewczynie chorobliwy przerost ambicji. * To, oczywiście, też nic nowego. Te same zastrzeżenia miał przed laty do *Agaty Młynarskiej.

Beata ma chorą ambicję - stwierdził pogodynek w rozmowie z Faktem. We wszystkim musi być najlepsza. I pewnie przez to wygra ten program. Mnie taniec zupełnie nie interesuje. Jestem w programie tylko w celach zarobkowych. Beata podchodzi do tego bardzo ambitnie i zadaniowo.

bCIFmDEJ

Kiedy wyszło na jaw, że Kret potraktował Beatę tak samo niedojrzale jak swoje poprzednie partnerki, w Polsce zawrzało. Jako jeden z pierwszych zareagował, i to naprawdę surowo, Adam Kraśko, znany jako rolnik, który nie znalazł żony.

Beata Tadla to dla mnie wzór kobiecości. Piękne kształty, ciekawa, osobowość, no i ciepło, które z niej bije. Z taką dziewczyną można się zestarzeć. Takich dziewczyn się nie zostawia! - ostrzega Kreta. Chyba musimy pogadać, tak po męsku. U nas na wsi widły poszłyby w ruch. Panie Jarku, proszę się poważnie zastanowić i nie krzywdzić Beaty, bo jeśli będzie przez pana płakała, to nie chciałbym być w pana skórze.

Kret chyba sam coraz bardziej nieswojo czuje się w swojej skórze. Sympatia ludzi wobec porzuconej z gigantycznym kredytem Tadli najwyraźniej go przerosła. Chyba nie spodziewał się takiej reakcji, a na dodatek jeszcze te widły...

Mam dość! Wyprowadzę się z tego kraju do Stanów! Zacznę uczyć na jakimś uniwersytecie i nikt mnie nie będzie hejtował - zapowiada w Super Expressie. Ja mam dość tego kraju i tych ludzi. Co za kraj!

bCIFmDEK

Były partner Tadli najwyraźniej ciężko znosi nagły zwrot akcji, do którego doprowadził swoim nieczystym zachowaniem. Po emisji pierwszego odcinka, ze swojej kawalerki na warszawskim Starym Mieście, postanowił wystosować tyradę w specjalnym wideo na Instagramie.

Chcę pozdrowić wszystkich, którzy zarówno kibicowali mi i głosowali na mnie, ale też tych którzy mnie nie lubili we wczorajszym roztańczonym programie. Macie prawo (śmiech). Ja nie potrafię tańczyć i można było wreszcie to zobaczyć. I tańczę tak jak ta marmurowa figura, która za mną stoi. Tak się nadaję do tańca. Mimo wszystko będę próbować jeszcze swoich sił w jednym odcinku , będzie to egzotyczny taniec. No i jedyne co mnie z tym tańcem łączy to egzotyka, ja kocham egzotyczne kraje... No, spróbuję się wbić w ten egzotyczny taniec. Może będziecie mieli zabawę z tego. No, daj Boże... Jak się komuś podoba pośmiać się z kogoś to ja się cieszę. Pozdrawiam tych paparazzich, którzy tak intensywnie ostatnio za mną jeżdżą. Nawet ostatnio wysłałem policję na kilku z nich. Ciekawy jestem co wysmażą. Pa, pozdrawiam - powiedział celebryta.

Swoją drogą ciekawe czego Kret chciałby uczyć za granicą. Pogodynkowania?

bCIFmDEL
bCIFmDFe
KOMENTARZE
(1697)
Gość
2 lata temu
Jaki on zrzedliwy, niemeski, obrazalski. Pizzz...a nie facet
2 lata temu
Wv końcu wymyślił coś sensownego. Wypad!
Gość
2 lata temu
Straszny narcyz zakochany tylko sam w sobie..
bCIFmDFf
Gość
2 lata temu
Obiecano cacanki a głupiemu radość! Już nam Kopaczowa obiecywała i figa z tego wyszła!
Gość
2 lata temu
Co wczoraj odwalił w Tańcu z Gwiazdami 😂 Sztywny jak by połknął kij od miotły
Najnowsze komentarze (1697)
gość
2 lata temu
Zawsze mówiłam, że to g***i d**ek jest!
gość
2 lata temu
najwyższy czas, żegnamy
is
2 lata temu
u mnie jest duże kretowisko, jeden kret więcej a co mi tam, zapraszam p.jarka
lis
2 lata temu
ludzie opamiętajmy się nie pozwólmy mu wyjechać taki super fachowiec --hahahahahahahha jedna taka kopara tez groziła ze opuści POlske z córka, i co zes..ra ..ła sie
gość
2 lata temu
"Wyprowadzę się z tego kraju"....to spier......z MOJEJ OJCZYZNY chu.....ku.. nikt nie będzie płakał !!!!!
KRETyn
2 lata temu
KRET to szkodnik - zawsze go tępię w ogródku !!!
swk
2 lata temu
Po co odwlekać decyzję wyjazdu? Płakać nikt nie będzie...
Linx
2 lata temu
Jedź człowieku byle dalej i męcz ludzi swoją przaśną fizjonomią
bCIFmDEX
gość
2 lata temu
g****a ta Tadla ze az w oczy szczypie ,zaufala takiemu lowelasowi , przecież ostrzegala j a Młynarska która tez porzucił
gość
2 lata temu
Naprawdę ???????????
gość
2 lata temu
No to Baj .......
gość
2 lata temu
Niech sie nie martwi. na jego miejsce wskoczy inny medialny bawidamek. I nikt nie bedzie za miesiac o nim nawet pamietal. Proposnuje nie straszyc tylko to zrobic. Szerokiej drogi.
G.P
2 lata temu
W Ameryce dla 25 centów na ulicy go zabiją, i to bez rozgłosu.
xxx
2 lata temu
dotrzymaj słowa i wyprowadz się człowieczku już "tam" na ciebie czekają, kiedy wyjazd
...
Następna strona
bCIFmDFz